bugün

entry'ler (42)

sexting

Bi insan yazışaşarak, fotoğraf atarak masturbasyon yapmaktan neden zevk alır, hatta bunu neden abartır anlamıyorum. 15 yaşında liseli olsan neyse daha yeni başlamışsın böyle böyle atılıyorsun piyasaya ama ciddi ciddi 33 yaşında sexting yapan insanlar var.

merkez sağ partiye oy atma isteği

Kolay kolay düşülmemesi gereken istektir. 2002’de Akp’yi iktidar yapmıştır.

vintage giyim

Bol, salaş yağmurluklar, oversize tişörtler, uzun kolyeler... En sevdiğim giyim tarzıdır. Kendime aittir.

cuckold

Sahip olduğumu ilk kez 14 yaşlarımda fark ettiğim 6-7 yıldır hayatımdan çıkmayan eşsiz bir fantezi çeşidi. Şunu düşünmek kadar verici bir şey yok. Sevgiliniz olmasa gidip sevgili yaparsınız masturbasyon yaparken onu başkalarıyla hayal etmek için.

better call saul

Breaking Bad dizisindeki avukat Saul Gudmann ın hikayesini anlatan dizi. Aynı zamanda Saul Gudman’ın reklam sloganıydı.

yerli protein tozu markası

Supplementler.com da satılan sitenin kendi markası olan protein tozu var. iki yıldır kullanıyorum ve gayet memnunum. Sanırım yerli bir marka. Ayrıca illa yerli isteniyorsa evde de yapılabilir.

Tanım: Menşeii Türkiye olan supplement markasıdır.

seninle şöyle olabiliriz

(bkz: twitter jargonu)

hayırlı akşamlar tohat

(bkz: good morning vietnam) filmini akıllara getirmiştir.

yakışıklı olmak

Hayatımda hep güzel duyguları yaşamamı sağlamış, birçok insanla tanışmama vesile olmuş ve çoğu zaman kendimi iyi hissettirmiş, doğa-genetik tarafından verilmiş bir şans.

kadının en tatlı yeri

Boyu uzunsa, ve zayıf değilse ama kilolu da değilse bacağıdır.
Ve şişman olmadığı ve zayıf olmadığı sürece belidir.

kızların herkes beni istiyor sendromu

Doğruluk payı olduğu unutulmamalıdır. Türkiye’de yaşıyoruz. Cinsel açlık distopyasında.

sınavda arkalı önlü 2 sayfa doldurup 0 almak

(bkz: hukuk fakültesi)
(bkz: anayasa hukuku)

açık pencereden eve kedi girince yapılacaklar

Salam sosis bi şeyler bulup yedirilir sonra da ensesinden tutulup dışarı çıkarılır. Asıl sorun olacak olan şey açık pencereden eve herhangi bir kuş türünün girmesi durumunda yapılacaklardır. Benim gibi kuş fobisi olan birisi böyle bir anda kalp krizi geçirebilir, şaka yapmıyorum.

yemek yaparken arkadan yaklaşan sevgili

Yemek yapanın dikkatini dağıtacaktır. Sonuç olarak ya yemek yapan arkadan yaklaşanın hevesini kırıp dur yemek yapıyorum der ya da yeni bir fiil gerçekleştirilir.

kız arkadaşın giyimine karışmamak

Sağlıklı bir ilişkide olması gerekendir. Ancak benim kız arkadaşım bazen bu durumu abartır. Farklı şehirlerde üniversite okuyoruz ve ilişki tamamen güvene dayalı o yüzden kızmıyorum. Yanına gittiğim zamanlarda öyle açık giyiniyor ki bazen alttan alttan lafı söylüyorum. Yine de güzel bir şeydir insanı olduğu gibi kabul etmek.

eşya hukuku

Ayni hak, sınırlı ayni hak, irtifat hakları gibi alt başlıkları barındıran, eşyanın tabiatı üzerinden insan ilişkilerine ışık tutan 3. sınıf hukuk fakültesi dersi.

eşya hukuku

Ayni hak, sınırlı ayni hak, irtifat hakları gibi alt başlıkları barındıran, eşyanın tabiatı üzerinden insan ilişkilerine ışık tutan 3. sınıf hukuk fakültesi dersi.

yaş kompleksi

Yaşın artıp, her canlının kaçınılmaz sonu olan ölüme yaklaşırken yaşanan komplekstir. Şahsen 20 yaşında olduğum halde kaçıp giden yılları gördükçe ve sona yaklaştıkça bu durum bende de yaşanıyor.

ibb nin 131 bin ailenin faturasını ödemesi

Delil ve ispatları ile sunulmuş gerçek bir Ekrem imamoğlu icraatidir. Merak ettiğim şey bu ekonomik krizde, hatta hükümetin muhalif belediyeler üzerinde desteği elinden geldiği kadar azalttığı bu dönemde bile böyle mükemmel icraatler yapılıyorsa acaba şartlar eşit olsa neler olurdu. istanbul halkı çok şanslı gerçekten.

yazarların en sevdiği seks pozisyonları

Eğer yapılan anal sex ise ve kız arkadaşımla yapıyorsam doggy pozisyonu, halk arasında domaltmak olarak da anılan pozisyondur.

Eğer pasif olduğum bir ilişkideysem ise sakso çekmek en sevdiğim şeydir.