entry'ler (30)

fernando torres

ben olsam 18'e almam daha gevşek herif.

iker casillas

robben ilerde torunlarına anlatıcak casillası yemin ederim keyiflendim.

recep tayyip erdoğan ı beğenmeyen zihniyet

bu herifi beğenmeyen zihniyet andaval değildir, aklını kullanabilendir, koyun olmayandır, türkiyenin tek umududur.

lys 2014

altınıza bez bağlamayı unutmayın kankiler altına işeyen görmüşlüğüm var. uyariyim dedim.

lucescu nun yüzsüzce gs ye dönmesi

fenevlileri tiv tiv titveden duvumduv.

rize

anne tarafından memleketim olan ildir. nefret ederim rize ve rizeli insandan. çoğu dindar değil yobazdır, kız-erkek ayrımı vardır.
kısacası insanıyla şehriyle iğrenç bi memlekettir.

7 yıl 1 tl biriktirerek 29 bin lira ya sahip olmak

benimde bi ara denediğim durumdur. bikaç kere depoyu doldurmuşluğum var bu şekilde.

insana zevk veren basit şeyler

lise resimlerine bakmak.ne saçım varmış be, kanki baksana harbi karizmaymışım demek.

muhabbetin bittiği an

tamam cevabına yazıcak bişey aradığın andır.

erkeklerin sinirini alan şeyler

seks, kum torbası, sigara, uyku. eğer hepsi oluyosa pamık gibi olursun.

ela gözlü sözlük yazarları

güneş ışığında valla yeşile kayıyo deyip kendimi içine soktuğum yazar grubudur.

yalnız yaşamak

göze çok eğlenceli görünür. belli bi sürede öyledir zaten.
ama çöpleri çöpe atman, bulaşıkları yıkaman, yatak çarşafını değiştirmen gerektiği gerçeğini görünce
her şey zorlaşmaya başlar sorumluluk duygunuz yoksa.

kilolu kızların yazın içine etmesi

kilolu değilde kıllılara dayanamıyorum.

geçen sene kızın teki denizden sonra göt kısmındaki kıllarda su damlacıkları gördüğümden beri sahil kenarın inmeye cesaret edemiyorum.

erzurum

2 manitam erzurumluydu sonradan öğrendiğimde şok olmuştum ama ikiside bebek gibiydi. o yüzden severim erzurumu.

yaran twitter iletileri

ronaldinho'nun geçen sene tekrar kendi takımına imza atmasından sonra,
-ronaldinho 24 saat içinde imzalıcak diye fotomac yazmıştıda inanmamıştık amk

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum, dalgasız boyum 1.78 dalgayla beraber 1.97 oluyorum.

vikings

her izlediğim bölümde biri "floki" diye seslensin diye beklediğim dizidir. köpek alırsam adını kesin floki koycam.

ağıza sıçan eski sevgilinin 2 yıl sonra araması

yeniden ağzına sıçabilirmiyim demenin en tatlı versiyonudur.

sevişilecek kızdan kol kadar penis çıkması

bigün arkadaşla karıya gittik ara sıra böyle şakalar yapıyoruz. neyse bu beni beklerken bi hatun gelip buna sulanıyo alıyo bunu odaya çıkarıyo bizimkinin keyfi şeker tabi o sıra. kıza yapıştırırken farkediyo dalgayı ama çok geç tabi. telaşını anlatırken bile anlabiliyosun okadar korkmuş çocuk. "kanka baktım bu dönüşte beni sikecek" demesiyle ne yaptığını farkettim. herifin dalgayı alıp işini orda bitirmiş bizimki. dikkatli olunması gerekli konulardır kısaca.

21 inci yüzyılda hala bakire olan kız

sizene kimin bakire olup olmadığından arkadaş siz karınızı ananızı kardeşinizi düşünün bi bitmediniz be.