bugün

entry'ler (16)

sevgilinin 5 gün aramayıp naber diye mesaj çekmesi

uzak mesafedeyse normal tepkiler alır. her gün saatlerce konuşmak mı gerekir illa?

temizlik yapmayı bilmeyen kız

bir hafta yalnız kaldı mı alasını yapacak kızdır.

çirkin bir insana çirkinsin sen demek

kimi zamam ayna karşısında yapılır. (bkz: ben değil bir arkadaş)

tişörtünün koltukaltı sırılsıklam olan kız

beyaz askılı giymesi yada roll-on kullanmasi gereken kızdır. beni kendi cinsiyetimden nefret etme sınırlarına getirir. görüntü kirliliği yemin ederim.

fast and furious 6

gerçekten güzel filmlerin ismini bile duymamış sözde filmseverlerin sevebilecekleri film. çerez bile sayılmaz.

dünyanın en korku veren cümlesi

-konuşmamız lazım.

kadınların öpüşürken bir ayağını havaya kaldırması

sadece filmlerde görülebilecek sahnedir. kaç kız gördünüz öpüşürken bunu yapan?

yazarların küçüklükten kalma alışkanlıkları

sarıldığında karşıdakinin sırtını pıtpıtlamak. nasıl alışmışsam bırakamıyorum yıllar yılı.

avm ye mutlu girip üzgün çıkmak

içerinin basıklığından kaynaklı olabilir. kimilerinin gözleri kızarır kimilerinin kulakları uğuldar. avm mutsuz eder.

psikopatlaştıran ilkokul şarkıları

tabiki baltalar elimizde uzun ip belimide şarkısıdır. insana nasil da güzel orman sevgisi aşılıyorlarar.

türkiye de ki öğretmenlerin yetersiz olması sorunu

nicelik değil nitelik bakımından yapılmış, nispeten doğru önerme.

film izlemek istemiyorum film çekmek istiyorum

bunun kardeşi de yemek yapmak istemeyip sadece yemek isteyendir.

merhamet

berbat bir türk dizisidir. burada yabancı dizi izleyin türk dizileri öğğk demek istemiyorum fakat bugüne kadar gerçekten başarılı bir türk dizisi görmedim. olaylar genelde birbirini tekrarlıyor ve bir süreklilik yok. olay bittiği zaman dizi de biteceğinden, her şey çok ayrıntılı işleniyor. yeter artik zap yaparken 5 saniye dayanamadığım bu iğrenç şeyleri bitene kadar izlemeyin. sonra neden türk kadınları böyle..

neden ak partilisin sorusuna cevaplar

çünkü ben düşünmekten hoşlanmıyorum. verileni kabul ediyorum işime de geliyor.

evde sütyensiz gezmek

rahatliktir. yara bandi yardimiyla fark edilmez dahi. alistiktan sonra geri donusu de zordur.

radyo dinlerken şarkı keşfetmenin mutluluğu

Şarkının adını öğrenemeyince hüzne dönüşen mutluluk.