bugün

(bkz: Cengiz Kurtoğlu)'nun oğludur. Köle isimli şarkısıyla piyasaya girmiştir. Tipi gıcık ama şarkısı güzel.
babadan oğula nesil bunlar diyecektim ancak cengiz ağabeye böyle bir evlat yakışmamış.
popçu olmuştur.
Tarzını görünüşünü murat boz'a benzetmeye çalışmış ve sıçmış yeni bir popçu. Amk murat boz kim ki sen ona benzemeye çalışıyorsun. Yani kötüyü kötü bi şekilde taklit etmeye çalışmışsın ama o bile olmamış.
Gözlüklü şarkıcı.

Kim olduğunu bilmem etmem lakin klibindeki hatuna fena halde fena oldum, bu sefer benim iliğim çekildi.
Cengiz babaya olmamış. Arada açıp sigara içerken sigaramızın dumanına eşlik eden cengiz babanın oğlu böyle şarkı yapmış. Olmamış.
Şuan powerturk'de klibini izlediğim şarkıcı. Sanırım yeni piyasaya çıkmış.

Şunu söylemek isterim ki klip çekmeden önce dişlerini beyazlatmayı unutmuş. Ayrıca şarkı da bok gibi.
sanırım klibinde nicole aniston u oynatmış şarkısı. nerden buldun o kadını lan.
Köle şarkısını bu adamın söylediğini yeni öğrendim. Radyoda dinlerken bu şarkıyı bir kadın söylüyor sanmıştım.
cengiz kurtoğlu'nun oğludur kendileri. ancak, cengiz kurtoğlu ile tarz olarak tip olarak hiç alakası yoktur.

--spoiler--
rtükte olmasa kim bilir neler yapardı klipte.
bir daha klip çekerken başka yerlerinide çeksin kamera. üç dakika boyunca birinin ağzını seyretmek hoş birşey degil. * *
--spoiler--
Köle şarkısıyla yaz sonunda kulaklarimizin pasını silen şarkici. Ancak cengiz babaya olmamiş bu. Yapamamiş bunu.
Ağlama artık isimli parçasını ilk duyduğumda niran ünsal sandığım müzisyen. Ses gayet iyi.
iyi yolda gidiyo bence, devam etsin.
tipi popçu olmaya hiç elverişli değil şarkıları zaten bok azalarak bitsin.
Cengiz kurtoğlu'nun oğluymuş. Çok üzüldüm öğrenince.

Daha düzgün bir şarkıyla kliple ortaya çıksaydı keşke babası bu konuda ona Biraz yol gösterseydi.
Evrim akın'ın programındA öğrendiğimde yandı ampülüm.. Evli ve çocuklu bir arkadaşmış kendisi...
çok gıcık tipli olup yine de izlemekten kendimi alamadığım popçu. köle klibinde dişlerini sıkarak gülmesine gıcık olup izlemekten keyif almak.
mustafa ceceli ekolünden yürüse daha çok iş yapardı diye düşündüğüm çocuk. böyle öperim, yalarım , bi geçirirsem seni ellerime sikerim tarzı şarkılar o masum, saftirik yüzüne ve ağzına hiç oturmuyor. doku uyuşmazlığı var.

babası bunun kulağını çekmiyor mu aq ?
tür anlamında babasının zıddı.
(bkz: öptüm hiç acımayacak)
sesi oldukça feminen olan şarkıcı.

insan hayret ediyor.
Balon şarkıcıdır.

Sedat sayan geldi aklıma.
görsel
Piyasadaki yığınla şarkıcıya taş çıkaracak kadar güzel bir sese sahip müzisyen. Dilerim babası gibi müzik piyasasında adı silinmez.
yak şarkısını ilk dinlediğimde bir kadın söylüyor sandım. sonra öğrendimki cengiz kurtoğlunun oğluymuş. dumurdan dumura yani. yak şarkısı itibariyle söylüyorum duruşu, tarzı filan babasının tam tersi. buyrun siz karar verin;

https://www.youtube.com/watch?v=Yky--GDMUlw