bugün

entry'ler (9)

demi lovato

92'li olsada rahat 90'lı gibi gösteren, Selenah Gmtez'le arasına mesafe koyarak çok iyi birşey yapmış olan (bkz: Aferin Lovato), kısa sürelerle saç rengini değiştiren, sesi "Eyvallah bacım" dedirtecek cinsten güçlü olan, Disney'in yetiştirdiği en yetenekli hatun olur kendileri. (bkz: ikincisi de Miley Cyrus bnc)

selena gomez

92'li olduğunu öğrendiğimde "puhahshdhshhs" cinsinden ekrana bakarak kahkaha attığım, gereksiz, illuminati kölesi, Justin Bieber'la sanki "ex den next olmaz" lafının yanlış olduğunu kanıtlarcasına bi ayrılıp bi barışan, bana itici gelen, onun yüzünden Demi Lovato'nun geri planda bırakıldığı, koca kafalı, ergen sesli ve Miley Cyrus'a kötü davranarak bir shit olduğunu sanan sanatçı müsveddesi. (bkz: Ben Atarlı Değilim)

5 seconds of summer

Bütün üyeleri birbirinden sempatik olan, brnce One Direction'dan çok daha yetenekli olan, çok sevdiğim bir grup olur kendileri. (bkz: Try Hard Dinle Bnc)

one direction

O değilde Zayn müslüman yha . s. s (bkz: Türkiyeye gelirlerse yandık valla)

one direction

O değilde Zayn müslüman yha . s. s (bkz: Türkiyeye gelirlerse yandık valla)

justin bieber

Bir çok insanın kıskandığı, an itibariyle nasıl olduğunu anlamasakta 20 yaşına basmış olan ve müzik piyasasının Bay Polemik'i haline gelmiş ela gözlü ve eskiden sanılanın aksine kahverengi saçlı Selena Gomez'in "Ex den next olmaz" lafını beraber çiğnediği sanatçı. Ama biz ona kısaca Justin Bieber diyoruz. (bkz: Konserine de gitmiştim hani)

the vamps

Yeni kurulan ama bazı ergenlerin sevdiği One Direksiyon çakması grup. (bkz: Müziği katledenlerden)

nirvana

Her şarkısı birbirinden vazgeçilmez olan ve solistinin ölümüne hala inanmak istenediğimiz grup. (bkz: Kurt Cobain RIP)

1 nisan tatil mi değil mi sorunsalı

Tatil olamaz. Olmaz. Yapmaz bunlar. Söz konusu öğrenciye işkence ise meb bir numara valla shshgs (bkz: This Is Meb Bitches)