1. 1.
  sözlüğün fontunu görünce "allah allah bu fontu ben bir yerlerden biliyorum ama nereden dediğim" ve daha sonra "evet ya bu rtcw'nin de fontu" diyerek aklıma gelen oyun.
  en eski shoot'em all'lardan olan wolfenstein'in son sürümü olmakla beraber, quake 3 motoru üzerine bina edilmiş, ve kanımca doom 3 ya da muadili olan quake 4'ten çok daha iyi bir oyun. bütün oyun boyunca üzerinize üzerinize saldıran zombilerle, almanların geliştirdiği ubersoldat'larla ya da özel olarak savaş için eğitilmiş süper lady'lerle savaşıyorsunuz. favori silahım da paratroop rifle.
  2 ... no nick whatsoever
 2. 2.
  zamanında bitirdiğim ve sonunda da hayal kırıkığına uğradığım zombilerle bi grup özel yetiştirilmiş alman askerlerinin birbirini yediği oyun.
  ... hop tereyagli balli tarak
 3. 3.
  diğer ikinci dünya savaşlarına nazaran daha maceracı bir oyun
  1 ... aerozeppelin
 4. 4.
  kısayol tuşunun özelliklerinin hedefine sondaki ibareyi silip, +set sv_cheats 1 ekler, kaydedip oyunu çalıştırıp, oyun esnasında esc tuşu altındaki tuşa basıp "/give all" yazarsanız, tüm silahlara sahip olabilirsiniz...
  -1 ... demolay
 5. 5.
  wolfenstein ve spear of destiny'ın çocukları olan oyundur.
  ... stalker
 6. 6.
  ilk oynadığım bilgisayar oyunu. müzikleri olağan üstüdür. halen daha piyasadaki birçok oyundan daha eğlencelidir kanımca.

  zamanında ne heyecanla oynardım. bilgisayarın yeni alındığı ve kullanmayı yeni yeni öğrendiğim zamanlardı. 2003 yılı civarı yanlış hatırlamıyorsam. her şeyin ilki ayrı bir heyecan tat bırakır. ellerim terlemiş ve gerilmiş bir vaziyette, yer yer korkarak, gözler kan çanağı olmuş bir şekilde oynadığımı hatırlıyorum bu oyunu. ergenlik yılları işte. şimdi oyun oynama hevesi falan kalmadı. anı olarak kaldı öyle.

  zamanına göre harbi harbi iyi bir oyundur. görselleri olsun, kurgulanışı olsun. bahsettiğim gibi en dikkat çekici yanı müzikleri. öyle dozunda ve gerektiği yerde kullanmışlar ki heyecan ve gerilimi yaşatıyor, kendine özgü havasını oluşturuyor oyunun.
  ... umutsuzlar parki
 7. 7.
  korku-macera türü oyun. nazisi biter, zombisi başlar. hilesiz bitirmek imkansız gibidir.
  ... david addison
 8. 8.
  mükemmel bir oyundu . enemy territory diye bir expansion ı da vardır.
  ... jordan rudess
 9. 9.
  nazi kentlerinin, binalarının, şarkılarının, her şeyin çok ayrıntılı düşünüldüğü bir başyapıttı, hatta sanat eseri idi.
  -1 ... david addison
 10. 10.
  download için tıkla. * *
  -1 ... noxius