bugün

sevdiği entry'ler

ilişkilerinde taktik yapan erkek

Eve ekmek getirmez bunlar.

seks teklif eden kız

Ben biri ile birlikte olmak istersem ondan adım beklemem, istediğimi alırım. Biliyorum ki istisnalar kaideyi hiçbir zaman bozmuyor fakat türk kızları diye genelleme yapılması hoşuma gitmiyor. Türkiye dediğimiz coğrafyada her kadının yetiştiği ortam, aldığı eğitim, kültür seviyesi ve psikolojisi çok farklı. Aklını sadece karşımdaki erkekle birlikte olayım da benim maddi ihtiyaçlarımı karşılasın veya beni kıskanıp bana sahip çıksın gibi saçmalıklarla bozmuş kadınlardan uzak durursanız belki bir gün şirinleri bile görebilirsiniz.

hard sekste külodu yırtmak istemek ama yırtamamak

Akla ekonominin gelmesiyle gerçekleşen hede. B*klu penti de bile 3 külot 180 lira olmuş sakin olun soft sevişin.

kadınların yedekte tuttuğu belki evlenirim erkeği

Klark kent tipli erkektir.

bir kızın götten yiyip yemediğini nasıl anlarım

Sonra oturup kadın cinayetinden, çocuk gelinlerden, hayvan istismarından, dolandırılmaktan, hakkınızın yenmesinden vb. bahsediyorsunuz. Gelişmemiş toplumlar dışında cinsel organlardan, cinslerden, cinsleri aşağılamaktan, ataerkilliğin tahakkümünden bahseden yok. Su tükeniyor, buzullar eriyor, salgın hastalıklar yayılıyor. Bir kızın organıyla ilgilenmekten asla vazgeçmiyorsunuz. Sonra neden alım gücümüz yok, neden böyle saçma sapan yaşıyoruz, neden bir boka sap olamıyoruz. Belli değil mi? Küçücük, kültürsüz zihinlerinizde kadını aşağılamak dışında bir şey yapamadığınız için, kendinizle asla barışamadığınız için ve tüm sefilliğinizi örtbas etmeye çalıştığınız için böyle..

uludağ sözlük bilgi içerikli entry timi

Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde falan filan hebele hübele..tarafımca an itibariyle kurulacak olan yazar topluluğudur.
Bilgi içerikli entari girerek hem kendimizi geliştirecek hem de sözlüğe katma değer sağlamayı hem de üye yazarlar arasında beraber hareket etmeyi, sosyalleşmeyi amaç edinmekte.
Eş zamanlı bilgili içerikli entari girerek sol freme'i şahlandırmayı hedef edinmektedir.

Başvurular dm yolu ile yapılmakta.

Yeşili sev, doğayı koru, entarimi oyla

sabah namazının saatinin değiştirilmesi

akıl veren mal.
o zaman saat uygulamasını değiştirsinler. namaz saatini değil.
okullu çocuklar o karanlıkta yollara düşüyor gıkınız çıkmıyor ama iş namaz olunca abovvv...

not: çakma bedevilerin her duruma bir açıklaması mutlaka vardır.
" gerçek islam bu deeelll "