bugün

entry'ler (17)

reddedilince aşağılayan kalitesiz erkek

madem aşağılıyosun niye teklif ediyosun diye sorulması gereken erkek.

eski sevgiliyi aramak istemek

gurur yapılıp da aranmıyosa mallıktır
haksızlığa uğramana rağmen aramak istiyosan o da aşktır.

kürt komşuyla bütün ilişkileri kesmek

kafanıza uymayan biriyse normaldir ama bunun sebebi kürt olması değildir tabiki. türk olup da kafanıza uymasaydıda ilişkinizi kesebilirdiniz.

erciyes üniversitesi

ah bi de öğrenci giriş sistemi açılsaa !

birini çok özlemek

bazen ne kadar çok özlediğini kavuştuktan sonra anlar insan. yılların özlemi varmış da görememişsin gibi.

21 aralık 2012

cuma gününe denk geldiğinden sevgilimle gezip tozup eğleneceğim gündür. başka bir anlamı yok sanırım benim için.

ilişkide hatalı oldugu halde aramayan erkek

başkasını bulmuştur.

yağmur isimli kızların genel özellikleri

sevgilileri bunlara genelde yagmurum der.

ben bu yazıyı sana yazdım

iyi ki seninleyim bebeğim, iyi ki beraberiz. seni çok seviyorum. daha da seveceğim çok... unutma bunu.

yengeç burcuyla aşk

efsanedir. her derdinize kendi derdi gibi koşan bir insanla, sadakatin simgesiyle, canından çok değer veren deli bir aşıkla aşktır.

iki erkek arasında kalan kız

kendini seveni seçmesi gereken kızdır.

tek gecelik ilişki sonrası hamile kalmak

(bkz: norlevo)

üniversitede arkada oturan dersi siklemeyen tip

vize-final zamanlarında ağlak ağlak not dilenecek olan tiptir.

cep telefonunun olmadığı zamanlar

kim bilir ne güzel zamanlardır onlar...
sonraki buluşmalar birlikteyken hesaplanır, ilişkiler daha kalıcıdır çünkü yüz yüzedir. teknolojiye hapsolmaktan biraz daha kurtulmuştur insan.

ateistlerin çoğunun küfürbaz olması

saçma bir önerme. ne müslümanlar biliyoruz, sözde müslüman ama ağzından küfür düşmüyor, alkol alıyor, onla bunla düşüp kalkıyor. en azından ateistler "küfür etmek günah ve yanlış" deyip üstüne küfür etmiyor. ikiyüzlü değiller en azından.

mesajlaşırken imlaya dikkat ederek yazan insan

sesli harf kullanmamayı ve "v" yerine "w", "g" yerine "q" yazmayı artistlik zannetmeyen güzel insandır. mesajda doğru düzgün sözcükler yazmak zor olmamalı zaten.

babanın yanında ayaklarını sehpanın üzerine koymak

saygısızlık olarak görülmemelidir.

işten/okuldan gelmişsindir; yorgunsundur. olamaz mı? olabilir. dinlenmek ve keyif içinde olmak neden saygısızlık olsun ki? saygısızlık bunun neresinde? sanki kötü bir davranışmış gibi aksettirmeye gerek yok bazı şeyleri...