bugün

katıldığı tüm organizasyonların, tüm toplantıların, mitinglerin bütün kanallarda canlı yayınlanması, sürekli birilerine saldırması, sürekli "siz, biz, onlar, bizler" diyerek halkı ayrıştırması.
sürekli gergin ve saldırgan tavrı artık usandırmıştır.

ne kadar az görsek günümüz o kadar güzel geçiyor...
sesini, tipini, Ismini sana ait ne varsa alsin götürsünler uzaklara.

su ülkeye huzur gelmesi icin senin gitmen gerek.
öğrenci olarak kaldığım muğla'da televizyonum olmadığı için çok şanslıyım. kanal değiştirmek gibi bir derdim yok.
Sülalemizin bir üyesi ve akp içerisinde de önemli kişilerle sıkça oturup konuşan bir yakınımın söylediği: "herkes farkında erdoğan'ın siyaseten bitmeye başladığının, o yüzden yeni yüzlerle devam edilecek ama ekol aynı olacak iktidar aynı kalacak".

iktidar aynı kalır mı bilemem de sıkı bir akpli ve partide sorumluluk sahibi biri erdoğan hakkında bunları diyorsa iş çoktan bitmiş demektir. imamoğlu-binali konusunda fikirlerini almak istemişken beni bu kadar şaşırtan şeyler söylemesi, ne kadar bilgi-duyum sahibi olsam da siyaseti hala tam anlamıyla bilmediğimi de gösterdi.
23 haziran ibb seçimi için ekranlarda bol bol suretini görmemizden mütevellit oluşan durumdur.

kendisi cumhurbaşkanı ama belediye seçimlerini ölüm-kalım meselesi, beka meselesi gibi hallere sokmaya çalışıyor, bu sebepten sürekli sağa sola çatıyor, saldırıyor.

bi sakin artık, kaç yaşına geldin, bi dinlendir kendini yeter, yeter...
bıkmak ne kelime ilallah etti, yaka silkti, her gün yeni bir haberle uyanmak istiyor insanlar.

ülkeyi mahvettiler, soyup soğana çevirdiler.
Valla nerede akpli görsem erdoğan mitingi görünce direk değiştiriyorlar.
hesabı sandıkta kessinler.
Tv de bu kadar çok kimi görsen sıkılırsın. gayet normal.
Bıkmak ne kelime bezdik yıldık hayattan soğuduk.
bugün çıkmış, "belediye seçimlerinde sisi'ye mi oy vereceksiniz, binali'ye mi" diye miting yapıyordu, önce zaytung haberi sandım baya baya bunu söyledi.

son hafta mitinglere çıkmasından belli ki işler kötü gidiyor, saldırganlık dozunu artıracak gibi rte.
Son donemi. Millet artik istemiyor. 2023 secimlerini kazanabilecegini sanmiyorum.

Mhp destegiyle ayaktalar. Mhp nin destegi de artik yeterli degil.

Halk artik ciddi manada gelecek secimde tepkisini sandikta gosterecektir.
Yerine bir alternatif yoktur.
emekli ol reis . bu kadar çal ış madan sonra dinlenmek senin de hakkın .
Ve de usanması...

Şu yerine alternatif yok diyen bozgunculara da ayar oluyorum.

Yahu Türkiye'nin ceo'su musun da beğenmediğin bilmem ne müdürünün yerine alternatif bulmayı dert ediyorsun? Alt tarafı bir oyu olan vatandaşsın. Şahsımı beğeniyorsan oy ver, beğenmiyorsan beğendiğine oy ver, kimseyi beğenmiyorsan kimseye oy verme.

Üstelik kimsenin şahsım gibi bir cahile alternatif olmadığını iddia etmek ülkemize hakarettir.
--spoiler--
yerine bir alternatif yoktur.
--spoiler--

aman olmasın.

not: biri ülkeyi bu hale getirdi.
2 adet olması durumunda ülkenin düşeceği durumu düşünemiyorum bile.
herkes aşırı bunaldı artık. bi nefes istiyorlar.
Bu akşam canlı yayında ATV ,a habere konuk olacak, karşısındaki gazetecilerde cevapları sorulandiracak.
ahabere karşısında kraldan çok kralcı sözde medya mensupları varken çıkmaya devam ettikçe değişmeyecek olan durumdur. adamlar korkudan ellerine yazılıp verilen soruları sorarlarken bile 40 takla atıyorlar "aman reyis ses tonumu beğenmez aman reyis mimiğimi beğenmez" diyerek.

çıksın fox tv ye mesela karşısına 3 tane muhalif ve soru sorabilecek kapasitesi olan adamın karşısına görelim liderlik nasıl oluyormuş. bunu yapamadığı sürece bu bıkkınlık devam eder.
Tabiki karşıda tarafsız cesaretli eleştirebilen gastecinin olması daha bilimseldir. Yoksa cb nın her dediğine padişahım çok yaşa derse o iş çöptür.
aligopter yohh aligopteerr.
görsel
Bir gerçek.

A haber gibi yandaslığı gün gibi apaçık olan bir kanal yerine, Fox gibi ya da daha tarafsız bir kanalda, halkın belirlediği gazeteci ve bürokratlarla program yapması, soruları yanıtlaması daha inandırıcı, daha samimi, daha dürüst olmaz mıydı?

Madem ki haklısın, madem ki sana haksızlık ediliyor, karalama kampanyası yapılıyor, nankörlük ediliyor, oyunlar oynanıyor, buyrun er meydanına diyesi geliyor insanın.

Aman efendim, paşam efendim deyip, bir soruyu eğilip bükülerek, kulağı çekilmek adına korkuyla soracak gazeteciler yerine, kendisine muhalih olan, eleştiren, sorgulayan insanların karşısına çıkması, varsa cevabı aslanlar gibi, mertçe cevaplamasını daha doğru, daha yürekli buluyorum.

Kırgınız, üzgünüz, yorgunuz, birçoğumuzun inancı yerle yeksan...
Acı ama gerçek olan bu!
görsel
Nedense bıkanlar solcu,ateist,dinsiz tayfa. Sözlüktekilerde aynı.
güncel Önemli Başlıklar