bugün

Ay Yazık. Ne kafalar var dedirtti ...

gerçekler azizim. Ne fena ...

görsel

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gerçekleştirdiği toplantıya katılan AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, "Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin" diye konuştu. Erdoğan da "Haşa, Rabbim inşallah onları gayet iyi bir şekilde yetiştirmeyi sizlere, bizlere nasip etsin" yanıtını verdi.

Video 》

https://www.gazeteduvar.c...runden-alsin-size-versin/
Mehmet Akif'ten söz bile çalıyor bunlar.
kendi çocuklarının ömrünü başka bir "insana" feda eden, anneliğinden şüphe ettiğim kişi beyanı. allah seni çocuklarınla sınar kardeş, yalakalık yapacağım diye büyük konuşma.
görsel
E tabi Allah da omur belirlerken boyle bir matematik kullaniyor zaten. Şunun ömrunden buna 4 yil, bunun cocugunun ömründen ötekine 8 yil...

birine dua ederken onun icin diledigin seyi bir baskasindan eksiltmek kaydiyla gerceklesecegine inanmak da Allah'i tanimamaktan kaynaklanir. E kendileri baskalarinin rizkindan, cebinden eksilterek zenginlestikleri icin ilahi hadiselerin de ayni sekilde cereyan ettigini zannediyorlar.
allah senin ömründen alsın bana versin. sen yaşamayı bilmiyosun.
Seversin, saygı duyarsın, iyi temennilerde bulunursun amenna, ama yok efendim çocukların ömründen al ona ver, yok g.tünün kılıyık gibi irite edici, samimiyetsiz, gereksiz söylemlere ne gerek vardır, ne amaçlanmaktadır diye düşündürür.

Bu insanların, fren pedalı niye çalışmıyor ki acaba?!
Neden şuursuz kamyon misali söylemlere bu kadar düşkünler?
Yok karımı veririm, yok kızımı veririm... Ne ayıp!!
Bi kendinize gelin, usul adap öğrenin... Vallahi dinlerken bile utanıyoruz!
inşallah çocuğun büyüyüp bu videoyu görür de senin gibi lanet bir annenin ömrünü komple alır bu dünyadan. demişimdir.
çocuğunun ömründen alınıp bahsettiği kişiye verildiği andaki tepkisini merak ettiğim kişi beyanı.
böyle konuşana 'çocuklarının hayatı götünmüdür ki ona buna veriyorsun' denir.
amin diyek.
Evladı yoktur bu fikri atanın. Bekara eş boşamak kolay hesabı atıp tutmuş mal.
Geçen gün bir kedi yavrusunu seveyim dedim, anne kedi tıslayıp öne çıktı. Entry bu kadar.
Yazık.

görsel
Çomar kadın kolları diye okudum allah affetsin.
Ne iğrenç bir ifade ya her şeyden bağımsız olarak söylüyorum bir anne çocuklarının ömrünü yalakalık malzemesi nasıl yapabilir ? Yazık allah kendisine akıl sağlığı versin.
hayvanlar bile yavrusunu korumak için canlarını ortaya koyarken, sen evladını cumhurbaşkanına yaranma uğruna ayak altına seriyorsun. Saatine gelir evladından olursun diycem de sabiye yazık. Beyninin içine lanet sokmuş cahil cühela.
Yalanıyor %80. . .
Hatta Şuraya durumu tasvir edecek bir görsel atardık ama Silivri sıcaktır şimdi, mevsimi değil.

Hatırlarsanız Tayyip Erdoğan'ı anamın üstünde görsem orospuluk anamdadır diyen bir adam vardı.
Bir başkası Erdoğan istesin kocamı boşarım diyordu.

Yahu takım tutar gibi parti tutma mevzusunu geçmiştik ama gerizekalı bir toplum olma yolunda hangi seviyede olduğumuzu çözebilmiş değilim. Galiba demokrasinin cahil toplumlardaki etkisi böyle oluyor. Önce fanatikleşiyorsun, sonra ananı avradını çocuğunu muhabbet ortamında ağzında geveliyorsun.

Tebrikler artık bir yerlere gelebilirsiniz.
insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş, rabbim daha iyi bilir ama bu kadın evlatlarıyla sınanacaktır..
çocuğu "immortal" ya da "undead" ise ölümsüzlüğü garantileyecek dilektir.
amin. inşallah çocukları ölürde reisimiz daha nice seneler başımızdan eksik olmaz.
zira reisimiz alem-i şahanede biz türkiye'yi temsil etmektedir. reisimiz olmasa dinimiz elimizden gider, başı kapalı, imanlı ablalarımız, suriyeli din kardeşimiz olan kadınlar gibi ele ayağa düşerler. bütün dış mihraklar, türkiye'yi parça pinçik etmek için uğraşırken reisi-cumhur'umuza (mazallah) birşey olursa önlerinde bir engel kalmaz.
allah'ım, rabbim, sen sakın bunları yaşatma bu millete.
şaka maka, acaba çorum' daki akp'li kadın kolları üyeleri, bu kadının bütün çorum'lu akp'li kadınları temsil ettiğinin farkında mıdır? ya da kendilerini temsil etmelerine izin verdikleri bu kadınla aynı düşüncelere sahip midir? ya da cumhurbaşkanımıza olan sevgisini, başka bir şekilde dile getiremez mi?
bütün akp'li kadınlar böyle mi düşünüyor? zira akp'ye oy vermiş bir kadın olarak, ilerde doğuracağım çocuklarımın ömrünü kimseye vermem, veremem. lan şimdiden seviyorum, daha karpuz kabuğundaki vitamin bile değiller.
şahsen akp'li kadın kollarında insanların dertlerini dinlemeye çalışan bir kadın olsaydım. seni bu cümlenle itin götüne sokar çıkartırdım. artık gerisi çorumlu kadınların elinde. ben düşüncemi yazdım.
gerçi ben de hangi aklı başında kadına diyorsam bunları, zira balık baştan kokar.
Yalıyooor yalıyooor. evet.
Bunu diyebilenin başka şeylerde diyesi vardîr ama işte.
Makam mevki para için bu kadarda alçalmanin anlami yok.
Allah ıslah etsin ne diyelim.

görsel
allah sizin belanızı versin.

beni çaylak yapanın ta mk.
Allah böyle insanları çocuk sahibi yapıyor işte. Çocukların anneleriyle imtihanı. Yazıklar olsun.
Allah ne insanlar yaratıyor çocuklarına bile değer vermeyen. Sen kalk elin adamına belli bir makam sahibi diye çocuklarının canından al ona ver. Böyle bir anneye sahip oldukları için çocuklarının adına üzüldüm.

Allah sizlere akıl fikir versin. Allah sizleri ıslah etsin inşallah. islam da zaten böyle birşey yoktur, ecel bellidir ne bir dakika geri ne bir dakika ileridir. Nasıl bir allah inancıdır bu aklım almıyor.