bugün

ülkücülere sorulmak istenen sorulardır.

(bkz: neden kroluk)
doğan çocuğun arap, kürt, laz, yunan, fransız, italyan ya da türk bir ailede dünyaya gelmesi neyi değiştirir?
kürt,arap,çerkes olan adama neden kendini türk hissediyorsan bizdensin diyorsun?
neden ırkların birbirine üstünlüğü olduğu gibi saçma bir sapkın yahudi kökenli fikri bu kadar çok benimsedin ? hiç düşünmedin mi ?
takım elbise giymezseniz ne olur?
ülkücülüğün ne olduğunu biliyor musunuz?
Ülkücülerin memnuniyet ve sabırla her defasında cevapladığı sorulardır.

Kroluk neye göre kime göre kroluk? Kumaş pantolon giymek kroluk ise Atatürk'te giyiyordu o pantolonu. Takım elbise giymek hoşumuza gidiyor.

Doğan çocuğun arap-kürt-yunan fransız ailede dünyaya gelmesi hiçbir şeyi değiştirmez. O çocuk arap olur, yunan olur, italyan olur. Türk ailede dünyaya gelmesi ise o çocuğun kimliğini Türk yapar. ileride ne olacağını ailesinin verdiği terbiye-eğitim-ahlak ve kendi seçimleri tayin eder. Biyolojik bir ırkçılık fikriyatımızda mevcut değildir. her ne kadar siz böyle göstermeye çalışsanız da.

31 Mayıs direnişinde olmamız gereken yerdeydik. Doğru olan yerde... Ne sağda ne solda. Ülkü yolunda.

sayenizde çok güzel format düzdüm sabah sabah.
neden hataydaki arapları, elazığdaki kürtleri asimile ettiniz?
türkiyenin en cahil kesimi olduğu iddialarını doğrular mısınız?
Samimi merak ve edepli yaklaşımla sergilenen her soruya ülkücülerin aynı samimiyetle ve edeple her ortamda cevap verecekleri sorulardır.

lakin sağdan soldan duyulan, deri altına şırınga ile zerk edilmiş " hülogg" lara aradığınız cevabı banyoda ayna karşısında pazunuzu şişirirken aynı ciddiyetle aynaya sorabilir cevabınızıda aynı pişkinlikle kendinize verebilirsiniz.

ülkücülüğü türkçülükle karıştıranlara ise " he canım he " diyoruz artık. bıraktık kendi hallerine eğlensinler. yazıktır. dokunmuyoruz.
neden giyim tarzınız normal insanlara göre farklılık gösteriyo yada ne bilin neden yüz yüze öpüşmek varken kafa tokuşturuyosunuz.kısacası neden toplumda varlığınız bu kadar belli oluyo kötü anlamda söylemiyorum yalnızca bir insan bakarsın akp li veya chpli diye biraz daha zor ayrım yaparsın ama siz bariz bellisiniz.
-sevişelim mi?
el cevap : ülkücü hareket engellenemez gençler ....
bu ideolojinin bir geleceği olduğuna inanmasak savunmaz idik. nasıl tkp sempatizanları bu ülkede uygulanma ihtimali %1 bile olmayan komünizmi savunmakta iseler bizlerde fikirlerimiz savunmaya ısrarla devam edeceğiz.
türkiyenin en cahil kesimi olduğunu tabii ki doğrulamam. Ancak içerisinde cahilinde profesörün de bulunduğu bir ideolojik akım ülkücülük.
kıyafet hususunda ise insanların ne giydikleri çokta önemsenmemeli diye düşünmekteyim. önemli olan fikirler, düşüncelerdir. tabii ki içerimizde kot pantolon t-shirt giyen insanlar da mevcut. bunlar çok önemli şeyler değildir.
ülkücülük ile MHP yi aynı şey sanan cahil zihniyetin sorduğu garip sorular. öncelikle ülkücülük ne demek onu bir bilmek gerekir. oyumuzu MHP ye verdiğimizi kim söyledi. sandıkta ki ülkücülerin oy kullandığı partileri mi gözledin? diye sorarlar sonra.
Uluma törenlerinde siyonizme karşıyız falan diyorsunuz.100 tane başıboş,cahil adamla dünyayı yöneten siyonizmemi karşısınız?Gerçekten çok güldürüyorsunuz beni.
meydanı çakkallara bırakmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz?
kendi ırkınızı hiç araştırdınız mı?
ülkücü andınızda faşizme karşı olduğunuzu söylüyorsunuz. 31 Mayıs direnişi bir faşizme başkaldırıdır. Neden ortalıkta yoktunuz ya da polis tarafında yer aldınız?
dokuz ışık doktrinini biliyor musun?
bilmiyorum ama şu var ülkeyi bölmeye kararlı bi doktrinse karşısında olurum.
hıhı... anladım.ckmp'yi bilir misin?
o ne amk! terör örgütü gibi.
neyse, sen önce bi zahmet dokuz ışık'ı öğren sonra kurtlar vadisi konuşuruz senle.
- memlekette bu kadar orospu çocuğu varken, neden bazı ambitleri sizinle uğraşıyor?

- milliyetçiliğin ırkçılık anlamına gelmeyeceğini anlayamamış yarrak kafalıların varlığı sizi rahatsız ediyor mu?

- daha düne kadar sosyal medyada ülkücü ve ülkücülük üzerine erpirikli skimsonik attrımlar yapan yobaz solcular sizi direnişlerde yanında görmek istiyormuş, ne diyorsunuz?

- arap görünce blow jop yapan ümmetçiler, 'italyan doğsaydın, ingiliz doğsaydın' gibi, beyin kapasitelerini aşan sorular soruyorlar. bu iki yüzlülüğe ne diyeceksin?

- pkk ya iki çift laf edemeyip, türk deyince kuduz köpek gibi sağa sola saldıran ampül kafalılara bir lafınız varmı?
Biraz klasik olacak ama neden ülkücülük?
Cengiz kurtoğlu paltosu'Nu ocakta beleş mi dağıtıyorlar?
mhp'nin başına gelebilecek devlet bahçeliden başka adam yok mu?
vatan millet düşmanları "ülkücü" kelimesini duyduğunda neden irkilir?