bugün

lütfen ama lütfen girmeyin yetişkin biri olmama rağmen psikolojimi alt üst etti bu sayfa, çok fena allahım yarabbim. http://www.asayis.pol.tr/...kimligibelirsizceset.aspx
Olm merak huyum ve korkum çatışma halinde şimdi.

neyse gündüz bakabileceğim cesetlerdir.

edit: masmavi bi gökyüzü var şu an. Fırtına öncesi sessizlik bu. çok kötü şeyler olacak.
Abi cesetten niye korkarsiniz ki, malesef telefon linki acmadi ama acayip merak ettim.
Mağara.jpg tam yakışır buraya.

Sabahtan beri incelediğim cesetlerdir. Bilmiyorum en ufak kıpırtı olmadı bende. Yüzü patlayandan kolları kesiğe her türlüsü var. Korkanlar girmesin. Net.
ilk olarak 8-9 yıl önce gördüğüm emniyete ait bir bölümdür. bakmak biraz yürek ister.
açıp bakmadığımdır. niye psikolojimi bozayım ki? merakımı yenmeyi çoktan öğrendim. tecrübe tabi.
sebebin neydi ki? ülkece psikolojimiz bozuk zaten. dış mihrak mısın sen?
Bir dyatlov geçidi faciası değildir.
bay cesetleri bitirdim bayanlara bakıyorum. Vay arkadaş ya bugün varsın yarın yoksun, genç ölüler hakikaten daha çok etkiliyor insanı, yüzüne bakıyorsun yazık diyorsun daha yaşayacağı yılları varken neden, niye öldü acaba..
açayım da bakayım dediğim, bilgisayarın açmamak için debelendiği ama ısrarla aç ulan dediğim asayiş şubenin kimliği belirsiz şahıslara ait cesetleri. işin enteresan tarafı iç çamaşırından giydiği ince külotlu çoraba kadar bilginin yer alması.
haydaa denilen link. korkunçlu.
+18i dün bitirdik +19, +20 yokmu amk1
hocam gece gece gündeme getiriyimde mistik bir unsur katalim geceye.

korkunclu site.
ulan açayım dedim, bastım sitenin gelmesini bekliyorum, elim ayağım birden ufak titremelere başladı, kalbimin atışı falan hızlandı.

dedim sikerim şimdi gece gece, kapattım.

açmayın oğlum manyak mısınız.

edit:olm açıyım mı lan merak da ettim şimdi.

edit2:açmıyom beyler bu ne lan amk.

Edit3: linki acmis bulunmaktayim beyler birkac ceset baktim. Pek bi seyi yok ama gece bakmayin.
Kardeş bu ne abv.bende açtım mal mal bakıyorum.bakmak pişmanlıkmış.
Edit:bir süre sonra alışılıyo.
gece gece amk ya.
ilk olarak birkaç sene önce girmiş olduğum site.

etkilenebilirim diyorsanız girmeyin.

şuan girme teşebbüsünde bulundum ancak mavi gökyüzünde kaldı ekran, bilgisayar adeta girmemek için çırpınmakta.
(bkz: açmayın korkunçlu)
bir erkek olarak bakmadım gerçi ps den bakmıyorum, telefondan bakarım zaten izbede (bodrum kat karanlık örümcekelr var) uyuyorum sesimi duyacak kimse yok. yatakta rahat yatamam neyse başka bir zaman mesela sokakta bakarım. psikolojimi bozar belki bakmasam iyi yani.
bay seçmeyin çok fazla olduğu için geç açılıyor.
Vay anasini avradini onlar ne lan tovest.
garip bir site.
ciplak bayan varsa link verilmesini bekledigim cesetler. Babam necromancer.
Kimlik dogrulamasi soran site. Edevletle mi giriliyor?
Sonunda baktım psikolojim bozuldu sinirlerim bozuldu tarla ülkesi türkiye de olmuştur. Avrupa da bu olmuyor insanından soğumak..!