bugün

Önlü arkalı çaresizlikten önüme gelen formülü yazıp fizikten 17 almıştım aklıma o geldi şimdi ne günlerdi Be..
Her fikrin doğru olmadığını gösteren olaydır.
iç açılar yerine Türkiye'nin koordinatını yazarsanız olacak sonuçtur.
soruları cevaplamak yerine hocaya aşk mektubu vs yazdığınızı gösterir. lan bizim zamanımızda adını soy adını doğru yazıp ( yazamayanlar vardı bak orası ayrı ) boş kağıt verenler bile en az 5-10 puan alıyorlardı 0 nedir.
Çabasına sağlık. Doldurmadan da 0 alabilirdi aslında bu kadar kasmasına gerek yoktu.
18 sayfa yazıp 18 puan almıstım Anayasa Hukuku mahvetmiştin hayatımı.Alttan aldım dersi zar zor öğrendim geçtim derken birde referandum yaptılar Anayasa değişti.
Matematik sinavinda yaptigimdir.
isminizi yazmamış olabileceğinizin göstergesidir.

yok bee, bir arkadaş.
Büyük başarı.
Aptallığın bahanelere ihtiyaç duyduğu an.
(bkz: hukuk fakültesi)
(bkz: anayasa hukuku)
Şoka girme sebebi.
Bir kere arkalı önlü, dolu dolu bir kağıt verdim. 15 aldım. Bi afalladıydım o zaman. Bir kerede parmak uzunluğu kadar dolu bir kağıt verip 100 almıştım. Bunada afalladıydım. Bunları aynı hocada aynı dönem içerisinde yaşamıştım. Olur öyle. Bazen hoca uzun uzadıya açıklamanı bekler, bazende iki cümlede kısaca açıklarsın. Hoca aha bu konuyu kapmış der. 100 çakar, yollar.
Birde kardeşime 1 puan vermişti bir hoca. Ağlayarak beni aramıştı hey gidim. Tavsiyem ise; derse, konuya hakim olun. Adam akıllı bilmeye çabalayın.
Hep fanfilifinfon takılıyonuz ama. O hurmalar bir gün tırmalar.
Hocalar dilinde bu, boş yapma demek olsa gerektir.