bugün

bırakılan namaza tekrar başlamak açısından destekleyici de olacaktır, sevilir ki bu.
çok güzel bir duygudur, zira namaz imanın göstergesidir. Haya imandandır, haya da güzel bir şeydir ah öyle işte. Iyidir hoştur.
5 vakit namaz kılmasıdır hoşlanmaya sebep.
sayet kilmanin otesinde namazda okuduklarini yasiyorsa yanibasindan ayrilinmayacak er kisidir.. neyi seviyorsan o sun sen demisler sevilenin hali sevene sirayet eder bi zaman gelir o olunur belki de...
saf, temiz, ve güzel duyguların insandır baş tacı edilesidir. fakat bana bu zamana kadar aşık olan olmadı. (bkz: geldi yine tipini z ttiğim)
tam secdeye inerken;
"aşkımmmm yaa yerim seni."
şeklinde tepki verdirir insana. *

şaka la şaka erkeem ben. * sübhanekee aman yarabbi benden uzak kızların hoşlantısıdır günaha sokarlar. *
hoşlaşma durumunu etkilememesi gereken etkendir.
şanslı bir kız olduğunun göstergesidir. tabi alnı secdedeyken kalbi de allaha yakınsa...
bozarım o çocugu ben .
Sadece hoşlanıyorsan aşık bile olursun sonrasında. Ama sadece fiziksel eylemi yapıyor olmamalı, ruhu ile ibadeti bir olmalı.
Sozlukte namaz killma gonullusu ne kadar cok yazar varmis. masallah.
allah hepinize nasip etsin muhterem / muhtereme kardeslerim.
Tesekkur babinda: bir onceki entymin uzerinden on dakika gecmis. iki eksiye karsilik yedi arti almisim. artilayan kardeslerime tesekkur ediyorum, eksileyenleri de rabbim islah etsin diyorum.
insanoglu ibadetiyle magrur olmamali...
bundan sonrasi sadece yazari ilgilendirecek derecede subjektif.
kalin saglicakla.
iyi sozlukler efendim!
islam dininin resmi din olduğu bir ülkede sık rastlanabilir bir durumdur. inancın ve bu yöndeki uygulamaların bütünüyle bireysel olduğundan ve bunu konuşanlara hiçbir getirisi ya da götürüsü olmadığından konuşulması ve üzerinde herhangi bir yorum yapılmasının doğru olmadığı durumdur.
Sorun olmamalıdır .
allah kabul etsindir. ne de güzeldir.
5 vakit namaz kılan bir erkeğin sevgilisi zaten olmaz. sevgili o küpe takan züppe pezevenklerin uydurduğu bi kelime. 5 vakit namaz kılan bi erkeğin sevgilisi olmaz! namusu olur, kadını olur, ilelebet hayatını geçireceği insan olur. o bilir neyin ne olduğunu. sevgili olmak, flört etmek, çıkmak bunlar siktiri boktan kelimeler.
Aslında çok rastlanılan olması gönülden geçen ama az rastlanan güzel durumdur, unutulmamalı gerçekten Allah korkusu olan insan ne aldatır nede kötü bir davranışta bulunur.
insanın içini bir kendi, birde allah bilir. ancak yinede 5 vakit namaz kılıyosa maneviyat nedir biliyor demektir.inancı uğruna emek veriyordur. güvenilirdir.
kızın vereceği tepki "Topraam! ben ayrılmak istiyorum, sen zaten diğer tarafta benden iyisini bulursun" olacaktır.
'bu zamanda' pek de olmayan erkeklerdendir.*
kıldığı namazı yaşamını ve karakterini etkilemesi ile tadından yenmez, çikın, çikın...
(bkz: hoşlanılan erkeğin hacca gitmesi)
Bayanların kaçırmaması gereken erkektir diye yazmışlar ama bunun 35 yaş öncesi ve 35 yaş sonrası bayanlar diye kategoriye ayırmak gerekir diye düşünüyorum. Zira bayanlar 35'ine kadar hep elektrik arıyorlar ya * 35'inden sonra manen aydınlanma oluyor galiba
Hoşlanan kişiyi de imana yaklaştırır.
Bu arada hayırdır neden kulağımı çınlatıyorlar ki derler adama. Ben de diyebilirim.
keşke dediğim ve dua ettiğim durumdur.
namaz insanı zinadan, kötü düşünce ve sözlerden uzaklaştırır.
iki taraf da birbirine destek olur.

yarın bize gidelim mi yerine ikindiyi kıldın mı der.
o adamdır.