entry'ler (60)

amerikan baharı

Bunun olacağı bile 20 yıl öncesinden planlanmıştır onlarda zaten. Çok kasmamak gerek. Zararsız atlatırlar.

35 yaş üstü bir kadınla sevişmek

Sopa gibi duran 20li kızlara nazaran, sevişmeyi çok daha iyi bilirler. Ayrıca 35 yaş olgun değil genç bir yaştır. Herşeyin en doğru yapıldığı yaşlar 30lü yaşlardır.

taş gibi popo sahibi bir erkek olmak

Nasıl bi travman var cidden merak ettim. Olsun oda güzel. En azından resim atıp yeşillendirmemişsin

şeker bayramı mı ramazan bayramı mı sorunsalı

Ramazan dini kısmını tasvir ediyor. Şeker ise çocuklarımızı heyecanlandıran masum kısmı. Her şekli ile güzel be.

iyi bayramlar

Geçirdiğimiz en ilginç bayram olacak. Bayram namazından tutunda, küçük veletler şeker bile toplayamıyacak. En özel anlar yaşanamayacak. Bu yılı unutmayın gençler. insanlığın ve değerlerimizin bel kemiğine doğa tarafından bi darbe vuruldu. intikamını sağlam alıyor. Yinede iyi bayramlar dilerim.

türkçülerin ırkçı olması

Türkçü ne yaw? Tüpçü gibi.Böyle bi kelime yok. Türk milliyetçisi olarak düzeltip yanıtlayalım soruyu:
Her türk milliyetçisi ırkçı değildir kardeşim.Biz başka ırklar sürünsün aç kalsın ölsün istemiyoruz.Yok olsunda istemiyoruz.Ama "Türklük ebedidir ve asla yok edilemez" bunu da bizi düşman belleyenler bilsin deriz.iki iki daha dört.

allah ve şeytanın barışması

dinci ayağı yapanların işine gelmeyecek durumdur. Kötülük kalkarsa kime nasıl bok atacaklar. Herkes aynı olacak derken az iyi çok iyiyi bulur bunlar.

allah gaybı biliyorsa bizi niye yarattı cevap

Bir üstteki yazarın anlamadığı derin mantığı açıklamak için tekrar bir entry girmek zorunda kalmanın gerginliğini geri plana atarak;
Yazılan entry'i anlamadan direk konuyu diklenmek adetini benimseyen yazarımız bilmelidir ki; Burada site yaptığı kastedilen kişi insandır.insanda bunu bir çıkar amacıyla yapar.Burada çıkar kelimesi negatif değil pozitif olarak algılanmalıdır. Edindiği makam yaratıcının cennetini tasvir etmek amacıyla betimlenmiştir. Az okuyanlar iyi kullanılan dili zor anlarlar. Okuyacak kitabı olmayana sevgiyle kitap hediye edilir.

aktrol savar

2023 yılında önce yeni sürümüyle ortaya çıkacak olan mükemmel programlama dilinin adıdır AKTROLSAVAR. Cumhuriyetin 100. yılında son sürümü çıkacak olan bu mükkemmel yazılım dili, demokrasi,adalet,cumhuriyetcilik ve Atatürk'ün ilkelerinin olduğu alanlara ve Allah'ın yarattığı bütün kulların eşit olduğu alanlara sızmaya çalışan aktroll virüslerini bir araya toplayıp kendi kendilerini imha etmek için bir kaç yıl tutabiliyor.Ancak malum aktroller belli bir süreden sonra sızmayı yine başardığı için yüzdeyüz temizlik garanti edemiyor.

allah çocuklarımın ömründen alsın erdoğan a versin

Cocuğunu ona buna peşkeş çekecek bi zavallıya annelik gibi bir makam nasıl verilmiş? Pes doğrusu. inancımı sorguladım

allah gaybı biliyorsa bizi niye yarattı cevap

bu gibi konuları bende çok keskin ve tehlikeli hatlarla sorguluyorum. konu hep bizi niye yarratı ki ozaman'a gidiyor. sonra klasik cevaplar duyuyorum : kendine kulluk edelim diye yarattı. aslında sorular mantıklı ancak cevap verecekler zayıf. gerçek şu ki böyle bi kudret boşuna mantıksız bir sebepten yapmamıştır bukadar şeyi.
şöyle düşün;
ben bir yazılımcıyım. yapacağım sitenin sonunda nasıl olacağını biliyorum. zira akıllı insanlar bile yaptıkları hareketlerin eninde sonunda neyi doğuracağını bilirler ( dikkat doğuştan zeki demiyorum aklını kullanabilen diyorum ) her neyse konuya döneyim. siteyi yapmaya başlarken html ile adım atıyorum.sonra CSSler JAVAlar devreye giriyor. süslendikce süsleniyor elimdeki iş, ne kadar doğru çalışırsam okadar güzel iş ortaya cıkarıyorum. sonunda okadar iyi çalışıp güzel bi site yapıyorum ki microsoft beni işe alıyor. ama ben yine normal bi site yapıp belli bi çizgide kalabilirdim. ama çok çalıştım daha iyisini aldım. peki hiç çalışmadan bi site yapmaya kalksaydım ne olurdu? birçok kod hatası doğardı ve o site batardı. peki bu benim bir site yapacağım gerçeğini değiştirdi mi? hayır... sadece iyi, çok iyi, çok çok iyi yada kötü- vasat çizgimi etkiledi.

