bugün

entry'ler (69)

allah ın var olmadığının ispatı

aklın olmadığının ispatı sakın alınma ha aman diyim, hangi akıl?

ateizm resmi inanış olsun kampanyası

kimliklere de üçüncü cinsiyet olarak "kırık" seçeneği eklenmesi gibi önü alınamaz safsatalar silsilesini kudurtması kuvvetle muhtemel ve bir o kadar laf olsun torba dolsun ve yahut dostlar alışverişte görsün fikirciği

aşk sevişmek değil birlikte uyuyabilmektir

cinsellik insanın fıtratında var. lüzumsuz bir şey olsa konmazdı zaten. önemli olan nerede ne zaman kiminle nasıl yapıldığıdır. evlenmenin bir sebebinin de cinsellik konusunda doyuma ulaşmak olduğu unutulmamalıdır.
ki zaten evliliği mutlu kılmada büyük ölçüde etkendir. karına da aşıksın sonuçta. yani aşık olduğun kişiyle cinsel birliktelikte bulunursun. kaşarla aşkın arasındaki fark:
birine hardcore, gang bang çekersin; diğeriyle çok uyumlu bi şekilde, incitmeden yaparsın.
yani yanlış bir başlıktır kanımca..

ver ar vi goying

(#6054066)
metal deliriyum'da grubu incelerken hâşâ "isa tarafından ellendi, allah tarafından parmaklandı -ya da tam tersi-" yazıyodu. grubu anlatırken devamında satanist oldukları da söyleniyordu; ancak şimdi bulamadım adresi çok önceden bakmıştım.
black metal konusunda haklısın yanlış yazmışım editliycem. nu-metalle uğraşır kendileri..

(#6053090)
teşekkürler..

erkeklerin konuşurken kızların göğüslerine bakması

açarken problem olmayıp bakıldığıda erkeği sapık yapan bir durumdur. e bu tabi sadece sergileyenler için geçerli. mümkün mertebe kapatmaya çalışmışsa ve yine bu durumla karşı karşıyaysa suç erkektedir.

slipknot

kendi alanında nam salmış, sert ve hareketli müzik yapan; lakin maskelerinin arkası göründüğünde temizcecik, yavrucacık yüzlere sahip olan insanların oluşturduğu nu metal grubu. aynı zamanda satanisttirler. bu sebeple dinlemekten vazgeçtiğim bi grup. malum dediklerini anlamıyorum ve mazallah olur olmadık yerlere laf atmış olma ihtimalleri yüksek..

altıncı nesil yazar

ben ve benim kadememdeki topluluk. çok değerli insanlardır. sözlüğün geleceğidirler. *

oruç vakti ağzında sigara ile dolananlar

çok abes gelebilmesiyle birlikte karışmaya hakkımızın olmadığı bir durum. allah ıslah etsin deyip geçmek lazım yanlarından. irdelemeye de gerek yok. kime nasip kime yazık..

türklerin pipilerinin 12 inç yani 30 cm olması

pipi kavramının ultra y...ka dönüşmesi durumudur. türk arap farketmez çok kötü bir durum, ilerde evlenmeyi ve azıcık da ar duygusuna sahip olanların isteyeceğini düşünmüyorum.

15 eylül 2009 beşiktaş manchester united maçı

beşiktaşla türkiye'mizin adının ingiltere'de hüzünle yankılanmasını istediğimiz maç. haydi beşiktaşım.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

Yalnızlık sadece Allah'a mahsustur.
inançsızların kavrayabildiği durumdur. Allah haricinde konuşursak düştüğünde kaldıranın olmadığı andır.

sevgilisi olan kizlara ilgi duyan erkek

armudun da sapıvar, çekince geliyo felsefesiyle hareket eden zevk düşkünü erkek.

sevisme teklifine yasin kac bacaksiz diyen sevgili

ya kendine güveni olmayan ya da kendine göre çocuksu kişilerle çıkmayı seven birinin sarfetmiş olabileceği bir söz..

erkeklerin sürekli seks başlıkları açması

farklı bir perspektiften bakıyorum.. abazalıktan, azgınlıktan vs. değil sadece ve sadece espri seçeneği en bol olan konu olarak düşünülüp açıldığını sanıyorum..
malum en çok güldüren ve hakkında espri yapılan konu budur..
(bkz: 2+2=4)

all in one

-buuda heeşe vaa mı?
+vaa vaa ..

her şeyin bir arada sıkı sıkıya bağlı olduğunu anlatan şu an benim yaptığım gibi edebiyata vurulduğunda saçma sapan şeylerin çıkarılabileceği türkçesi hepsi bir arada olan ing. olarak umumun yorumlarına bırakılmış söz öbeği ..

seni sevmediğimi yalanlıyor değilim

(bkz: karşıdakine olumsuzlukla koyma)*

yanlış bir hayatı yaşamak

aşırıya kaçtığı takdirde ileride pişman olunup sonucunda intihara varılan olaydır..

anne replikleri

(bkz: öldükten sonra ölen kişinin ardından kına yakmak)

nalan isminin kişide oluşturduğu izlenim

unutulmaz yeşilçam dizileri tabii ki de ..

rooney inönü ye girmesin inönü rooney e girsin

bir Türk olarak sonuna kadar desteklediğim bir durum; gelgelelim icraatte de kısır kaldığımız bir durum..