bugün

Bütün üyeleri birbirinden sempatik olan, brnce One Direction'dan çok daha yetenekli olan, çok sevdiğim bir grup olur kendileri. (bkz: Try Hard Dinle Bnc)
don't stop ile bu ara beğenimi kazanan genç grup. enerjik adamlar.

http://www.youtube.com/watch?v=MKfzMOC19Fc
Kısa bir süre sonra One Direction'un ve JB'nin sahip olduğu gibi Türkiye'de büyük çoğunluğu gerizekalı olan bir hayran grubuna sahip olacağını düşündüğüm gruptur. Yine 12-13 yaşlarındaki kızlarımız duvara büyük boy poster asıp popolarını posterdekinin malum bölgelerine dayayarak fotoğraf çekineceklerini, "harry ve zayn bana tecavüz ediyorlardı" kıvamında hikayeler yazacaklarını hatırlatıp beni hüzne boğmaktadırlar. Hatta Belieber'lar gibi işin bokunu çıkarıp adamların cinsel organına lakap takarak saçmasapan Facebook grupları kurma ihtimallerinin olması kahrolmama neden olmaktadır. (bkz: Belieber Size Jerry i anlatırdım ama çok uzun) * Fakat iyi gibiler, ergenlerimiz keşfetmeden önce birkaç şarkısının tadı çıkarılabilir.
(#24487452) söylenenler bir bir çıkıyor. ne ara ünlü oldular? ne ara bizim kezbanlar keşfetti anlayamadım amk. jb en azından göstere göstere gelmişti. bunlar yırtık dondan fırlar gibi neyse bizene amonyak.
Yetenekli olduklarına inandığım grup.En azından 5 adam dikilip 1 şarkıyı söylemiyor. Kimisi gitar çalıyor kimisi bas gitar bir de bateristleri var. Hepsi solodalar. Şarkılarını dinledikçe daha da saygı duyuyorum adamlar hakediyor. Yaşım 20. Tavsiye ettiğim şarkıları ise;
-Voodoo doll
-Don't Stop
-heartbreak girl
-Mrs all American
-Amnesia.
isim konusunda yaratıcı olamamış grup.
(bkz: 30 seconds to mars)
Bu kadar da olmaz kardeşim.
(bkz: 30 seconds to mars)
(bkz: 500 days of summer)

edit: serbestten çağrışım.
kesinlikle yetenekli elemanlar. she looks so perfect ile insanı yerinden zıplatacak enerjiye ulaştırıyorlar.
(bkz: Yazdan 5 saniye)
iyi bir gruptur. Biraz ergen tarzı olsada idare eder. Tavsiye edilir.
5 SECONDS OF SUMMER
Grubun Türkçe isim karşılığı: Yazdan 5 Saniye
Grup üyeleri:
Calum (Thomas) Hood (bas gitar, vokal)
Ashton (Fletcher) Irwin (bateri, vokal)
Luke (Robert) Hemmings (gitar, vokal)
Michael (Gordon) Clifford (gitar, vokal)
Grup, 2011 yılında, Sidney'de kuruldu. Grup ünlenmeden önce, Youtube'da popüler şarkıları coverlayıp, büyük beğeni alıyorlardı. Chris Brown ve Justin Bieber'ın hit parçası "Next To You" coverları 600.000 kere izlendi. Başta üç kişi olan grup, Aralık 2011'de Ashton Irwin gruba katılınca şu anki 5SOS (5 Seconds Of Summer) oluşmuş oldu.
Ayrıca grup, 2012-2013 yıllarında One Direction'ın turu olan, Take Me Home Tour'da ön grup olarak performans sergilediler.
2014 yılında Columbia'ya bağlı olarak kendi plak etiketleri olan Hi Or Hey Records'u kurdular, bu etiket altında She Looks So Perfect adında bir EP ve single yayınladılar. EP, Avrupa ve Birleşik Krallık için yayınlandığı 23 Mart 2014 tarihinde Birleşik Krallık Top 40 listesinde birinci sıraya yerleşti.
Şarkıları kısa sürede hit olmasına rağmen NME En Kötü Grup Ödülü'ne layık görüldüler. Başarılı gruba verilen bu ödül tepkiler aldı.
Avustralyalı bir pop rock müzik grubu olan 5 Seconds Of Summer, kendi oyunlarını da çıkardı. 15 Kasım 2014'de çıkan oyun, tüm dünya tarafından büyük ilgi gördü. Derp Con adlı bu oyunda, Don't Stop klibindeki kostümlerle olan grup üyeleri var. Oyuna başlamadan önce, Smash'ı (Ashton), Cal-Pal'ı (Calum), Dr Fluke'u (Luke) veya Mike-Ro-Wave'i (Michael) seçmemiz gerekiyor. Karakterimizin düşmanlarını, yumrukla, tekmeyle veya karakterimize has özel güçle yenmesi gerekir, bir üst seviyeye geçmek için.
Hayranlara takılan isim: 5SOSFam(ily) ("ily" ile birlikte kelime "Family"e döner ama "ily" eki genelde kullanılmaz.)
Başlıca şarkılar:
She Looks So Perfect
Don't Stop
Amnesia
Good Girls
Heartbreak Girl
Try Hard
Voodoo Doll
What I Like About You
Out Of My Limit
I Can't Remember
My English Love Affair
Grup üyelerinin doğum tarihleri:
Luke Hemmings: 16 Temmuz 1996 (18 yaşında)
Ashton Irwin: 7 Temmuz 1994 (20 yaşında)
Michael Clifford: 20 Kasım 1995 (19 yaşında)
Calum Hood: 25 Ocak 1996 (19 yaşında)
tarzlarının 1d'den çok the jonas brothers olduğunu düşündüğüm grup.

demin youtube'da gezinirken she looks so perfect midir nedir bir şarkılarına rastladım. fena değildi. irdelerim artık ben bunu.
beş second of summer diye okunmaz. Lütfen.
8 aydır fandomdan (bkz: <a href="https://www.google.com.tr/?gws_rd=ssl#q=5sosfam" target="_blank" rel="nofollow noopener" >https://www.google.com.tr/?gws_rd=ssl#q=5sosfam</a>)olduğum,Avustralyalı,grup üyelerinin(Calum Hood,Luke Hemmings,Ashton Irwın ve Michael Clifford) boylarının zürafaya yakın olduğu,aielmin 'lise bandosu'diyip sinirlerimi zıplatılmasına sebep olan,2011 de kurulmuş olan,kuruluş tarihlerinin 03.12.2011 olduğu,bir zamanlar 1D'nin açılış grubu olup boyband sanılan(ki öyle değil),2 albümleri olan,özellikle 'She Looks So Perfect ve She's Kinda Hot' ile bilinen çok yetenekli-gülücük-,yakışıklı-gülücük- ve en sevdiğim grup-gülücükkk-.
(resim:#1)
gençliğimi sömüren uzun bacaklı erkek topluluğu. biraz pink rocklar ama n'apalım yani...
1. Albümleri berbattır ancak 2. Albümlerinde çıtayı baya yükseltmişler. Ama huur evlatları en berbat şarkılarına berbat klipler çekiyor ve youtubeda sadece bunlar var. American Idiot coverları müthiştir.
Wrapped araund your finger, jet black heart, outer space/carry on, invisible ve airplanes dinlenmeli.