kart kürt

Türk olduğuna kırk bin kere şükreden biri olarak yukarıdaki bi entryde ırkçılık yapan bi eziğe sesleniyorum.Başka bir ırk bizim karda çıkardığımız ayak sesiylemi isim aldı yani? bunu mu iddaa ediyosun. Hayatımda bu kadar aşşağılık bi zihniyet görmemiştim.ilk oldun tebrikler.

hz yezid in sahabe olması

Hadi peygamberle akraba olduğunu iddaa ettin; bunu aynı şeyi temsil ediyorlarmış gibi nasıl ima edebiliyorsun.Cürretin fazlası aptallıktır. islam tarihi aç oku,araştır.Seni zehirleyen biri varsa onuda hayatından biran önce çıkar hatta git iki tokat patlat.

kader inancını yanlış anlayanlar

Yüksek oranda tembel kişilerdir. Ancak bunu asla kabul etmezler. Parasız kaldıklarında, sınavı kazanamadıklarında, hayat standartlarının hangisi ters yönde gitse "Allah büyüktür vardır bi bildiği" diye kendilerini kandırırlar. Yaradanın verdiği zekayı ve fiziksel gücü kullanmak yerine oturdukları yerden arada bi el açıp dua ediyo gibi yaparlar. Tembel olmadıkları konusunda kendilerini kandırdıkları gibi, yaradanıda kandırabileceklerini zannederler. Bu gibi insanlar dünyana şans eseri zengin bi aileden geldiyse hiçbirşeyin kıymetini bilemeyecekleri için asla başkalarına yardım etmezler,zorluk görmemişlerdir ya da zorluktan kurtulmalarını sağlayan kendi çabaları değildir. Maddi anlamda sefil bir yaşamları var ise (ruhları zaten sefil) sürekli birilerinin ağzına bakarak yaşarlar. Dilenmek dillendirmek onlar için ideal bir durumdur.

yazarların yemediği yemekler

içinde mantar olan hiç birşeyi yiyemeyen ben kişididir. Onun haricinde taş olsa yenir.

23 mayıs 2020 sözlük içi yazar kavgaları

Erdoğan olmadan dirlik birlik istikrar olmayacağını savunan ardındanda birkaç ayet copy paste eden bazı zihniyetler varken bu sözlükte kavga bitmez. Aptal arkadaşım, özgürlük dirlik dirayet istiklal ve demokrasi bir kişide değil bir halkın bir milletin beyninde kalbinde yaşar ve yeşerir. Sizin gibi, bir cumhurbaşkanına "peygamber" muamelesi yapmış ezik zavallı ve aptal zihniyetler yüzünden biz bugun oldugumuz yerde sakmaktayız. Sizin fikirlerinizin peşinden gitmediği için Allah'ın onları yakacağını alenen iddaa edebiliyorken nasıl sizden midemiz bulanmasın?

viski ne ile içilir

Kola ile içilmesi gerektiğini iddaa edenler vardır. Ancak kola viskinin tadından eser bırakmaz ve igrenc bi tat verir. Kolay içilsin diye düşülmemesi gereken hatadır. Sek içilmesi mümkünse içilmeli. Bu arada viski buz ile seyreltilmez. Hatta viski soğuk içilmez. Gerçek viski severler oda sıcaklığında içilmesi gerektiğini bilir.

do re mi yav

Bahsi geçen iddaaları yaptığını zannetmiyorum. Yapmış olsa sonuna kadar arkasında dururdu. Ancak kendini savunuyor yapmadığını söylüyor. Üstüne birde Atatürkçüyüm diye pekiştiriyor. Daha napsın bebe. Belli ki kumpasa gelmiş.

kızlık zarı dikimi yasaklansın

Bulduğu herşey dürten hemscinlerimin kadınlardan kendilerince beklediği "temiz kız olsun bakire olsun el deymemiş olsun aman kurdeleli paketli servis edilsin" mantığı sonucu ortaya çıkan vakadır. Gerek olmadığı gibi 80 kişiyle yatan kadın her şekilde belli olur zaten. Tıpkı erkeklerin belli olacağı gibi. Tecrübe saklanamaz.

470 bin takipçili psikoloji bozan insta sayfası

Valla hafif mide bulantısıyla beraber tüyler ürperten sayfadır. Spam sevaptır.