bugün

entry'ler (191)

behzat ç

ankarayı bile sevdirdi ya la millete. öyle bir dizidir işte.
--spoiler--
10. bölüm sonunda bir kadının, en maçosuna bile neler yapabileceğini görmüşüzdür. Behzat Ç. bir kadın için bildiğin ağladı laaa. tabi ayrıca memlekette işler nasıl dönüyor bölüm içinde çok tatlı anlatılmış. istihbarat terörü, terör cinayeti, bir diğeri karakol ekibine falan derken "aşçı-bahçıvan ritüeli" bir klasik olarak yine karşımıza çıktı.
--spoiler--
ankaralıyım ve yıllar sonra bir dizi izliyorum. kaldırtmayın ulen. haydin bi zahmet. ayrıca la ların hepsi komik olması için ankara da böyle konuşmayız bizler.

mesut özil

izlemekten zevk aldığım, milletini, oynadığı milli takımı zerre önemsemediğim, kabiliyetiyle şu an hak ettiği yerde olan real madrid oyuncusudur.

robin scherbatsky

her "but umm" dediğinde eriyip bitirendir. bir hatun sigara içerken bile bu kadar seksi olabilir mi ya?

sabri sarıoğlu nun sizin için seçtiği adidas sweat

kartal yuvası tarafından gönderilebilecek "ibrahim üzülmez in sizin için seçtiği sweat" mailinden daha fazla gönül rahatlatan maildir. çok şükürdür..

yazarların dinlediği parçalar

the smiths-there is a light that never goes out *

sidney

hayaller sehri..belki de dunyanin en guzeli. bir parkta oturtur memleketin hayalini de kurdurur adama, sahip oldugu guzellikler icinde yaslanmanin hayalini de. ne birakip gidebilirsin ne de memleket hasreti birakir pesini. off offfff.. gelen bir pisman, gelmeyen bin.. ama gelecek olanlar gelirken yanlarinda biraz koy tarhanasi biraz da eriste getirsin. cok arar yoksa kendisi maldonado hintli ve cinlilerin icinde o guzel kokulu corbalari.

ahmet türk başbakan olsa olabilecekler

demohraaaaaaaaaaaasi getirdik der. sonra da derki burada demohraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasi yoh der.

kürtçe konuşanlara tiksinti duyan insan

(bkz: türkçe konuşanlara tiksinti duyan insan)

(bkz: ben bu gün bunu gördüm)

hem de konuşunurken can güvenliğinizin olmadığı yerler var bu ülkede. kendi ülkende, kendi resmi diline konuşurken öldürülme ihtimalin var hafız. bu dünyada bir ilk ve sondur herhalde. tabiki kürtçe konuşanlardan tiksinmiyoruz. olaki bir yanlış anlaşılmaya mahal vermeyelim.

yaran minibüs diyalogları

kavşağa yaklaşırken yanıp sönen yeşile rağmen kastıran şofor abinin kırmızıya yakalanmasından mütevellit çabalarının boşa gitmesi. kırmızıda durması ve ulu orta "amuğa goduuumun ışığı" diye höykürmesi. herkesin bir an şok geçirmesi.. dayınının yarmagül karakterine bire bir benzemesi ve küfürün verdiği etki sonucu arka dörtlüde oturan benim gülmekten yerlerde sürünmem, diaframımı dalağımı tutmam.. herkesin şaşkınlıkla dakikalarca beni izlemesi..

makine mühendisliğinde okuyan dişi olmak

gramajla paylaşılan dişidir. o ortamda okumanın zorluklarına göğüs geriyorsa eğer en asil duygunun dişisidir.. ben makinada inşaatta kişi başına 300 gr hatun düştüğünü çok duydum..

220 kişinin birlikte yapabileceği şeyler

220/2 oranınını tutturabilirlerse grup seks bile yapabilirler.

15 eylül 2009 beşiktaş manchester united maçı

beşiktaşın her ne yapıyorsa ingilizleri pek kızdırmadan yapmalarını dilediğim maçtır. kızdım mı da bir sonraki maçta durdurulamıyorlar birader.. son zamanlarda bir liverpoolu kızdırdı beşiktaşımız sonuç malumdur.. en son örnek is hırvatistandır.. blic ağzının payını feci şekilde almıştır.. ingilizleri kızdırmamak lazımdır vesselam.

12 eylül 2009 galatasaray beşiktaş maçı

futol iyi futbolcularla oynanır lafını suratımıza suratımıza çarpan maç olmuştur.. efenim şimdi açarsınız bir barcelona maçını ya da onu açmayın çünkü onun kötü oynama şansı yok. siz açın en iyisi bi premier ligi maçını liverpool 60 dk nasıl sıçıyor izleyin. bu mu lan koca liverpool dediğiniz anda sağdan gerard kaptan keser torres vurur ve gol olur. futbol büyük futbolcularla oynanır galatasarayda bunu başarmıştır bu sene. kurduğu kadro gerçekten standartların üstüntündedir ki fenerlilerin kuyruk acısıyla binlerce kere yere vurduğu elano terse mükemmel bir pas atmıştır, kewell indirmiştir ve baros çakmıştır üçü.. futbol bundan ibarettir..

rüyada boşalma

(bkz: hamamlık olmak)

ermenistan

nasıl bir kindir, nasıl bir dolduruştur.. ortadoğuyu 50 yıl önceden planlayarak şekillendiren abd ermenistana ileride ne görev biçmiştir ki adamlar bu kadar ambargoya ve açlığa katlanmaktadır.. pkk ya biçtikleri görev yavaş yavaş başarıya ulaşıyor. kürt açılımı, daha doğrusu batı kürt-türk ayrımını resmileştirecek ortamı pkk sayesinde 30 senede hazırladı. bir sonraki 30 senede ermenistanı kullanarak neler yapacaklar merakla beklemekteyiz..

kürt açılımı

(bkz: safsata)

(bkz: kolpa)

yaran bobiler örg monteleri

http://www.bobiler.org/monte.asp?m=61331

hatuna yazan abaza grubu.. son 2 yorum yerle bir etti beni..

diyarbakırspor taraftarı

dağ hayatına alıştığından stadı tam olarak benimseyemeyen topluluk. bir an önce takımlarıyla beraber ligden ihrac edilmelidirler. dağlara geri dönsünler. başka bir yaşam tarzından, medeniyetten anlayamadıklarını çok güzel gösterdiler.

squadron

komik insan.. ingiliz ajanı.. belkide ermeni ajanı, bilemedim.. farklı olmaya çabasıyla güldürdü beni öğlen öğlen. ama aferim ona bu ne olduğu belli olmayan bilinçsiz duruşuyla dikkat çekebilmiş..

bu karar idamdan daha ağır

beni çaylak yapan moderasyona son sözümdür..