bugün

Arabistan kralı Abdullah'in ölümü nedeniyle ilan edilen yastır..Son dakika olarak haber verilmektedir..Ulkemizde okadar olay olur polisimiz askerimiz sehit edilir..Su kral kadar deger verilmez yazik..
şimdi eşim dostum beni hastayım sanıyor yastayım hiç kimse bilmiyor.

sikimizde değil ferhat abi kusura bakma.
kafaya gel amk yasıdır.
tutan varsa sike sürülecek aklı yoktur.
suudi kral osmanlıyı sırtından vurup ingilizlerle işbirliği yapıp bize darbe vururken zil takıp oynuyordu, hatırlar ailesinin o günlerini mutlaka.

bizi yönetenler işte bu kadar salak ki böyle birisinin yasını tutuyor. şehitlerimize ''bir kaç mehmet'' ya da ''bir kaç kelle'' diyen yönünü şaşırmışların kendisi tutsun yası.

suudi kral da öbür tarafta versin şimdi hesaplarını.

ben yas falan tutmuyorum, gayet de mutluyum.
içki içmeyen biri olarak iki kadeh rakı ile kutlayacağım yastır.
dünyadan bir mikrop eksildi amk.
bu neyin kafası dedirtmiştir.

koskoca suudi kral allah'ın rahmetine kavuşmuş, 1 güncük yas ilan ediliyor.

dünyanın en zengin ve güçlü krallarından en önemlisi de
(bkz: adamlar arap lan arap).
arap'tan çok arap olanların ilan ettiği yastir.
başbakanlık'ın yeni icraatı.

http://www.cnnturk.com/ha...-turkiyede-bir-gunluk-yas

300'ün üzerinde madencimizin can verdiği soma faciasında bizim için yas ilan eden ülkeleri ise bir hatırlamak lazım.

Küba, Bolivya ve Venezuela...

Sadece muhalefetin değil, akp\'lilerin de büyük bir kısmının nefret ettiği bu adam için ülkede yas ilan etmek nedir allah aşkına?

(bkz: tamamen duygusal)
az önce ana haber bültenlerinde son dakika haberi olarak duyurulan haberdir. rahmetli atamız ölünce de acaba onlar ülkelerinde yas ilan etmişler midir sormak gerek.
(bkz: sikimden aşağı kasımpaşa)
flash tv ile üzüntü atılabilecek olandır. acaip üzüldük.
(bkz: sisi yi destekleyen adam için yas ilan etmek)
Kimsenin sikinde olmayacak yastır. Çoğu yerde bayrakların yarılanması bile unutulur.
az önce ana haber bültenlerinde son dakika haberi olarak geçen duygusal bir durumdur.
kime göre yas neye göre yas sorunsalıdır.
Anlaşılan politik çıkarları olan malum birkaç kişi dışında kimsenin umurunda bile olmayan olaydır.

(bkz: bize ne amk)
Yüzlerce binlerce askerimiz,polisimiz toprağa düşüp şehit olurken bir gün bile yas ilan etmeyenlerin, ortadoğuda akan müslüman kanının sorumlusu olan birinin ölüsüne yas ilan etmesidir...
Lanetliyorum...
2 hafta önce istanbul'da parçalanarak katledilen polisimiz Kenan Kumaş'tan daha mı değerli bu kral... Yazık, çok yazık...
Tek kelimeyle rezilliktir, araplığınızı arapçılığınızı bu kadar belli etmeyin bari.
"tekel bayilerde alkol satışı olmayacak mı acaba" diye düşündüren haberdir.
Saçma sapan bir olaydır. Suudi arabistan kralı için yas ilan edilen bu saçma sapan günlerde herkese Wesley Sneijder sabrı dilerim. kendisi yeteneksiz takım arkadaşlarına rağmen hala katil olmadı, sanırım aynı sabırla bizler de bunu başarabiliriz.
Şahsen sikimde olmayan ölümün yasıdır. Bir amerikan kuklası için üzülecek değilim.
spastikçe bir ilandır. yaranmadır. araplaşmadır. şerefsizliktir. helal etmiyorum.
Ulkenin icine ettiler ya kimler icin yas ilan ediliyor şu Arap hayranligindan kurtulamadik gittik ne diyim ...
ben bu yası bozarım diye tepki verilesidir.
bu neyin kafasi acaba. ne tur bi anlayis.

anasini siktigimin herifi olecek biz ne boka yas ilan ediyoruz anlamis degilim.

cok sevilen osmanliyi arkadan vuranlar icin mi yas ilan edildi.