bugün

görsel
ergen işidir.

koca koca insanlar birbirlerine neler diyorlar şok oluyorum.

bir adet iftirayla da aralarına çekilmeye çalışıldım ama yemezler, bana mermi atana ben gül atarım.

şaka lan şaka, hayatı sözlükte geçen varoşların seviyesine neden düşeyim? kendiniz çalın kendiniz oynayın ama az ötede, boş kafayla pek çekilmiyor.
Ehehe bilirsiniz ben hiç kavga etmem
Niye kavga ediyonuz oluum.
başlığın içinde ayrıca bir kavga daha çıktı valla çok acaipsiniz neyse ben baştan söyliyeyim taraflardan hangisi hatunsa onu tutuyorum iki taraf da hatunsa memesi büyük olanı.
Kavga etmek isteyenler inciye bi uğrasın.
Hayatsız mısınız sözlükte kavga ediyosunuz.
bu hayat, kavga etmek için çok kısa. bakın dalganıza..
Erdoğan olmadan dirlik birlik istikrar olmayacağını savunan ardındanda birkaç ayet copy paste eden bazı zihniyetler varken bu sözlükte kavga bitmez. Aptal arkadaşım, özgürlük dirlik dirayet istiklal ve demokrasi bir kişide değil bir halkın bir milletin beyninde kalbinde yaşar ve yeşerir. Sizin gibi, bir cumhurbaşkanına "peygamber" muamelesi yapmış ezik zavallı ve aptal zihniyetler yüzünden biz bugun oldugumuz yerde sakmaktayız. Sizin fikirlerinizin peşinden gitmediği için Allah'ın onları yakacağını alenen iddaa edebiliyorken nasıl sizden midemiz bulanmasın?
Soz zamanlarda işi gücü Sözlükte provokasyon yapmak yazarlara saldırmak olan bir gurup türedi ve Sözlüğü bu gurup domine ediyor.
Sözlüğü tamamen yok etmeye niyetlenmişler. Moderasyon ise seyrediyor.
her yerde kavga ve çekişme görmekten yorgun düştük. burada olsun tartışmalardan uzak durup, kelimeleri olgunlukla kullanmak o kadar zor olmasa gerek.

gerçekten bu tarz kavgalar fazla oluyor Uludağ'da. bilgi kaynağı olması gereken yer itisme ve didişme kaynağı daha çok. üç günlük şu dünyada nasıl zaman buluyorsunuz arkadaşlar? güzel şeyler için bile yeterince zaman yok.
Kavga değildir o ağız dalaşıdır, kavga olsa kan kokardı ortalık.
güncel Önemli Başlıklar