bugün

Havaların ısınmasıyla iyice gevşeyip kendilerini iyice salıp ben çok güzelim hissine kapılarak yaptıkları görüntü kirliliğidir.

Utanma kalmamış insanlarda, saygı kalmamış.
Bre Dobiç! biraz utan evinde otur.
Yaz gelmesini et görecez diye algilayan 31ci zihniyetin derdidir.
(bkz: gereksiz ve mesnetsiz genellemeler)
hep bunun eksikliğinden ileri gelir (bkz: şişman olmaktan utanmak).
tabi kat kat olmuş derilerinin arasından gelen kötü kokularda ayrı bir iğrençlik.
aksine şenlendirir o kızlar yaz günlerini, neşelidirler; zira zayıflamak için tek yapması gereken biraz daha az yemekken onlar zor olanı, kendi bedenleriyle barışmayı seçmişlerdir, gülmeden edemediğiniz şuh kahkahaları, denize düşsen duba gibi suyun üzerinde kalırsın gibisinden takılmalar olmazsa o yaz, bir kaç apaçinin, birkaç tikkyi dürtme çabasından başka birşey gibi görünmez.
bence doğru kıyafet seçimi ve güzel bir yüze sahiplerse son derece hoş görünen kızlardır. her gün baklava yenmez bazen revaninin de tadına bakmak gerekir.
kız kiloluysa eritmekte erkeğin görevidir. haydi iş başına.
kızların sadece kendileri için giyindiğini, kendileri için fit olmaya çalıştıklarını sanan erkek beyanı.

herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz, 2 gün spor salonuna gittiniz koca hayatınızda diye kış günü sivilceli kollarına dar tişörtleri çeken erkekler, kızlar sizin için kilo vermiyor, giyinmiyor. dolayısıyla kilo almaları da sizi ilgilendirmiyor. sen kendine bak, kilo verebiliyor olsa zaten verirdi. yazık kızlarımıza bu kadar baskı uygulamayın biraz özgüven verin bu ülkenin genç kızlarına, özgüvenli kendileriyle barışık kadınlar olsunlar. psikolojik baskıyla pısırıklaştırıyorsunuz kadınları. yazık.
işte bunlar hep vücutlarıyla barışık olmalarından kaynaklanıyor.

Ulan millette ne pozitif enerji varmış.
aynı zamanda ayağı çirkin kızların yazın içine etmesi durumu.
kilolu değilde kıllılara dayanamıyorum.

geçen sene kızın teki denizden sonra göt kısmındaki kıllarda su damlacıkları gördüğümden beri sahil kenarın inmeye cesaret edemiyorum.
şahısların kendi götüne başına bakmadan insanları yaftalama çabasıdır.
şu insanlarla bir dalga geçmemeyi küçük görmemeyi boyuyla kilosuyla hor görmemeyi umarım bir gün öğrenirsiniz.. bu gidişle biraz zor görünüyor.. sana ne kişi kendini nasıl güzel hissediyorsa öyle olmak isteyecektir.. ister şişman ister zayıf sana ne.
beyni olmayan yazarların sözlüğün içine etmesi.
ben de söylemesi ayıptır 200 e merdiven şey ettim.ama gayet güzel kendimi sırf göz şevkiniz için kapattım.raat olun yağni mis gibi kapalı kapalı dolanıyorum etrafta.
Yazdan anladığı şey güneş gözlüğü ardından sefil bir şekilde kız kesip puan vermek olan boş insan şikayeti. Fark ettiysen göbekli kıllı pis türk erkeği laflarına girmedim koç, onun da bu yaptığından hiçbir farkı yok. Olay başkasını yargılamadan önce kendin düzgün ol değil çünkü. Olay insanları mahalle arasında ağzında sakızla gelene geçene kılıf bulan vasıfsız mahalle ablası modunda yargılayıp üstüne bir boka yarıyormuş bunu gibi burda yazmak. Mına koduğumun beyinsizleri bugün burda şişman kız şöyle kolunda iki santim tüy olan kız ölsün bir santim olanı kalsın muhabbeti yapıp ertesi gün kadına şiddete nefret kusuyorsunuz ya şu küfürlere değmezsiniz.
Bu adam yazın sözlükte takılır demedi demeyin.