bugün

entry'ler (110)

anne

Elimde tek kalanım. Gerçekten karşılıksız sever ve çocuğu için var gücü ile uğraşır.annelerimizin kıymetini bilelim.

aşık olunca gelen karın ağrısı el titremesi

bunların yanında gelen kalp ağrısı diye de bir gerçek var.

eşim olacak kişi ne yapıyor şu anda acaba

Bende büyük merak içindeyim.

ondan mesaj beklemek

Beklediğinle kalmak. Neyse yatayım atmayacak zalımın oğlu yada zalımın kızı deyip uyumak ile sonuçlanır genellikle.

tahammül edilemeyen tipler

Kesin ve net cevabım-> dengesiz insanlar.

ben bu yazıyı sana yazdım

Söylemek istediklerimizi yazıya dökerek aktarma yolu.
Mesela ben;
https://m.youtube.com/watch?v=l5zOvBQGmek
sana bu sarkidaki sozleri yolluyorum Demek istiyorum birisine...

Artık sana git diyebilirim,

Kendim kendime yetebilirim.
Sana karşı koysam da
Yeni bir ben olabilirim.
Başka aşklar bulabilirim,
Seni hiç yok sayabilirim.
Yanılıyor olsam da
Buna memnun olabilirim.

Aşık değilim, olabilirim.
Olabilirim, olabilirim.
Yüzde elli sevebilirim.
Sevebilirim, sevebilirim.

Sana inat yapabilirim,
Her an aşık olabilirim.
Kanabilirim, kanabilirim
Ellere kanabilirim.
Geçebilirim, geçebilirim
Kendimden geçebilirim.
Coğalıp çok olabilirim,
Bir aleme dalabilirim.
Giderek yok olabilirim,
Deliler gibi sevebilirim.

Her günüm başka Leyla,
Çok üzgün olabilirim.
Bu yürek benim degil mi?
Yollara atabilirim.
Böyle de sevebilirim.
Anlamsız kalabilirim,
Değişip sen olsam da
Sana hep ters gelebilirim.

sabah okula gitmeme isteği

Bende olan istek 9 buçukta dersim var hala yataktayım. zaten ilk dersi kaçırdım hedefim ikinci dersemi girmek yok bu kafa ile onada yetişemem 11 buçuktakine belko yetişebilirim.

yalnızlık

Pusu kurmuş yollarıma nöbette...

lahmacunu elle yiyen bir kızla sevgili olmak

Elin yanında bide ağzıyla yiyorsa vay haline....

başını yastığa koyduğunda hemen uyuyanlar

Bide bunların daha başını yastığa koymadan uyuyan modelleri var... hepsi özenilesi insanlar...

yazarların bugünkü mutsuzluk sebebi

Saçma sapan bazı insanlarla saçma sapan gün geçirdim daha ötesi var mı yok... Başlıca mutsuzluk sebebi... Heleki birtanesi varki o kızla bile gün geçirdim eğlenceye gittim resmen kabus lakin helal bana...

naciyeyi kim sevmez

Benim severek izlediğim bir diziydi samimi gelmişti sonra ne olduğunu anlamandan bitti dizi hey gidim..atvde yayınlanmıştı. Gerçek sağlar naciye rolunu oynamıştı. Çocuklu Karadeniz kadınını canlandırmıstı. Birde zengin karizmatik oğlumuz vardı semih.Öyle bir diziydi işte.

sevgilinize hitap şekliniz

Olursa Hayır yani olurda gelirse... öküzüm diycem beni sen git onca sene beklet anca ona bu yakışır... sonra ilerleyen safalarda hayatıma geçiş yaparım muhtemelen...

sevdiği kadar sevilmemek

Olur öyle şeyler çok takmamamk lazım madem sevilmiyorsun sevdiğin kadar seni bi okadar sevecek baska kişi çıkar karşına arkadaş olarak ta hem sevgili olarak ta.

Ehe söylemesi ne kadar kolay, yapması da bi okadar zor.....

bir erkekten duyulabilecek en güzel söz

Kıskanılmak ve sahiplenilmekle alakalı (hastalık derecesinde olmadan) söylenen Sözler...

evlenme programları

Kınadığım arada eğlencesine izlediğim programlar. Simdi Allah icin bazen Iyi güldürüyor arada gercek mi simdi bu insanlar dedirtir lakin bu kısmetsizliğimle sonunda birgün bende çıkarım diye korkmuyor degilim hani...

eğer birini seviyorsan ama o seni sevmiyorsa

Insani depresyona sokar. Sürekli onu düşünürsünü onun seni düşünmediği gerçi aklına gelir ezilip büzülürsun boğazına birşeyler düğümlenir, tamam ya o kim ki ben birini bulcam dersin böyle triplere girersin tabi o hala takmaz yani niye taksin sevmiyor seni. sürekli melenkolik şarkılar dinlersin mala dönersin. En ufak hareketinden çıkarımlar yaparsın. Onun yanında mala dönmezsen olmaz zaten Bu işin kuralı.En iyisi hakkat birini bulun cekilmez böyle. sizi seven insan sevmeyeni unuttururur. Yada açılırsanız zaten reddeder otomatik düşman olursunuz bu daha kesin unutma yöntemi ama gurunuz incilir.suda var belli müddet sonra davranışlarınızdan kelli anlar sizin ilginizi o yüzden bu dediklerimi bir an önce yapın derim ben.

mini etek ve benzeri kıyafetler insanı tacize iter

https://m.facebook.com/st...13&id=620649594620393 burada bu başlığın cevabı çok güzel verilmiş kesinlikle sonuna kadar izleyin saygılar....

saç kestirirken kuaföre tarif etme yoları

direk Fotoğraf götürüyorum. Anlatınca anlaşamıyoruz kendi kafasındakini yapıyor.

bencil olmanın nedenleri ve avantajları

Bakıyon çevreye hep insanlar kendilerini düşünüyor filan daha sonra sende oluyon bencil. Hep Çevre etken sonra avantajı ne mi dedin başkaları için kendini yormadığın için yıpranmıyon kafa rahat ohh sadece kendin için çalıyon, düşünüyon, yaşıyon daha ne olsun... bencil insan olmaya özendim şuanda