entry'ler (22)

gasp için yardım

Oturduğumuz mekanda bi kaç tane serseri tipli o çocuğu var her gördüklerinde zorla para istiyolar kesinlikle bıçak falan çekmiyo ama verene kadar bırakmıyo peşini dövsen döversin ama abileri var napmam lazım?

turistlerin türkçe bilmemesi

yine biz anlaşıyoruz ben Sultanahmet e gitmek deyince anlıyoruz misal.

orospu çocuğu

Samimi arkadaşların birbirine hitap şekli mi? Yazık be cidden. Eskiden anaya küfredilince kan çıkardı şimdi alem ne durumda.

eğer tanrı gerçekten varsa bu entry i silsin

Tanrıda seni bekliyodu zaten hemen siler.

yavuz sultan selim alevileri katletti mi

Aynen katletmek de biraz ağır kaçmış bi kelime olabilir ama tarihin gizemden ibaret olduğunu bi kez daha anladım.

öğrenci evi taktikleri

Öğrenci evi açlıktan kuruyan hergünü makarnayla dolu dolu yaşayan 2-5 öğrenciden ibarettir.

bir anda 8 cm uzamak

Pipisi yeni çıkmış.

yavuz sultan selim alevileri katletti mi

Birçok duyum aldım bi çok kez yalanlandığını duydum ama günümüzde herhangi bi kürde veya aleviye sorsan katliam var diyor.

kızların orospu çocuğu erkekleri tercih etmesi

Her kız babası gibi bi erkek istediği içindir.

cehalet mutluluktur

Araştırdıkça işin içinden çıkamıyo derken nası bi kafa yaşıyosunuz acaba? insan araştırdıkça öğrenir.

üç çocuğu olan taş kadınlar

Şüphesiz hayatın bize attığı en büyük tokatlardan biridir. Kahrolduğumuz vay amına koyim dediğimiz anlardan biridir.

iddaa da 5 lira yatırıp 10 lira kazanmak

Klasik öğrenci kafası küçükken yapmadım desem yalan olur. O 10 lirayıda 20 lira yapıcaktık.

adamın karısına kızına laf atacak kadar alcalmak

Bu konuyu bile siyasete vurmuşsunuz tebrikler gerçekten. Akp lisi mhp lisi veya chp lisi kürdü türkü çerkezi falan farketmez eğer böyle bişey söz konusuysa o zaten insan değildir. Alçalmayı da insanlar yaşayacağına göre no problem.

sırf kız düşürmek için entel ayağına yatmak

Kızların gaylerden daha çok açıklandığı bilimsel olarak kanıtlanmış zaten. Bu bilgi islamiyetten hızlı yayılıp millet sırf bunun için bu ayaklaramı yatıyo anlamadım.

kızını zorla imam hatibe gönderen aile

Kızımı dindar yapayım derken iyice ateist yapan aile tipi.

80 yaşında sigaraya başlamak

Yeter artık bu kadar yaşadığım hemen ölmeliyim günde paketlerce içmem lazım diyen insan tipi.

şerefsiz sivrisineğin ayaklara çalışması

Küfürü hak eden varlık olduklarını bi kez daha ispatlamış olurlar sadece.

uyumadan önce düşünülenler

Bence en sevdiğin şeydir. yatmadan önce sakin kafayla düşündüğün şey

insanlığın yaptığı en büyük icat

Akıl. insan aklını keşfedebildiğinden beri gelişiyor bakın ayırmıyorum genel olarak konuşuyorum. insanoğlu aklını kullanabildiği sabit bi düşünceye bağlı kalmadığından beri değişiyo

8 km için 185 tl isteyen taksici

bu tür şeyler gerçekten insanı güldürse de utanç verici olaylardır.