bugün

mal beyanında bulunan erkeklerdir. *

görsel
top olma ihtimali %99.9 dur...
tekme atılasıdır. kafasına.
Dizleri kırıksa sıkıntı yoktur.
ruhu kaşarlaşmışların ağzının suyunu akıtır.
otobüste yanınızda oturuyorsa, ters ters bakmanız gereken erkek. karşısında oturmak daha kötü tabii. medeni bir tipi varsa, sözle ikaz edilebilir.
kendine güvenen, rahatına düşkün sağlıklı bir erkektir.
egosunun dışarıda tavan yaptığı ancak evde sütdökmüş kedi olan erkek milleti.
oturduğu yerde öne doğru eğilerek dirsekleri bacaklara koymuşsa karizma olan erkeklerdir.
her ne kadar rahat gözükse de hoş olmayan oturma biçimidir. hele yanınızda bir kadın varsa sakın öyle oturmayın çok terbiyesizce.
evrim süreci kurbağa aşamasında tıkanmış erkektir.
Malafatı fazla büyük olduğundan ve sığdıramadığı için bacağını kapatmakta zorlanan erkektir. Mağdurdur o erkek kızmayın ona! Yürürken de bacaklarını açarak yürür ve elini apış arasına götürüp malafatı vadiye salmaya çalışır.
Erkek olduğu için özgüven patlaması yaşamaktadır. Bacaklarını kocaman aça aça al bak bende mal var gözüne girsin izlenimini verir. Görgüsüzdür.
derdi ne bunun dedirtir.
dolmuşta otobüste yapıyorsa ağzını yüzünü sikmek istediğim hanzolardır. insan efendi olmalı biraz amk madem 2 kişilik orası, 2 ye bölüşüp öyle oturacağız öyle fazla yer kaplamak yok.
kucağındaki fil hayalini kuran erkeklerdir.
ama siz de karar verin. bacağını açmasa abiler diye dalga geçersiniz kucağını açınca mal erkek dersiniz.
Cok cirkin erkeklerdir. Hele bayramlarda gereksiz buyukler boyle oturur ki, iyk.
bir de takım elbise giyiyorsa ve skrotum ile penis net bir şekilde dışarıdan ayırt edilebiliyorsa dayaklıktır gövde gösterisi yapmaktadır.
(bkz: mustafa sandal ın şeyim var oturuşu)
hepsinden iğreniyorum(erkek ya da kız).
ne olmuş he ne olmuş? yeter artık cinsel obje olarak görülmek istemiyoruz.
kendini pazarda sanıp malını ortaya seren erkektir.
ne iticidir o öyle.
Ömür Gedik'in babası bu alanda zirvededir.
sikinin keyfini bilen erkektir. işin espirisi bir yana sabah 8 akşam 6 pc başında oturduğum için mecburiyetten öyle oturuyorum.

(bkz: taşşaklar daki özel soğutma sistemi)
muhtar çocuğudur.
güncel Önemli Başlıklar