bugün

sevdiği entry'ler

arkadaşlar benim moralim çok bozuk

depresyonda olabilirsin. bence psikoloğa git.

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

(img:#2246230)

yazın bitmesi

(img:#2182517)

güzel fiziğimi sergilememe biraz engel olacak ama olsun.
depresyona girmezsiniz umarım. ehehe.

mülteciler üzerinden ülkeyi karıştırmaya çalışmak

Aman Ali Rıza Bey, ağzımızın tadı bozulmasın mantığı, uzun vadede ne yazık ki işe yaramıyor.
Bastırılmış, korkutulmuş, susturulmuş her duygu, eninde sonunda patlamaya mahkumdur.

Ülkemiz, devletimiz, bayrağımız en kutsalımızdır.
Ülkenin huzurunu, dirligini, düzenini, sakinliğini bozan herkes ve her oluşuma, insanı çerçeveleri aşmadan, yakıp yıkmadan tepki vermek, rahatsızlığı dile getirmek, halk olarak, ülkeyi germeden, huzur bozmadan sesini duyurmaya çalışmak haktır ve demokrasinin gereğidir.
Halkın isteği, tepkisi dinlenmelidir, görmezden gelmek kaosa zemin hazırlar.

Altındağ' da yaşananlar, provakasyon filan değil efendiler!
provakasyon denerek örtbas edilmesi gülünçtür.
Halkın, bu konuda, bıçak kemiğe dayandı çığlığıdır.
istemiyoruz, ülkelerine gönderilsinler mesajıdır.
Kaygı, endişe ve öfke barındırır.

Ülkeyi karıştıran, her tatsızlıkla ülkeyi daha da geriye götüren her şeye lânet olsun!
Huzur en kıymetli servettir!

ahbap derneği

Haluk Levent bugün Twitter hesabından ahbap derneğine bağış yapılabilmesi için hesap numarası paylaştı. Günlerdir nasıl bağış yapabilirim, en önemlisi de yaptığım bağış gerçekten yerine ulaşır mı diye düşünüyordum. Ülkenin afet yardım derneğine de güvenemiyordum. Bu benim değil onların ayıbı. Ahbap derneğine bağışımı yaptım. Hiçbir vakıf ve derneğe yüzde yüz güvenemesem de ahbap derneğinde içim biraz daha rahat. Allah şaşırtmasın inşallah dediğim yardım derneği.

vatandaşın tayyip erdoğan dan bıkması

Bir gerçek.

A haber gibi yandaslığı gün gibi apaçık olan bir kanal yerine, Fox gibi ya da daha tarafsız bir kanalda, halkın belirlediği gazeteci ve bürokratlarla program yapması, soruları yanıtlaması daha inandırıcı, daha samimi, daha dürüst olmaz mıydı?

Madem ki haklısın, madem ki sana haksızlık ediliyor, karalama kampanyası yapılıyor, nankörlük ediliyor, oyunlar oynanıyor, buyrun er meydanına diyesi geliyor insanın.

Aman efendim, paşam efendim deyip, bir soruyu eğilip bükülerek, kulağı çekilmek adına korkuyla soracak gazeteciler yerine, kendisine muhalih olan, eleştiren, sorgulayan insanların karşısına çıkması, varsa cevabı aslanlar gibi, mertçe cevaplamasını daha doğru, daha yürekli buluyorum.

Kırgınız, üzgünüz, yorgunuz, birçoğumuzun inancı yerle yeksan...
Acı ama gerçek olan bu!

insanların yandaş medya isyanı

Haklı isyandır.

görsel

hoppidi hoppidi zıplayan meme gifleri veritabanı

görsel

hoppidi hoppidi zıplayan meme gifleri veritabanı

görsel

lisede öğretilen yalan türk tarihi

en büyük yalanlardan biri lisede ortaokulda bize tarih diye okutulan iskan politikasıdır. oraya yerleştirilen türkler esasen vergi toplayamadıkları ve kontrol altına alamadıkları alevi türkmenler ve karaman beyliği'nden kalan köklü ailelerdir. osmanlı'nın merkezi otoritesini tehdit ettikleri için topraklarından koparılıp balkanlara sürülmüşlerdir. şimdiki balkan göçmenleri de "biz osmanlı torunuyuz" diye ağlasınlar, geri zekalılar. biz osmanlı torunu değiliz, osmanlı'nın baskı ve zorbalıkla sindirdiği bir başka topluluğuz sadece. benim dedem karamanlardır.

seninle şöyle olabilirdik

Çimerdik
görsel
immmm

iktidar değişirse liyakat gelir mi sorunsalı

Gelmez önce halk demokrasiye layık olacak zira demokrasi sandık değildir. Yolsuzluk yapan bakanı istifaya ve yargı önüne çıkmaya zorlaman da gerekiyor yani seçip salıvermeyeceksin denetleyeceksin de.