bugün

entry'ler (87)

hayata dair kurallar

Ne olursa olsun sevdiginin pesinden git. Çünkü bugün degilse bile, elbet bir gün pisman olursun.

bir kızın aldatma nedenleri

Aldatiyosa sevmemistir. Cunku gercekten seven bi kadin aldatmaz.

fotoğraflarında belden yukarısı görünen şişman kız

Buzdaginin gorunen kismidir.

hastası olunan sözler

Orspunun tovbesi ski gorene kadar...

kilometrelerce uzaktaki birini sevmek

Uzaktayken bile seviyorsa bir muddet katlanilabilecek bi durumdur. Fakat seni sevmiyosa yaninda olsa bile ne fayda...

giden sevgilinin ardından kurulacak cümle

Olmasaydi sonumuz boyle...

eski sevgilinin araması

Aramaz biliyorum. O hayatini ailesine adadi. Ama elleri ellerimi arıyordur. Yesil gözleri kahverengi boncuk gözlerimi arıyordur. Nefesimi arıyordur. Yürüyen merdivendeki sarılmalarımızı arıyordur. Altıparmakta, heykelde bi yukari bi aşağı elele yürümelerimizi arıyodur.

beşiktaş

Benim icimde yasayan en buyuk sevgilerden biri ve sevdigimin de icinde yasadigi en guzel yerlerden biri.

aşk acısını dindirmenin yolları

Kalıcı bir çözümü yoktur. Her an nüksedebilir. Geçici olarak EFEs' i öneririm.

popo mu kalça mı göt mü kıç mı sorunsalı

Adı lazım degil, her yol Ankara hacı.

en büyük gerçek

Onu unutmayacak oldugum ve hep seviyor olacagimdir. Onun da beni sevdigi fakat mecbur oldugu hayati yasamasi gerektigidir.

eski sevgili

Sevdigine olan sevgisini sirf sevdigi mutlu bir hayat sursun diye saklayan kisidir. Omur boyu beklenilecek kisidir.

hiç utanmadan sıkılmadan arabesk dinlemek

Müzik ruhun gıdasıdır. Acılı gıdalar sevenlere tavsiye edilir.

gıy gıy diye gülmek

Agzıyla gülüyorsa sorun yoktur.

zenginlerin bilmediği şeyler

Sahip olduklarinin kiymetini bilmiyorlardir. Ciddi bir bolumunun de matematik bilmedigini dusunuyorum. Kullanmadikca unutmuslardir.

atatürk ders kitaplarından çıkarılsın

Kitaptan da cikarir bunlar. Ama ruhumuzdan asla. Gercek Ataturkcunun icinden silemezler.

bir türk takımının şampiyonlar ligini kazanması

Kısa vadede olması imkansız bir hadisedir. Yabancı kuralı ve artık türkiyeden cok az adam gibi topçu çıkması gibi sebeplerdendir.

rakıyla iyi giden şarkılar

Ah istanbul istanbul olalı, hiç görmedi böyle keder.

kıçına soda şişesi sokan gay

Soda şişesine en zor anını yaşatan sapık.

en iyi bira

Fıçı efeeeesss. Düşünmeyin hiç.