bugün

hoşgelmiş altıncı nesil çaylak.
yazar olmuş arkadaştır.
hoşgelmiş, 6.nesil yazar sayısına varlığı ile değer katmış yazardır.
oğuz türkçesinde küçük çiçek demektir. Oğuz Özdeş'in Kıbrıs Kanı Romanının kadın kahramanının adıdır. kıbrısta sık rastlanır bir isimdir.çok sevdiğim nickimdir.

hoşbulmuşluğun verdiği hazla yüzde oluşan tebessümdür.
misshippi ve rosinha'nin kankisi.

aylar sonra gelen edit: sanırım haklı, bak bir aşağıda hemen. *
mishippi ve rosinha diye düzeltme yapılabilir.
(bkz: başka gelecek var mı)
ders niteliğinde tepki verebilen, sözlük sayfalarından okuduğumuz kadarıyla tüm kalbiyle inanan, anlatılmaz okunur 6. nesil. *

(bkz: #6143161)

bak bi daha düşün derim ben, harbi misin? hacı başkası olsa altına sıçar korkudan, eğer bu mevzuda iddialıysan valla tebrik ederim, kuran çarpsın bak. *
bugün işteki son günü olup yakında evlenecek kişidir.*
tanıdığım günden beri o gülen yüzü hiç solmayan, ne olursa olsun o kocaman gözlerini açıp baktı mı bir anda size tüm dertlerinizi unutturan, gülümsemesi ile sizi hayata bağlayan bir dosttur.
hasrettir, özlemdir, candır.
artık yeni bir hayatı olacak dostumun, yabancısı olduğu; ama hep istediği bir hayatı.
hep mutlu ol dostum hep gül, güldür.
gittiğin yerde de birilerine öyle güzel gül yine.
allahım'a emanet ol...
gitme vaktinin geldiğini yüreğinin ta içinde hisseden 6.nesil yazar.

Gitmeler acıtır,alışmalar korkutur yürekleri ama umut hiç bitmez...

Acılarımı,korkularımı,umutlarımı koydum valizime gidiyorum.

Giderken aklımı ve kalbimin yarısını burda,bu şehirde bırakıyorum.
Bu kadar zor olacağı aklımın ucundan bile geçmezdi.
Aranızda,sizinle olmak büyük mutluluktu.Sizi tanıdığım için çok şanslıyım. siz benim şanslı yanımsınız iyiki varsınız.
arkadaşlarıda onu çok özlemiş varlıktır. :(
yokluğumu farkeden, nickaltımın nöbetçisi, arayıp hal hatır soran arkadaş yazardır. sagolsun varolsundur. *
iyi kalpli bir jojoba tanesidir kendisi.
bugün hayatının en zor günlerinden birini yaşayan jojoba(artık neyse)tanesi.
bugün evlilik yıldönümü olan yazar. canıda yanıyo kocasını da özlüyo ama elinden bişey gelmiyo ne yazıktır.
pembe power ranger.*
teomanın paramparça şarkısını avazı çıktığı kadar bağırarak söyleyen yazar. "bugün benim doğum günüm hem sarhoşum hem yastayım".
tam bir sene gecmiş üstünden ama söylediğim şarkı değişmedi bugün benim doğumgünüm hem sarhoşum hem yastayım....yaş 33 yolun yarısına 2 kaldı. bari bu yaşıma geldim, güzel şeyler göreyim (amin).
yaş 34 oldu. yaşlandım mı yaş mı aldım bilemiyorum ? dolu dolu acısıyla tatlısıyla tam 34 yıl. her şeyin hayırlısı olsun inşallah * .