bugün

eli cukunde gezen asosyal abazanlarin cok arastirdigi sorunsal.

omur boyu elinize muhtac kalacaksiniz cancisler. hep boyle sozluklerde dert yancaksiniz.
(bkz: sanki biz erkekler çok yakışıklıyız)

yıllardır sorulan anlamsız sorudur.
Herkese mesaj atıp yavşadıktan sonra cevap alamayan garip acınası erkek sorunsalı.
Sokakta kızları baştan aşağı kesip gözüyle siken kişi söylemi.
herkesin osmanlı padişahları gibi avrupadan ithal gelin getirtecek imkanı olmadığındandır.
ona bakanın çirkin olmasından ileri gelen sorunsal.

polonya'da yok mu bu çirkin kızlardan?
bakmakla görmek arasında fark olduğunu gösteren sorunsal.

aksine çok güzel kızlar vardır. başka bir ülkeye gidip her yerini gezdiğinde anlarsın ne demek istediğimi.
cevaplamakta zorlanacağım sorunsaldır görsel
kafaları kurcalayan sorudur. dünyada memesi ve götü olmayan, dümdüz vücutlu, bıyıklı, şişman, 1 50 boyunda başka bir kadın türü var mı bilen söylesin allah için. ulan kabileli kadınların bile gideri var ateş etrafında dans ederken göğüsleri sallanıyor felan ama bunlar harbiden çirkin aq bunun lamı cimi yok.
(bkz: yalan)
Guzellik cirkinlik cok goreceli kavramlar arkadaslar. Belli standartlari olan seyler degil ki.
Neden kisa, neden tombul, neden renkli gozlu degil diye sorgularsin da neden cirkin deyince anlamini yitiriyor.
Dolayisiyla olmayan sorunsal.
hepiniz çok yakışıklısınız ya ondan sayın tek hücreliler.
Ingilizce ogretmenimiz derdi insan neyse kendisini öyle görűrműș. Ayrıca sevdigim kız benim için dünyanin en güzel kızıdır
babalari da cirkin ondan :D
Justen bieber sen misin?
Bakimsizlik olabilir..
hanginiz vermediyse bu garibe ciksin söylesin
gunah lan bu çocuga.
varolan sorunsal. bir de mükemmelliyetçi bir erkekseniz işiniz çok daha zor amk yerinde. şu ülkede kaç yıldır yaşarım gördüğüm güzel kız sayısı 10 değil. bu nasıl hayat abi.
Hic kadikoye, fenerbahceye, bagdat caddesine, caddebostana gitme imkani olmayanlarin aklini karistiran sorunsal.
Olum harbiden çok çirkinler ya hani tamam biz erkekler olarak mükemmel değiliz ( genelden bahsediyorum yoksa ben fişek gibiyim) ama insanında bu 1.55 boyundaki bu cismiyetlere kadın diyesi gelmiyo.
Bizlerde brad pit sayılmayız hani , olsa olsa nicolas cage.
Yalandan yere birbirinize taş atmayın çok güzel Türk kızlarımız var siz nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum.