bugün

entry'ler (14)

konya

ne 1,5u nerede yaşıyorsun sen? akşam üstü texasın orada 3 tanesi 1 tl ye kadar düşüyor.

günün özeti

dünya bugünde döndü.

eski sevgiliyi unutamamak

eski sevgiliyi unutamamak mesele değil,mesele yaşadığın anıları kafandan silemiyor olman.

cinsellik benim için ikinci plandadır diyen erkek

beyni doğru yerinde olan erkektir.

yalovanin kaymakami

uludağ sözlükte çaylaklıktan yeni çıkmış oscar ödüllü yazar kendileri.

kamuran akkor

onu dinlediğin anda derdin mi yok? -niye derdim yok diye dertlenirsin nokta.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

seviyeli tartışma yapabilecek karşıt görüş isterdim tabi.

1 milyon dolar verseler akp ye oy verir misin

sözümü verir ve oyumu atarım ama o aldığım 1 milyonla kaç kişiyi akp'den çeviririm orasını bir Allah bir de ben bilirim.

(bkz: akpliler daha ucuzdan gider)

sözlük yazarlarının itirafları

komşunun internet bağlantısını kullandığım zamanlar bağlantı arıza verdiğinde modeme rest atamadığım için apartmanın içinde olan sigortayı kapatıp açıyordum.

ateistlerin cevap veremeyeceği sorular

ölüm bir bitiş değil başlangıç, bu bir son olarak gören sizler haklısınız aslında çünkü ölüm sizin sonunuzdur.

araba kullanmaya yeni başlayanlara tavsiyeler

dar sokaklarda kadın şoför ile karşılaşırsanız sağa çekin arabayı istop edip emniyeti bekleyin.

hdp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

şu anda hdp'ye oy atacaklar dan tek duyduğum şey ''eğer hdp barajın altına düşerse oylar akp'ye gidecek, bu yüzden hdp ye atacağım ki akp zarar görsün'' demesi. arkadaşım zaten adamlar anlaşmışlar kafaları çalıştırın biraz hdp barajı geçemez ise ne olacak akp milletvekili sayısını başkanlık sistemini getirecek sayıya ulaşacak hadi hdp barajı aşamadı ne olacak? yine değişen bir şey yok 2 güne başkanlık sistemini destekleyecekler ve diyarbakır'a kürt eyaleti kuracaklar olay bundan ibaret ne kafaları yakarsınız anlamıyorum ki...

akp seçimi kaybederse olabilecekler

birazdan saatiniz çalar ve rüyanızdan uyanırsınız.

1 günlüğüne cumhurbaşkanı olmak

şimdi ki cumhurbaşkanını görevden alırdım.