bugün

yengeç erkeğiyle aşk başkadır. unutulmaz tadı damağınızda kalır çünkü. yengeç erkeğiyim ordan biliyorum.
bir akrep burcuyla seks değildir.

büdüt: akrep erkeğiyim lan! ama evlenmeden olmaz.
Bir de yengeç yengeç olsa tadından yenmez.
Edit: Yengeç kadınıyım. *
gereksiz alınganlıklara katlanmak, "ulan bir şey dedi ama, ne demek istedi amk.?" diyerek kafayı sıyırmaktır.
tehlike çanları olsa gerek.
yaşatır yaşatır!
yengeç burcu kadını çekilmez. erkeği de zamanla yola getirilebilir belki. duygularını kolayca ifade edemediğinden hep ilişkiyi yokuşa sürer. kendisi gibi su gurubu burçları ile daha iyi anlaşabilir.
mıy mıy mıy mıy...

(bkz: to be continued)
ateşli geceler yaşayacağınıza işaret eden durumdur. evet.
zordur ilişkiyi çıkmaza sokmakta üstüne yoktur .
sakın başlamayın dediğim. yengeç erkekleri tam bir anne kuzusu ve asosyaller. o kadar içlerine kapanıklar ki her şeye kırılıyorlar. bu yüzden bitirmiştim mesela.
ağğğğğhh iz bırakır.
öyle bir aşk yoktur yengeçler için imkanızı istemektir , her zaman daha az sevilirsin.
yengeç diye lakabı olan burcuyla aynı anda aşık olmaktır.
yengeç kadını ilişkisine önem verir. aldatmaz, sonuna kadar sadakat gösterir. kendimden biliyorum. bulursanız kaçırmayın derim.
Allah herkesin başına versin durumu. erkeği duygusallığın boyutlarını abartsa da, yengeç kadını bu duygusallığı zarafetinin ve naifliğinin güzel bir emaresi olarak taşır. mutfağında eşsiz bir aşçı, evinde kocasının karısı ve ihtiyacınız olduğunda iyi bir annedir yengeç kadını.
efsanedir. her derdinize kendi derdi gibi koşan bir insanla, sadakatin simgesiyle, canından çok değer veren deli bir aşıkla aşktır.
karşı taraf kadın ise tadından yenmeyecek ilişkidir. * %90 anlaşıyormuşuz* * *
başkadır.
zaten bütün yengeçlerin hepsi aynı. zevkleri, renkleri, huyu suyu... bir yengeç öküzse diğeri de öyledir mesela. mantık diz boyu, beyin fırtınası estirir burçlar.
depresif aşka davettir.
güncel Önemli Başlıklar