bugün

entry'ler (6)

justin bieber ın penisi

güle güle kullansın ne diyelim , sahibi hayrını görsün.

ateistlerin neden allaha düşman olması

düşmanlık söz konusu değildir , don kişot mu bunlar ?

migren

ilaçların kesmediği gecelerde hastanede eli iğneli hemşirelere kaba etinizi büyük bir keyifle deldirten illet bir hastalık çeşidi.

galatasaray

kendi şehrimin maçlarına gitmeye alıştıkça , desteklemekten uzaklaştığım bir dönem fanatiği olduğum futbol takımı.

sözlük yazarlarının favori tatlıları

kazandibi gibisi yoktur hafiftir ve mide yormaz.

klanlar org

20 li yaşlarımın başında ciddi mesai harcadığım browser oyunu... herşey ilk zamanlarda güzeldi , (ilk gri köyümü alırken) 5 köylü bir arkadaş edinmiştim , hastasıydım onun.. bana marketinden odun kil yollardı nasıl mutlu olurdum ceza yemiştim , ban sebebiymiş ( nerden bilelim kuralları okumadan oynamak Türk'ün en güzel özelliği)bir sonraki world 10-12 köy şu bu derken nerden bilecektim o dönemin tek hızlı sds(w-16 , speed) serverinde destansı olaylar yaşayacağımı... klanlar. org platformuna geçtikten sonra yenilik adı altında bu orta çağ oyunu bildiğiniz %100 more exp. kitabı basılmış gibi seviye atladı.. oynayanların malumu premium ticareti , scriptler , botlar çok revaçta ama en güzel yanı tüm bunlar yokmuş gibi oynamaya devam ediyorum ara ara ve inanın bu dandunileri kullanmadan herşey çok güzel , ne kadar da hoş onlara ihtiyac duymadan bi yerlere gelebilmek.