Advertisement

 1. 1.
  Emirgan'daki bir eğlence mekanında Başakşehirli Milli Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavga sonrası Arda Turan hakkında "cinsel taciz", "ruhsatsız silah bulundurmak", "genel güvenliği kasten tehliye sokmak" ve "kasten yaralama" suçmalarıyla dava açıldı.
  istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Arda Turan'a 12,5 yıl, kavga ettiği şarkıcı Berkay hakkında ise 2 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırladı.
  Çağlayan'daki istanbul Adalet Sarayı'na gelen avukat Ayşegül Mermer, istanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na dilekçe vermişti. Arda Turan'ın Emirgan'daki bir eğlence mekanında Berkay Şahin'e saldırdığı belirtilen dilekçede, daha sonra hastaneye giden Turan'ın, Şahin'i silahla tehdit ettiği aktarılmıştı.

  KAMU DAVASI AÇILMASI iSTENDi

  Dilekçede, Turan'ın "sözlü taciz", "genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması", "silahla tehdit" ve "ruhsatsız silah taşıma" suçlarından tutuklanması ve hakkında kamu davası açılması istenmişti. Arda Turan'ın, soruşturma kapsamında geçtiğimiz günlerde avukatıyla Beşiktaş ilçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'nde ifadesi alınmıştı.

  CEZASINI ÇEKECEKTiR

  Berkay son yaptığı açıklamada yaşananlar için kendi eşi ve Aslıhan Turan'dan özür dileyip "Adalete güvenim tam. Arda Turan cezasını çekecektir" ifadelerini kullanmıştı.

  Not: NTV HABER
  ... arkeles
 2. 2.
  hapis olursa belki yaşamında olumlu yöne doğru bir dönüş olur, hapisten çıkınca kendine çeki düzen verir.
  ... monk of monkmountain
 3. 3.
  Muhtemelen 5 6 sene hapis cezasi alcak.2 3 sene yattiktan sonra da kosullu saliverilecek. 2 seneden fazla hapis cezasi alacaği icin de ayrica futbol hayati bitecek.
  ... rebel12