bugün

entry'ler (206)

why don t you fuck me on the table

ing: ne masaymis amina koyim

sözlük yazarlarının favori kitap karakterleri

Yuzuklerin Efendisi Serisi - Aragorn

en yakındaki kitabın 93 sayfasının 4 cümlesi

"Don't worry, man," said big ponzo. "Tomorrow we make a lot of money; tonight we don't worry."
jack kerouac - on the road
turkcesi
"endiselenme adamim" dedi iri ponzo. "yarin bir suru paramiz olacak; bu gece para hakkinda endiselenme."

on the road

ingilizce olarak okumaya basladigim kitaptir. kitabin akisi gayet iyi olup, oldukca sade ve keyifli bir dile sahiptir. kitabin bas kahramani yazarin kendisi olup yasaminin ozgurluk kismini anlatiyor diyebiliriz. kitabin her sayfasinda ozgurlugu hissediyorsunuz ve pencereden disari bakip "ve ben hala bu koltukta oturuyorum" diye dusunuyorsunuz. gayet basarili bir kitap. tebrikler jack.

hatay denince akla gelenler

iskenderun, doneri, kunefesi, bir birinden guzel tatlilari ve acili yemekleri. evet itiraf ediyorum hatayliyim.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

ask bu kizil otesi, yarali muzesi, hareket edemem.
-serdar ortac

merhaba deyince insan gibi gülümseyen kız

turk kizlardan cok karsilasmadigim bir ozelliktir. yabanci ulkelerdeki gibi yabanci insanlara hosgoru olayi bizim ulkemizde cok yok bu yuzden turk kizlarida olabildigince soguk davraniyorlar.

sözlük yazarlarını etkileyen sözler

eger bir erkek ailesine babalik yapmiyorsa, asla gercek bir adam olamaz.

1000 yılda kürtçe öğrenememiş ırk

sacma sapan dilleri ogrenmek istemeyen bir irktir, kendilerine ozgu dilleri vardir ve kendilerine ait 1071'de bizans imparatorlugu'nun elinden alinmis topraklari vardir. bu tarihten sonra anatolia olarak bilinen topraklar yabancilarin dilinde turkey yani turklerin memleketi anlamina gelen ismi almistir. bu o kadar bariz olaylar olmusken tarihin sararmis sayfalarinda kurtlerin olmamasi da ayri bir konudur. cunku onlarin asla topraklari veya serefli bir tarihe sahip olmadilar. hep arkadan vuran serefsizler rolunu oynadilar ve hala devam ediyorlar. boyle bir irkin dilini neden ogrenelim ki azizim?

ingilizce müzik dinleyip kürtçeye karşı çıkan mal

mal degilde muzik zevki olan bir insandir. kulaga hos gelen bir dil olsaydi da dinlenseydik, girtlaktan vurgulu vurgulu salya sacarak sarki mi soylenir?

elf

orta dunya mitolijisinde iluvatar'in iki cocugundan(yarattigi iki irktan) ilkidir, ikincisi ise insanlardir. keskin gozleri, zarif goruntuleri ve olumsuzlukleri ile bilinirler. olumsuzluk insanlar tarafindan kiskanilsa da aslinda tam tersine korkulacak bir durumdur. cunku elfler olumsuzlukle lanetlenmislerdir.

yetenek sizsiniz seyreden türkiye

yetenek sizsiniz yerine 10 sayfa kitap okumayi cok goren memlekettir. aci ama gercek.

sony playstation 4

yeni oyun devrini acacak konsoldur. eger eski bir oyuncuysaniz, her yeni ps serisinin yeni bir oyun devrini actigini bilirsiniz. daha once ki playstation'lar gibi bu ps 4'ude merakla bekledigim dogrudur.

tanri bizimle sims oynuyor

herkese soyledigim bir laftir. ve ayriyetten yazar bir arkadasimizmis, hosgelmis.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

Eagles - Hotel California..

silmarillion

yaklasik 1 saat once basladigim j.r.r. tolkien'in sizi orta dunyanin derinliklerine goturdugu kitaptir. azda olsa orta dunya bilginiz varsa (irklar ve bolgeler hakkinda) akici olan bir kitaptir.

atalay demirci

cem yilmaz'la kiyaslanmasi yanlis olan stand-up'cidir. kendi tarzi vardir ama bu tarz acikcasi beni cok etkilememistir.

en yakındaki kitabın adı

j.r.r. tolkien - silmarillion
nevada barr - 13 1/2

ilk içki deneyimi

geleneklere bagli olarak icmeden once ben bunsuz yapamiyorum denmesi farz kilinmistir. ilk bardaktan psikolojik olarak basin doner, ve efsanevi replik gelir "oglum bayadir icmiyorum diye carpti ya". eger agir bir sekilde icmeye calisirsaniz, basi gotu dagitmaniz daha bi' farkli olur ve yillarca dalga konusu olunabilir. *

leblebi yerken diş kırmak

babamin basina gelan olaydir, dis degil de dolgu desek daha dogru olur.