1. 1.
  afrika asıllı kanadalı, fc kobenhavnlı futbolcu. yakın bir zamanda avrupa'nın önde gelen klüplerinden birine gidecektir.
  9 ... oovxvoo
 2. 2.
  mehmet aurelio yu türkiye ye kazandıran özkan sümer in son bombası. biraz boylusunu bulmuş * bu sefer trabzonspor a. umarım transfer ederler.
  3 ... serander
 3. 3.
  sırasıyla Toronto Lynx, Öster, Helsingborg ve FC Kobehavn da takımlarında top oynamış olan 1,87 boyundaki ince uzun ortasaha oyuncusu.
  3 ... hewit
 4. 4.
  trabzon`un elinden kaçırdığı yetenekli futbolcu. psv beleşe kapmış kendisini. fm damarım depreşti yine.
  3 ... betamax
 5. 5.
  Bir aksilik olmazsa yeni sezonda beşiktaş forması giyecektir. bonservisi yok yalnız menejeri imza parası istiyormuş. o mesele halledilir halledilmez kendisi kartal oluyor.

  http://www.transfermarkt....sdaten/spieler_16101.html
  1 ... beklemenin boylesi
 6. 6.
  trt muhabiri fırat günayer'e göre beşiktaş'la prensip anlaşmasına varmıştır.

  https://twitter.com/firat...status/362160295025713153
  1 ... delicious
 7. 7.
  lig tv'nin haberine göre beşiktaş ile anlaşmıştır. bu adam türkiye liginde yeni bir marco aurelio etkisi yaratabilir, iyi izlemek lazım.
  2 ... glorfindelarcamenel
 8. 8.
  beşiktaş ile anlaştığı söylenen kara boğa.
  2 ... hipnozcu
 9. 9.
  beşiktaşimiza hayirli olsun.
  2 ... zarri bis nefi
 10. 10.
  menajer transferi diye tabir edilen yeni oyuncumuz.videolara bakılıp alınan nice futbolcular ziyan oldu bu ülkede ama insan yine de "fena değilmiş lan " demekten kendini alamıyor videolarını izledikten sonra. Eğer transferinde mide bulandıran menajer ilişkileri yoksa - Bilic'e güvenmek istiyorum , umarım yoktur - transferi çok yararlı olacak futbolcu.
  1 ... blackeagle57