bugün

entry'ler (51)

bir kadını göz kapaklarından öpmek

anlayabilen için en güzel öpme biçimlerinden biridir.

ben lafımı esirgemem diyip kalp kıran kız

ağzı laf yapabilen kezbandır.

devlet dairelerindeki suratsız memurlar

bünyeleri sigarasızlıktan şekil yapmaya başlamış insanlar.

nihat hatipoğlunun ramazanda 600 bin tl alması

hakkını almış adam demek, dizilerde bölüm başına alınan paralarla karıştırılmasın. Bence 600 bin aldığı gerçek değildir, daha az bir rakam almıştır.

kürtçe diye bir dil yoktur

bu çağda hala "kürtçe diye bir dil yoktur" ifadesini kullanabilen kişilerin akıllarından şüphe etmek için gerçek bir nedendir. Kabul etsenizde etmesenizde Kürtçe dünyanın en eski dillerinden biridir.

ben bu yazıyı sedyedeki madenciye yazdım

Can pazarından yeni çıkmış olan saf ve temiz kalpli emekçi kardeşim. Yüreğimizin orta yerine çamurlu çizmelerinle bastın, bir çoğumuzun aklını başına getirdin. Sen bu vatanın en değerli ferdisin. Keşke herkes senin yüreğini, hassasiyetini ve cesaretini taşısa. Her yere basabilirsin kara çamurlu çizmelerini bekli görmeyenler duymayanlar vardır. Ders olur onlarada.

haluk levent

türk rock müziğinin en güçlü seslerinden. finans yönetiminden anlamayan ekibi nedeni ile para sorununu çözemeyen kişi.

volkan konak

eski şarkılarını her dinlediğinde dem misali insanı yeniden etkileyen, karadenizin yaşayan efsane sanatçısı.

aktif eğitim merkezi

Bilgisayar,muhasebe,autocad,grafikerlik,ingilizce,almanca,fransızca,rusça,ispanyolca,arapça kurslarının verildiği, temel seviyelerden itibaren yabancı hocalarla ders verilen tek eğitim kurumu.
Ekonomik fiyatlara çok iyi eğitim alınabilecek bir adres. http://www.aktifegitim.com.tr

1 milyon doları çok büyük para sanan chp li

chpli gariban nerden görsün milyon doları. Maaşlı çalışana milyon dolar hayali kurmak bile imkansız. Normal bir durum.

burak yılmaz gelmiş geçmiş en iyi forvettir

yüz yılın yalanı.

sevgili olacakken dost kalmak

dünyanın en büyük yalanı. sevgili yerine dost olmak sadece filmlerde olur.

avusturya

viyana gibi muhteşem bir şehrin bulunduğu ülke.

kokoreç

ağzının tadını bilenlerin vazgeçemediği lezzet.
ab yasaklasada vazgeçilemez.

atın bunu dışarı

en net posta koyma biçimi.

kılıçdaroğlu nun yumruğunu kürsüye vurması

chplilerde heyecan uyandıran aksiyon. Kemal Kılıçtaroğlu'nun sesi yükselebiliyormuş.

raa verification mail başlıklı mail onaylama

ICANN'in 01.01.2014 tarihinden itibaren başlamış olan yeni uygulaması.
domain kayıt işlemlerinde tanımladığınız mail adresinizin aktif olması için gerekli onay mailidir.
tıklanmaz ise domain Suspend olarak kapatılır. linesis.com'dan bilgi alabilirsiniz.

aday gösterilmeyince istifa eden belediye başkanı

siyasi partilerde seçim öncesi aday gösterilmeyen başkanın fevri davranışı.

20 yaşına geldiği halde 1 kızı bile öpmemiş erkek

ya çok utangaç yada kısmetsiz bedevidir.

30 yaşından sonra vücut geliştirmeye başlamak

en çok ihmal edilen varlığımız olan vucudumuza karşı borç ödeme çalışması.
kendimiz için güç olmadan geçe kalmadan yapılacak en iyi şey.