bugün

entry'ler (50)

23 yaşında erkek 40 yaşında kadın ilişkisi

Yaş felan sorun değil toplum sorun , bu toplumun kafasında fosilleşmiş düşünceler değişmedikçe bu durumun olası ve normal oluşu imkansızdır.

arda turana hapis istem

Emirgan'daki bir eğlence mekanında Başakşehirli Milli Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavga sonrası Arda Turan hakkında "cinsel taciz", "ruhsatsız silah bulundurmak", "genel güvenliği kasten tehliye sokmak" ve "kasten yaralama" suçmalarıyla dava açıldı.
istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Arda Turan'a 12,5 yıl, kavga ettiği şarkıcı Berkay hakkında ise 2 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırladı.
Çağlayan'daki istanbul Adalet Sarayı'na gelen avukat Ayşegül Mermer, istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na dilekçe vermişti. Arda Turan'ın Emirgan'daki bir eğlence mekanında Berkay Şahin'e saldırdığı belirtilen dilekçede, daha sonra hastaneye giden Turan'ın, Şahin'i silahla tehdit ettiği aktarılmıştı.

KAMU DAVASI AÇILMASI iSTENDi

Dilekçede, Turan'ın "sözlü taciz", "genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması", "silahla tehdit" ve "ruhsatsız silah taşıma" suçlarından tutuklanması ve hakkında kamu davası açılması istenmişti. Arda Turan'ın, soruşturma kapsamında geçtiğimiz günlerde avukatıyla Beşiktaş ilçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'nde ifadesi alınmıştı.

CEZASINI ÇEKECEKTiR

Berkay son yaptığı açıklamada yaşananlar için kendi eşi ve Aslıhan Turan'dan özür dileyip "Adalete güvenim tam. Arda Turan cezasını çekecektir" ifadelerini kullanmıştı.

Not: NTV HABER

unutulmaz film replikleri

Pardon;

Kerttirtmeyin bana beşiğinizi. Komşuda bi herif doğdu diye senin onla evlenmen gerekmez. Sapıklığın alemi yok!. Ayrıca ben kahvede herkese Asuman benimki demişim artık. Ağızdan çıkmış bi laf var ortada!

şizofreni testi

Şizofreni ve diğer ruh hastalıkları belirli önceden oluşturulmuş ölçekler ışığında oluşan testlerle durum hakkında bazı fikleri orraya çıkaran testlerdir ,
Bu testlerden biri de yukarıda bahsettiğim testtir. Her ne kadar belirli birşeyler yazıyor olsada bir uzman tarafından da onaylanmadan inanılmasının yanlış anlaşılmalar farklı ruhsal problemleri ortaya çıkarabileceği için en yakın zamanda sonuca göre bir uzmana danışılması gereken testtir. Bu durumu düşünüyor olmanız bile sağlıklı birşey değildir.

12 eylül 2018 apple zammı

Bi kaç güne macbook pro alacaktım, MacOS yine beni kaybettin ben o paraya seni diil biraz biriktirir araba alırım ...

kitap alıp okıycam nakit verin

Kütüphane’ye gidebilirsin.

bir kitaba 25 tl veren insan

iki paket sigara alırken fiyat sorgulamayan ancak bir kitaba 25 tl verirken ekonomik buhranlara giren insandır.

93 gündür mesajlaşılan kızın buluşmayı reddetmesi

Muhtemelen kendi görüntüsü ile ilgili problemleri vardır. Özgüven eksikliği de olabilir.

berkin elvan bir halk çocuğu

Bu çocuğun Kahramanlığını biri bana anltsın . Bu sözüm yanlış anlaşılmasın , hiçbiri çocuğa yapılan yanlışı affetmem ve çocuğun bir sembol olarak kullanılmasınıda doğru buluyorum. Onca insan kaybettik kahramlıkla yads adi bir pusuda ,onca çocuk kaybettik belki hastalıktan belki kaza sonucu. Her bir çocuğun yeri ayrıdır bende ama gelip çocuğu bir amacın sembolü yapıp duygyu kasmak ve aynı zihniyetteki insaların o amaç uğruna birşeyler savurmasının boş geldiğini düşünüyorum. Eğer çocuklara o kadar sevginiz varsa tüm çocuklar için bir çaba bir birlik gösterin. En azından ayda belirli bir miktar bunu yapan derneklere yardımda bulunun. Bırakın o amaç uğruna savunduğunuz lafları , gidin de hala yasayan çocukları kurtarın.

hamas terör örgütü değilse pkk da değil

Tarihi olarak diil günümüzün şartları altında ki zaten tarihe baksakta zordan ziyade kendi hataları yüzünden bu haldeler , Hamas’ın bölgede terör örgütü görüntüsü verdiği aşikardır. Hamasın gereksiz karşı çıkışları ve ara ara çıkardığı isyanlar istenilmeyen görüntülere sebep olmaktadır. Geri verilen tepkilere karşı bir savunmada bulunmak mümkün diildir ancak Hamas görüntü itibari ile o bölgenin pkk’sıdır. Tek fark pkk’nın savunduğu devletin bir geçmişi olmaması.

mohaç meydan muharebesi

Sözlükte birileri kpss çalışıyor.

piç erkeklerin ortak özellikleri

Yavşak olmaları.

erkegin kadina kullanabilecegi hitaplar

Naber yavru.

kimliği belirsiz cesetler artı 18

Sadece yakınları kaybolduğunda özel bir şifre vasıtası ile girilmesi gerekilinen site. Deepwebi aratmayan görsellerle dolu ve evet 18 yaşından büyüğüm diyen herkes bakabiliyor. Hem emniyet hem de jandarmaya ait iki siteden bakılınıyot ve gerçekten tüyleri diken diken edecek nitelikteker. E-devlet entgresi ile bakılınıyor olsa daha da güzel bir hizlmet olur.

sayısalcıların kendini zeki zannetmesi

Ne güzel de demiş freysyay “Sayısal, sözel kavramı kuruluyorsa bilinizki orada bir liseli vardır”

favlanınca artık senin helalinim mesajı atan kız

Düğün salonunun önünden geçiyorum kızlar acil fav yapın tarih alayım sonra boş gün sıkıntısı çekmeyelim.d .

inadına uludağ

Bir türlü kalite tutturulamadığı için inatlıktan başka hiçbir şey kimseyi bu sôzlülte tutamaz. He birde ekşinin bitmek bilmeyen çaylaklığı da var .

moderasyon

görsel ben de bu siliğime bir anlam bulamamıştım. Aylar geçti hala anlayamadım. Keşke sözlüğün en berbat enrtysi bu olsa .

bb krem vs fondoten

Birilerini bb krem üzmüş sanırım.

a3 vs 116i

A3’teki hızlıyken oluşan bir takım rahatsız edici hissiyattan dolayı 116’yı tercih ederim. Dizayn açsından yine 116 olabilir. Belki normal hızlarda konforlu bir sürüş deneyimi sunabilir A3. Dıs tasarım olarakta bir bir sevimliligi olsada tekrar diyeceğim şey 116’dır.