bugün

entry'ler (68)

pempe otobüs istemeyen kızın amacı

pembe otobüs isteyen van'lıları gördük dün imza atanların %70i erkek vatandaştı.çok saçma bir istek giderek ayrıştırılıyoruz.

ne olursa intihar edersiniz

annemi kaybetmekten çok korkuyorum.aklımı oynatabilirim sanırım bu düşünce beni çok bunaltıyor .intihar edermiyim bilmiyorum ama şu an zayıflık belirtisi olarak görüyorum

sözlüğe veda

hayırdır sözlüğe veda eden edene her ne sebeble olursa olsun aramızda olduğunuz için teşekkürler.yeni olduğum için tanışma fırsatı bulamadığım herkes güle güle

çocukluğu hatırlatan detaylar

küçüksün diye hiç gidemediğim yazlık sinema,babane evindeki mermer kurna,teyzemde yemelere doyomadığım chokella ve en öenmlisi kanun dersi almam.

kaçak içki

dikkat edilmesi gerekir elbette,yurdum insanı herşeyin çözümünübuluyor bizim arkadaş yapıyor 1 senedir.Gayet de güzel oluyor.sanırım mart tan sonra etil alkole de denatonyum benzoat konacak mış.Bununda çözümü sanırım var.

münir özkul

Hepsi birbirinden değerli bir sürü türk filminde karekter nasıl oynanır dösterdiği için teşekkürler. Büyük usta. Güle güle öğrencilerine bizden selam söyle çok üzüldüm. Mevlam rahmet eylesin

cinlerin ayakları neden var ve neden ters

gördüğünüzden mi yazıyorsunuz çok merak ettim?sadece söylemlerden yola mı çıkıyorsunuz ki ben ayaklarının ters olduğunu düşünmüyorum

insanın kendine yaptığı en büyük kötülük

hayatı ertelemek en çok da annelerimiz yapıyor bunu kendilerine.

türkiye cumhuriyeti bir hukuk devletidir

yazmaya bile gerek duyulmayan herkesin bildiği bir doğru maalesef değildir.

aykırı tip

bende severim farklı olanı dünyaya farklı bakanı biraz da öyleyim sanırım,

günün karikatürü

insanın kendi canına kıyması çok üzücü bir abim kendini astı hala gözlerimin önünden gitmiyor dükkanın önünden geçesim yok.

babayla kızın sevişmesini normal karşılamak

bunu normal karşılayan hangi zihinse hastalıklıdır.

kocasına kahvaltı hazırlamayan kadın

zorunda olduğumu sanmyorum eşit şartlarda çalışıyorsak ve kahvaltı etmek istıyor'sa kalkıp kendi kahvaltısını hazırlasın.eğer çalışmayan bir ev hanımı ise zaten eşine hazırlıyordur ki öyle görmüş öyle yaşamı seçmiştir. Günümüzde çağdaş yaşayan beylerin hala bu kafada olanı var ise şaşırmaya devam edeceğim sanırım.şimdi bu yazı kaç eksi alacak onuda merak etmiyor değilim hani

mandalina

küçükken çok yemekten sararmış'tım.Dr çok şaşırmış anneme kızmış bu kadar yedirilirmi diye ellerim yüzüm tüm vücudum sapsarı idi .bayılırım mandalinaya ekşi tatlı hiç farketmez.

tarihi bilmek için payitaht abdülhamid i izleyin

katil olabilmek için kanıt'ı izleyin:)

pazartesi görünümlü salı

aynen çukur ve eşkiya dizilerimizi de yayınlamadılar herkes evinde la gıcık bir p.tesi ve salı benim için

alınan en güzel hediye

en güzel hediye sevdiklerinden gelendir.sevdiğimden se pahalı hediyeler yerine el yapımı küçük hediyeler notlar en çok sevdiğim küçük nüanslar

hanım hanımcık bir kızın haberdar olmadığı şeyler

her şeyi bilen gören okuyan hanım hanımcık genç kızlarımızda olabilir pek ala.Yaşam şartlarını buna göre ayarlayabilen.

ıspanak

severim yaparım da yıkama işi bittikten sonra mutlaka tuz ile ovarım annemden öyle öğrendim.Ağızda böyle acımtrak bir hal almaması için .

kamkat

adı kumkuat yalnış açılmış en çok nerde var bilmiyorum ama bende mini boyu var.