bugün

entry'ler (11)

ilahi adalet

Yaşanılan onca haksızlık karşında bir an önce gelsin diye beklenendir. o gelince huzura ereceğim.

sevgilisinin body yapmasını istemeyen kız

Baklava sevmiyordur.

sevgiliye söylenebilecek en naif beddua

Beddua etme istegi sadece ve sadece can cok yandiginda gelir. Birisi sizin hayatiniza ciddi anlamda zarar vermisse neden naif beddua edilsin ki? Mumkunse cektirdiklerinin 10 katini ceksin insallah ve bunu gormek/duymak bize nasip olsun.

allah ın kulunu sınama şekilleri

şerefsiz/karakteriz bir insanı hayatınıza dahil edip, hayatınız alt üst olduğunda nasıl tepki verdiğinizi ölçerek.

aşk acısı

çok berbat bir acı bu. hani bi yerin kesilse acısı 3-5 güne kadar geçecek bilirsin. ama insanın içi acıyınca, acıyı geçirememek ve ne zaman geçeceğini bilmemek çok kötü. keşke aşk acısı çekerken bedende birşey devreye girse ve acı geçene kadar uykuda tutsa bizi.

dukan diyeti

dukan diyetinin web sitesinde boy-kilo oranına göre bir diyet planı çıkarıyorlar. Boy-kilo oranı hesaplamasında zaten ideal kilonuzdasınız cevabını alırsanız, sakın ha sakın bu diyeti yapmaya kalkmayın. *

kızların hayalindeki evlenmelik bey

şefkatını, sevgisini ve saygısını esirgemeyen adamdır. göze hitap eden değilde gönüle hitap edebilenlerden.

iki bin lira maaşa çalışacak kadar ezik olmak

kimine göre mallıktır ama maalesef bu ülkede o paraya çalışıp çok mutlu olabilecek binlerce insan vardır.

yazarların sevgilileri hakkındaki itirafları

ben hayatımda hiç kötü insan tanımamıştım seni tanıyana kadar. bi taraftan gözümü açtın dünyada böyle insanların yaşadığına dair diyip ders olduğunu düşünüyorum. Diğer taraftan keşke böyle zor olmasaydı bu sınav diyorum. Ne diyim Allah'ından bul.

ah etmek

6 aydır aralıksız yaptığımdır sanırım ah etmek. sabah gözlerini açıp, gece yatana kadar kalpte acıyı hissetmek. Ah be Allah'ım çok acıyo.

ülkücülere sorulmak istenen sorular

40 (yazı ile kırk) nasıl hesaplanır ? Örneklerle gösterebilir misiniz?