bugün

arabasını göstermek isteyen insandır. güzel araba zaten onun için alınır yoksa herkes şahin kullanabilirdi önemli olan birinin görmesi.
arabasını seviyordur. Bu mantıkla kimse sevgilileri veya arkadaşlarıyla fotograf cektirmesim. *
arabası olduğunu göstermek isteyen insandır. malum araba önemli bir ayrıntı.
'Çekin'gen bir insandır.
Ağır görgüsüzlüğü ile birlikte zavallılığını yüceltmiş insandır.
Görgüsüzdür.

(bkz: karı kız düşürme itemi)
Çekinmesin çekilebilir. Bunda utanılacak bir şey yoktur. Denilmesi gereken insandır.
Yani var diye atıyorsa yazık ama öyle denk gelmişse bir şey diyemem .
arabam var. demeye çalışan insandır.

leş insandır.
Kırolugun dibine vurmuştur. Anladık he araban var havalısın.
Başkasının arabasıyla çekinmesinden iyidir ve anlayamazsınız. O araba onun canıdır.
bi kere çektik eksi yağmuruna tutulduk ne hikmetse 2 hafta sonra arabayı satmış bulunup yeni bir model aldım bidaha zikseler atmam.
"Anladık araban var, yeter, çekmağ" diyesin gelir ama "Hayırlı oslun karşiim" dersin.
çektiği fotoğrafları hatıra olarak saklıyor ve sosyal medyada paylaşmıyorsa görgüsüz değildir. insan arabasını çok sevebilir, en mutlu günlerini arabasıyla geçirmiştir, sevgilisinin elini ilk kez arabada tutmuştur vs. gibi nedenler arabayla bağ kurmayı sağlar. mesela yıkatırken izlemek ve videosunu çekmek müthiş bir duygudur lakin bunu sosyal medyada paylaşmak görgüsüzlüktür, arabayı etiket olarak görme saçmalığıdır.
çekingen insandır...
Aşağılık komplekslidir bana göre. Açığını arabayla kapatmaya çalışıyor.
Görmemişin bir arabası olmuş tutmuş triger kayışını kendi pantolonuna takmış derler adama.
Offff bir ara direksiyon, yolu çekip şarkıyla birlikte hikaye atıyorduk, çok utanıyorum.
Tip yoksa Arabayla fotoğraf çekersin kızlar da direkt atlar. Doğru bu. Maalesef. Maalesef kısmı kızların arabaya düşüyor olması. Ben şöyle bi düşünüyorum bi kıza sırf arabası var diye düşer miyim? Öğykk midem bulandı.
Arabam şundan;

görsel

Paylaşmaktan nefret ederim. Şoför mahalini elbette.
Hiç hazetmiyorum. Ama eskiden beri var at avrat silah.
Valla çalışıp parasıyla aldıysa helal olsun insanıdır. Ben de Honda Civic 1.6 i-DTEC alırsam ben de çekerim. Sözlüğe de atarım. Evime de asarım.
Kendinden bir bok olmayacağını düşğndüğü için arabasını da katarak değerlendirme isteyen maldır.
fotoğrafına göre ve arabasına göre değişkenlik gösterebilir. klasikçiler ne dediğimi anlayacaktır.
duruma göre değişir elbet ama bir çekersin iki çekersin iç çekersin paylaşarısın anlarım ama her saat her dakika başı fotoğraf çekip atmak da hazoluktur resmen.