bugün

entry'ler (160)

meme arasına penis koymalı seks

gram fiziki zevki yoktur, olsa olsa egosal bi durum olabilir.

ölüm haberi alınca buğulanan hayat görüşü

(bkz: hayatın anlamsız geldiği an)

ölüm haberi alınca buğulanan hayat görüşü

(bkz: hayatın anlamsız geldği an)

esra ersoy dan hacı sabancı ya çıplak video

herkese whatsapp grubundan bu video gelmiş. olm sizin nasıl gruplarınız var lan böyle? bana da anca hayırlı cumalar, kandiller mesajları geliyor. biri beni o ölüm grubuna alsın artık!!

23 ekim 2010 göztepe alanya maçı

alanyasporumun kazanacagi mac.

ellerine nemlendirici süren erkek

allahin sibiryasinda calisan erkektir.

hastası olunan sözler

yanlis konusurum ama mantiksiz asla. (ben)

sözlük yazarlarından aforizmalar

guldureni bulamadigin zaman, aglatmayan da mutlu eder!

evrim teorisi

evrimi, insanı ve canlı tüm varliklarin temel gelisim prensibi sananlara sunlari dusundurmek istiyorum.

evrim o kadar muthis birseydir ki(!), insanda ve hayvanlarda hemen hemen tum duyular sadece kafada yer almaktadir, milyonlarca yildir kendini yani canliyi en iyiye donusturme adina evrimi savunanlar, bir insanin ya da hayvanin basi kesilince olmemesine dair bir evrim gostermemektedir, yoksa gosterememekte midir? yoksa bas dedigimiz sey yaratanin bir kaniti midir?

dusundugunuz gibi evrim tum canlilarin dogal seleksiyon ile ustun irklari korumayi amac edinmisse ve yine tek hucreli bir varliktan milyarlarca hucreli kompleks, buyuyen, gelisen ve hatta ureyen bir canli meydana gelmisse bunun daha ileri versiyonuna da evrimlesmesi gerekmemekte midir?

yoksa evrim denen sey, en basitinden bir inkar etme sekli midir?

bilimsel adi altinda hic bir aciklama bunlari cevaplayamazken, hala koru korune arkasinda durmak nedendir?

birde evrimci bilim adamlarinin kitaplarina dahi alamadiklari akil, vicdan, irade evrimin neresindedir?

zor degil mi? tum bunlarin evrimle olustuguna inandigin beyninde mantikli cevaplar bulmak?

yaratilmis olmak o kadar kotu bir sey midir ki inanmak bu kadar zor olsun?

yazar nicklerinin bir üst versiyonları

(bkz: 3virgul15)

18 ekim 2010 konyaspor fenerbahçe maçı

bir besiktasli olarak fenerbahcemin kaybetmesini istedigim mac.
not: galatasarayliyim!!!11!

ev telefonu görüşmesinin net bağlantısnı koparması

modem kutusunun icinde cikan splitteri kullanmayan birey sorunu. adamlar bosuna koymamis ama degil mi??

yapılamayan küçük şeyler

el yazisi r yazmak. yapamiyorum yaa!!

mesut özil in bir vatan haini olması

adam turk kulturune o kdar uzak yasamis ki milli duygu olmadan nasil sadece mantik yoluyla karar verir bize onu gosterdi. sonra yaptigi aciklamalarda aslen kurt oldugunu turk olmadigini ve hic turk milli formasini giymek istemdigini bagira bagira osyledi. zaten turkluk duygusundan yoksun oldugu icin bu kadar soguk demecler verebiliyor.

oyun kabilioyeti, realde oynamasi, ustun yetenekleri bir yana basina konusurken zaten hic turk milli takimini dusunmedim ki diyebilmek bir yana a dostlar. en kotu dediginiz hangi turkum diyen turk oyuncusu buna benzer aciklama yapabilir. bizle tek ortak noktasi konustugu dildir. birakin eksik kalsin, oynayacagi oyun, birakin biz gene cek macindaki, hirvatistan macindaki milli oyuncularimizla oyunumuzu oynayalim. sonuc ne olursa olsun milli takimimiza destek vermnesini bilelim ekran basinda veya stadda, teriyle destek vermeyi reddedip konusanlarin yerine...

yoono

kesinlikle kurulup denenmesi gereken eklentiler arasinda sync ile basi ceken eklenti. sukela!!!

morpapatya

(bkz: ooo papatya) *

ezel

ikinci sezon asil konusunu hala bence seyirciye verememis dizidir. ilk sezon hersey ayan beyan ortadaydi, omere yamuk yapilmisti ve omer dayiyla bir bir hesap soruyordu ezel kiliginda.

peki ya ikinci sezon? ilk sezon hic adi sani gecmeyen sekiz cikti once, sonra birseyler planlamiski yapmaya calisti, kenan hala neden nefret ediyor, yahut bundan sonra nasil gidecek hic bir ipucu veya asil sezon konusu icermeyen bolumlerle devam ediyor. bence ikinci sezon konusu hala net degil, ezelli, eysanli, cengolu, alili ilk sezonda amaca hizmet eden bolumler vardi, simdi amac ne bilmiyoruz. bekliyoruz...

bir boka benzemeyen minimal şiir

ölüm ölüm nedirki oğlum,
ben seni doğurmayi goze almisim...
iki kisinin bildigi sir degilse
gunbatiminda ben ufuklara dalmisim...
*

baby by me

cok saglam bir sound uzerine kurulmus, sozlerini anlamaniza bile gerek kalmadan insana havaya sokan 50 cent sarkisi. amerikalilar buna ne diyordu yaaa? hahh buldum awesome! su da gider buna bak; rockzz!!

soylede official bi videosu mevcut;

http://www.youtube.com/watch?v=fvJ7ROdo7FI

sabahın altısında düşünceye dalmak

- riza lan uyudun mu?
+ yok yaa uyku tutmadi
- olm dusunuyorumda hayat ne garip lan, hani uyuyunca insan yari olu oluyor diyorlar, hakikaten dogru galiba, onca saat hicbiseyden habersiz nasil geciyor di mi vakit? sonra uyaniyorsun, sevdigin yaninda falan... off ulan off olmadi soyle sabah kalkinca opulecek bi yanagimiz, catlamis dudagimiz oglum opulmemekten... olum olum derler riza, herkes tektir dimi olurken, bi sen varsindir hani, azrailin gelir, seni almadan gitmez hani... korkuyor lan dimi insan oyle dusununce, oysa var miydi korkunun ecele faydasi? bak bugun alt komsuylada kavga ettim bosu bosuna, kalkinca hatirlatda bi gonlunu alayim, yazik cok yardim etti ilk tasindigimizda... corba yapmis getirmisti hatirliyor musun? acili acili ne icmistik salonda, o siralar salonda daha hali bile yoktu yere gazete serip icmistik... simdi baksana birde evin haline, bos kalsa daha iyimis olm, evi bok goturuyo lan... sen naaptin kiz isini? kizgin mi hala sana... bi kiymetini bilemedi su kizin yaa... hayvansin riza... ahaha... laaan... rizaaa.... uyudun mu olm?
+ horrr horrrr