bugün

karaktersiz kadındır. adam onunla evlendiğine bin pişman olmuştur. her başarılı erkeğin arkasında bir kadın var denilir lakin kadınlarımız erkeğine ne akşam yemeği hazırlıyorlar ne de güzel bir kahvaltı. tek yaptıkları trip atıp yalan söylemek. bu yüzden başarılı olamaz bu ülke açık ve net.
kahvaltı dahil neden her şey kadının göreviymiş gibi görülür. erkeklerin eli ayağı yok mudur. kendine bir kahvaltı hazırlayamayacak kadar aciz midir. eğer öyleyse, gidip kendi annelerinden hesap sorulmalıdır. neden kahvaltı dahi hazırlayamayan her zaman bir kadına muhtaç bir erkek evlat yetiştirmiştir.
Çünkü kocası tarafından önceden hazırlanmıştır.
bir kahvaltı için hanımınıza mudana etmeyin
benim yaptığım gibi yapın
kalkıp kahvaltıyı hazırlayın
sonra gidip hanımızı öperek uyandırıp kahvaltıya çağırın
on numara koca olursunuz
azıcık kafanızı çalıştırın.
ilerde çocuklarına da hazırlamayacak mı acaba diye merak ettiren kadın. hazırlamazsa sağlıksız bireyler yetiştirir. tamam kimse kimsenin kölesi değil evet ama bazı şeyler de kökleşmiş işte kahvaltıyı kadının hazırlaması gibi sanki. bilemiyorum altan.
en güzeli içinden geldiği gibi yapsındır. kaltığında surat asacaksa uyusun daha iyi. hiç olmazsa gider güzel bir çorba içersin. arkasından bir de çay, ohh miss.
boşanalacak kadın.
Katnem bir bayandır. Kahvaltı hazırlaması şarttır. Hazirlamiyorsa kendi bilirdir.
Ne çok sıkıntı var arkadaş. Evlenmiyorum anasını satayım kim ne için kavga ediyorsa etsin.
feminazilerdendir.
karı koca sabah kahvaltı hazırlamak kadar zevkli bir şey yok hele hazırlarken çaktırmada atıştırmak yokmu of of of.
duşunu alıyor ve kocasının hazırladığı Nutellalı kahvaltıyı düşünüyordur.
Umarım benim eşim olmayacak kadındır. Ben hayatım boyunca kahvaltı etmeden güne başladığımı hatırlamıyorum. Kahvaltıyı çok severim. Ve oturur yaparım. Gerekirse yarım saat erken kalkar yine yaparım. O yüzden de sabahları esimin bana kahvaltı hazırlamasını isterim. Bunun kolelikle filan alakası yok. Onun benden olacak birçok istegi gibi bu da benim istegim.
Haysiyeti beş paralık kadındır. Gerçi öyle bir malı karım diye nikahına alan adam harbiden sazandır buda bir gerçek.

Edit: mesaj atıp durmayın. Kadın kocasından önce evden çıkıyorsa veya eşit şartlarda çalışıyorlarsa orası müstesna tabi.
kocasıyla birlikte dışarda kahvaltı eden kadın olabilir.
Yeni nesil böyle rahat sabahlara kadar telde nette öğlene kadar yatar akşam adam geldikten sonra yemek yapar vs.
istisnalar hariç.
Benim o. Bir kadın her sabah kahvaltı hazırlamaya uyanıyor, her akşam yemek yetiştirmeye çalışıyorsa o evlilikte bir sorun vardır, net.
bence bu iş görev haline gelmemeli. eğer ki şartlar eşitse ikisi de çalışıyorsa erkekte kadın birdir.
ama değilse kadın kocasını sevmiyordur.
Asıl sevdiği adama kavuşamamıştır. Onunla nikahsız karı koca olmuştur. Bu garibana da aşk ayağına kendini yamamıştır.

istemeyerek evlendiği için kocasına hizmet etmek istemez. ilk sevdiği ve bacağını ilk ayırdığı erkekle evlenseydi varyaaa! Akşam yatarken sabah kocasına neler hazırlayacağını düşünürdü.
Tabi ki bunlar çalışmayan kadınlar için geçerli.

E karıyı çalıştırıyorsan ev işlerine de ortak olacaksın. Kadına zulum etmeyeceksin.
hayatta karşılığı olmayan model. yalnızca dizilerde yaşayan bir hayal kahramanıdır .
pek övülmesine gerek yoktur. neticede biri hazırlayacak.
Haftaici neyse ama haftasonu hazirlamiyosa nedeyim oyle evliligi ya. Olm sevdigin adamin senin yaptigin bisiyle mutlu oldugunu, gulumsedigini gormek hadi onu gectim kahvalti yapmak kadar guzel bisiy daha var mi ya. * *
Ben Kiyamam hazirlarim.
Ben ki Abime bile genel olarak sinir oldugum halde ve o kadar usengec olmama ragmen bir yaz 2 ay boyunca her sabah altida uyanip kahvaltı hazirlardim. Ne bilim insan sevince her şeyi yapıyor. Bu eş olur baska bir şey olur haa sevmiyorsa kiyabiliyorsa da o onun ayıbı.

Edit.tebrikleriniz için teşekkür ederim arkandaslar ama dediğim gibi içinde sevgi barindiran her insanın yapacağı çok doğal bir sey bu.
kız arkadaş statüsünden hayat arkadaşı statüsüne yükseltilmelidir.
valla hiç işim olmayacak kadındır.

ben kahvaltı hastasıyım ve kahvaltıyı hazırlayacak. en azından kahvaltı hazırlayın amk lan! herşeyden sıyırdılar kendilerini, şuna bak yea.

evlilik sözleşmesine ekleyeceğim bunu.
güncel Önemli Başlıklar