entry'ler (150)

liman operasyonunu yapan polisin görevden alınması

an itibarıyla gerçekleşmiş olaydır.

komedi gibi. allah belanızı versin, utanmadan ve korkmadan kimin üzerine gidilirse anında engellemek için görevden almalar geliyor. nazi almanyası'nda görülebilecek ne varsa ülkede onu yaşıyoruz. korkmadan bunu yapabiliyorlar çünkü bu insanlar mal ve yapılanlara tepki vermesi gerektiğini bile anlayamayacak bir halk var.

çok yazık.

delilleri karartayım da istifa edeyim

muz cumhuriyeti içişleri bakanı sözü.

o kadar polisin yerini değiştir, işlerini rayına koy sonra bas istifayı. oh ne güzel memleket

edit: entry'i götünden anlayanlar için açıklıyorum. istifa etti diye eleştirilmiyor, aceleyle kadroları değiştirdi diye eleştiriliyor. beyinsiz.

stroomer

gereksiz bir ciddiyetle sözlükte yazan yazar. ayrıca direk değil o direkt

paul walker cehennemde ne yapıyor acaba

bir soru.

sen onca karıyı, kızı götür, kumar, içki her şey serbest yaşa, müslüman olarak da ölmediğini tahmin ediyorum ki cezası ebedi cehennem.

uff çok kötü.

edit: işi ciddiye alan mal yazarlar varmış

10 12 20013 ankara kar yağışı

(bkz: 10 aralık 2013 ankara kar yağışı)

türkiye de kar yağışı

inşallah yolları buz pistine çevirmez dediğim yağış. haa yağmayabilir de ama ya tutarsa?

sözlük yazarlarının elleri

sözlükte hep erkeklerin yazdığı izlenimini uyandırmıştır.

berberin kulak temizledikten sonra pamuğa bakması

farklı berberlerde karşılaşılan durum.

saç yıkandıktan sonra önce saçlar kurutulur, ardından bir çift pamuk sağ ve sol kulaklara yerleştirilerek kulak içi silinir ve ufak bir göz hareketi ile kulaktan çıkan pamuklar berber tarafından incelenip birleştirilerek yere atılır.

o pamuklara neden bakıyorsunuz arkadaş? kim temiz kim pis onu anlamak için mi? bunun bir ileri versiyonu için;

(bkz: sıçtıktan sonra boka bakmak)

içlik giyenlerin kısır olduğu gerçeği

o zaman ekvator bölgesindeki insanların çoğunun yılın büyük bölümünün sıcak geçmesinden dolayı kısır olacağı sonucuna vardıran önerme. içlik giymeyelim de götümüz mü donsun?

(bkz: ankara için içlik vakti)

kadınların makyajı abartmaları

(bkz: kadınların özel günlerde abartılı makyaj yapmaları)

kadınların özel günlerde abartılı makyaj yapmaları

şimdi toplumun kanayan bir yarasından daha bahsedeceğiz. öncelikle tanım elbette;

hemen hemen herkesin şahit olduğu durumdur.

efendim gayet güzel, sade bir tarza sahip hanım kızlarımız o günlerde ne oluyorsa adeta birer boya tahtasına dönüşüyorlar. her kim bu kızlara bunu yapıyorsa elleri kırılsın. yani çok güzel kadınların düğünlerde, mezuniyet balolarında korkunç hale geldiklerini gördüm ben.

lüfen!!!!!! bak lütfen diyorum abartmayın, abartan makyözlere, kuaförlere teslim olmayın.

ankara için içlik vakti

havaların dün itibarıyla iyiden iyiye soğuduğu ankara'mızda içlik sezonunun açıldığını gösteren bir cümledir.
herkese hayırlı olsun.

tarih boyunca kurulan kürt devletleri

(bkz: kürt devleti n arar la tarihte)

migros ta 169 tl ye satılan 2014 yılbaşı paketi

şalgam rakı ile içilmesi için,
kahveler hızını alamayıp sarhoş olanlar için,
çikolatalar viski için,
paket tüm içki severler için.

neden benim oğlumun vuvuzelası yok ulen

bir babanın yürek burkan feryadı.

http://www.youtube.com/watch?v=2nQ06QADb5g

gavurlarla cinsel münasebete girmek günah mıdır

yavurun ne olduğunu çözemediğimiz için günah değildir mübarek.

sıkılınca başlık açmak

iş ortamında canı sıkılan yazarın sözlüğe göz atması sonrasında gerçekleştirdiği eylemdir.

ondan sonra sözlük neden çöpe dönüyor zırvalıkları.

türk hava yolları nda ikram edilen vişneli kek

fakirlerin bilemeyeceği kektir.

hiç yemedim

sözlükteki entrylerin yarısının çöp olması

sözlüğün çöplüğe dönmesinin nedenidir.

sevgilinin yakışıklı arkadaşa bakış atması

ağzına kürekle vurulması gereken durumdur.