entry'ler (50)

sensin benim en derin kuyum

Şarkının tamamını bilmiyorum o yüzden sadece nakaratı ile dalga geçeceğim.

Bu ne ya:d cidden olum bu ne napıyon? Kör müsün aq bi halta benzemiyor yazdığın sözler niye devam ediyorsun. Yemin ederim golf'ün soner sarıkabadayı'ya geel-meee şarkısı söylettiği reklam daha güzel daha yaratıcı.

Olmuyor kanka zorlama.

lys 5 2017

Zor değildi. Paragraflar filan gayet anlaşılırdı. Ayrıca açık uçlu sorular da basitti. Eşeklik etmeyip adam gibi çalışsaydım full çekerdim.

Geçmiş olsuuun umarım girenler soruları yapamamıştır wjzjdjx.

allah insanı mükemmel yarattıysa diş neden çürüyor

Ortodonti servisinde sıra bekleyen, dört dişine veda etmiş ve teller ağzının çeşitli kenarlarını tahriş eden biri olarak +1 diyorum.

sözlük güzellerinin fotoğrafları

Yadırgamak: kişiye yabancı gelen kimseye, duruma, mekana, herhangi bir şeye alışamama durumu.

Yadsımak: inkar etmek, yok saymak.

Şunları bırakıp gidiyorum.

league of legends

Dkdjdhsjhddhjsjshdhsjsjs sayko dolu oyun.
görsel
Ve gerçekten dua etti:d.

red kit

Gölgesinden hızlı silah çeken kovboy.

görsel

Mutluyum sözlük.

aile baskısı

insanlardaki ruh ve sinir hastalıklarının temel sebeplerinden.

Ayrıca evlatları koruma adına yapıldığı filan da yok. Evlat dediğin oraya gitme bunu yapma şu şöyle olmaz diyerek korunmaz, yanlışı doğruyu öğreterek arkasında ona destek çıkarak korunur. Tek sebebi insanların sözünü geçirme isteği.
Kaç yaşına gelmişim tırnaklarımı uzatıyorum diye laf işitiyorum hala. Sana ne it! Diycem ben kötü olucam.
Kumandayı masanın üzerine bırakmam vıdı vıdı maskaramı salonda unuturum vıdı vıdı akşam arkadaşta yiyeceğiz yemeği derim vıdı vıdı!
Cehennemin dibine git!

kırgın çiçekler

Bir televizyon dizisi.

Arada kanal değiştirirken göz atıyorum, sürekli bir şeyler değişiyor. Her zaman morumsu renklerde ruj süren kadın başta zengindi, sonra bi ara fakir kaldı, kirasını ödeyemez oldu, az önce gördüm yine lüks içinde.

Senarist bey napıyorsunuz?

yüce honos

Tarafsız gibi gösterilmesine rağmen iyi biriydi. Hades'in tek yanlışında gözünün yaşına bakmaz, Selena yanlış bir şey yapınca üzüle çekine verirdi cezasını. Puşt honos.
Ama severdim.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel

dünyaya tek katkısı yoğurt olan üstün ırk

At binme becerisi, onlarca bilim insanı, dünya haritası, tıp alanındaki teşhis ve tedaviler!?
Yoğurt mu?
Git ve ötede öl.

laf salatası

Nzjnsnssnssbhs. Komik olmak böyle bişiy.
görsel

inanılmaz bedenler

Tlc'de yayınlanan bir program. Az evvel keşfettim. Sanırım doğuştan fiziksel "garip" kusurları bulunan bireyleri gösteriyorlar. (Kusur demek istemezdim ama başka bir kelime bulamadım.)

Şu an vücutları bedenlerinin bel kısmından bitişik iki hintli kardeşi gösteriyorlar. Gerçekten acayip, inanılmaz. Hiroşima'dan sonra böyle olayların görüleceğini hiç düşünmezdim.

kürtlerin biraz şey olması

Kıllı.

Doğruya doğru.

türk malı

ilk çıktığı zaman da göz atarken kuscak gibi olmuştum, yeni fragmanı görünce de kuscak gibi oldum. Bunu izlerken yüzünde mimik oynayan insan gerizekalıdır. Böyle bir ürün ortaya koyan zihniyet de gerizekalıdır. insan biraz utanır saçma salak işler yaparken be. Aga ben sizin yerinize utanıyorum yemin ederim. Kendinize gelin bi.

şehit 777 vatan evladı

Listede isimlere göz atarken bizim ilçemizden bir isme rastladım. Hiç tanımadığım biriydi ama nişanlısının acısını paylaşmak için elimizden geleni yapmış, adına bayraklarla süslemiştik caddesini.

Söylenecek çok bir şey de yok aslında. Oğuzhan Uğur'un bir paylaşımı vardı twitterda. Böyle durumlarda hep aklıma gelir.

"Dün de şehit haberi vardı. 1 ise tüh, 2 ise vah, 8 ise yas! Demem o ki bizim algımız rakamlardan, soysuzların hayatı makamlardan ibaret."

kelimelik

ıs kelimesini kabul etmiyor.

Arap harflerinin okunuşunu alması mantığını çözemedim.

Ayrıca buradan kız düşürmeye çalışan yarım akıllılar için bir filtre gerek!

kadına şiddet abartılıyor

Gerçek trollük bu değil.

gecenin duvar yazısı

görsel

sözlük kızlarının yaptığı hamur işleri

Emin misiniz? Atayım mı?

görsel

Ed:o dilimi aldıktan sonra çekmek aklıma geldi.