bugün

o an ki performansına bakmak amacı ile yapılmış bir olaydır.
arkasından "kaç kilo sıçmışım lan ben" diyerek yorum yapılabilir.
yumurtladıktan sonra şole eteklerini kaldırarak, onur ve gururla yumurtasına bakan tavuğun halidir.
http://inciswf.com/basliginisikim.swf
fransız adeti olduğu söylenir.

fransızlar böyle döner boka ben yaptım diye gururlanırmış, öyle bir milletmiş.

banada bir cezayirli arkadaşım anlatmıştı.
anormal durumlarda acaba nasıl bir şey çıktı diye merak edilebilir. genelde kabız ve ya ishal olduğunda, ya da pıtır pıtır keçi boku sıçıldığında gerçekleştirilen eylemdir. normal bir sıçışta boka bakma gereği duyulmaz.
"heeeeyt, analar ne göt doğurmuş beee ! " demek için bakmaktır.
son bir veda busesi söylenmesi gerekendir.
Sanatçının sanat eserini incelemesidir.
muhtemelen '' bokunda boncuk bulmak'' lafının kaynağı bir davranıştır.
bakarken içinden 'ne sıçmışım be' denilen anlar da vardır.
kobranın uzunlugunu merak etmektir.
Gerekli eylemdir. Gaitanin sekli kokusu ve rengindeki degisiklikler pek cok hastaligin habercisi olabilir. diskida kan varsa diski siyah ve yapiskandir. Diskinin beyaza yakin krem olmasi, icinde sindirilmemis parcalarin yogun olarak bulunmasi, keci diskisi gibi ufak yuvarlak ve sert parcalar halinde olmasi, icinde oynasan kurtcuklarin olmasi vb. gibi pek cok anormallik bazi ciddi hastaliklarin belirtisi olabilir. alip avucunuza kurcalayin demiyoruz ama sifonu cekmeden once soyle bir bakmanin zarari olmaz faydasi olur. En azindan yasadiginiz baska anomaliler varsa doktora gittiginizde diskinizi tarif edip doktorunuzun rahatsizliginiz hakkinda ayirici bir fikir sahibi olmasinda yardimci olursunuz.
Tuvalet taşını taharet musluğu borusu ile temizlerken yapılandır.
yüzme öğrenmek için en ideal yöntemdir.
+ıııııh!! çık artık Allahın cezası çık. Bu seferki ne çok zorladı ya.
-Oğul içerde her şey yolunda mı ?
+Yolunda ana yolunda! sen çekil hele kapının önünden.
-iyi oğul hadi yemek hazır acele et.
+Tamam ana son kez ıkınıp geliyorum. Ya Allah! Aman yarabbi bu şaheser benden mi çıktı. inanamıyorum dur hele şunun fotoğrafını çekeyim..
Ben normal miyim ? -.-
insanın 'bu benden mi çıktı' diye kara kara düşündüğü andır.
Ne yersem yiyim aynı renk çıkıyo diye şaşırdığımız ve her defasında tekrar baktığımız boktur.
türkiye gerçeğidir ne kadar iğrenç bir konu olsada bu bir gerçek. Bakıyoruz malesef.
Yediği şeyle çıkan bok arasında karşılaştırma yapmaktır.
eskiden hollandalılar sindirimlerinde sağlıksız bir durum olmadığına bu eylem sayesinde* karar verirlermiş.
bok değil sanat eseri bir birikimin ortaya çıkması ise durum bakılmaz mı ona giderken el veda denir yanaklarına ufacık bir buse kondurulur seni özleyeceğim ama ayrı dünyaların eserleriyiz denir * ağlayarak uğurlanır. *
bakmadan önce kendimle iddaya girerim hep acaba yüzüyor mu battı mı diye.
burundan çıkana da bakarız. üstelik bir de alıp dakikalarca oynayıp koltuk arkasına fırlatırız. lan nasıl insanlarız ?
her zaman yaptığım eylem.
güncel Önemli Başlıklar