bugün

bir kişinin neden ak partilisin sorusuna verebileceği cevaplardır.

en basiti danıştay saldırısı. açın okuyun ekşiden neler yazılımıs o saldırı ile ilgili. laikliğe yapılan eylem. katil hükümet. ordu göreve.

ardından saldırının amacının ne olduğu açıklığa kavuştu. ergenekonun kendi yaptığı ve ak partiye yıkmaya çalıştığı eylem. donemın cumhurbaşkanı sezer, anayasa baskan vekılı tansel colasan hepsi hukumetı sorumlu tutmustu. bir anda halkı galeyana getirerek hukumeti devirmeyi amaçladılar. orduya darbe yapması için zemin hazırlandı.

sonra tum gerçekler ortaya cıktı ve ergenekonun planı oldugu ortaya cıktı. işte boyle ak partıyı eleştirmek için bekleyenlri görün ekşi sözlükte. okuyun o baslıgı. danıstay saldırısının gercek yuzu ortaya cıkınca hepsi sus pus oldu. onceden laikliğe aykırı eylemdi şimdi ise agızlarını acamıyorlar.

ardından bir diğer başık ak partinin kapatma davası. hepsi sevinçten kına yakacak. sözde özgürlükçüler ama seçimle yenemeyecekleri tayyibin partisi kapatılacak diye kına yakıyorlar. açın okuyun ibreti alem olsun.

bir diğer başlık cumhuriyet mitingleri. atılan slogan ordu göreve.
açın okuyun arkadaşlar ibreti alem olsun. seçimle iktidarı deviremeyeceklerini anlayanların nasıl darbeden medet umduklarını görün.

inadına ak parti.

edit: yukarıda anlattıklarım ile chp seçmenini gördünüz. bir şeyi araştırma duygusundan uzaklar. çamur at izi kalsın politikası.

ak parti seçmenini sürekli aşağıladıklarını görürsünüz. asıl komik durumda olanlar kendileridir. gülüyorum cehapeli zavallılara.
zamanında aziz nesin cevap vermiştir. bize söz düşmez.
-Kömürle makarna dağıtıyorlar.

Edit: noldu şakirtler, kömürünüz mü bitti?
sen neden ak partili değilsin ?
parti isminde adalet olan ama adaletin ne olduğunu bilmeyen bir partiye oy vererek çoluk çocuğunun geleceğini nasıl bu kadar rahat satabildiklerini merak eden birinin yobazları anlamak için aradığı cevaplardır.

ama yoktur tabi. hayır, bir kişi de demiyor; "arkadaş adam müslümanım diyor hırsızlık yapıyor, dindarım diyor ağzından yalan eksik olmuyor ancak Hz. Musa'ya indirilen on emir de dahi yasak olmasına karşın (ki sen kuran-ık kerim'i bundan daha üstün görüyorsun ya hani) çalıyor, yetim hakkı yiyor, israf haram deyip gemicikler alıyor, komşusu açken tok yatan bizden değildir denilmesine rağmen 71 bin liralık pide yiyorlar" dediğin zaman da "ama işte şöyle kem küm" ediyorlar.

hem sonra neden akp değil, oyunu kime verdin denildiğinde bile "ben vermedim, asla vermem" diyor 10 kişiden 9'u. peki kim bu oyunu veren %50'lik tayfa? onu dahi söylemeye korkuyor adamlar arkadaş. bırak sen bir de "neden akp diyeceksin. bence ayran için topluca.
ergenekoncu ibne yavşaklardan olmadığım için.
Kare tusuna basiyorlar ama banada basiyorlar.
kömürle makarnayı bedavaya getirmek.

prinç ve şeker de olaydı iyiydi!
(bkz: büyük usta recep tayyip erdoğan)
beyin error verirse karşılaşılacak durumdur. ancak geneli din iman der, ülke şaha kalkıyor der. ama memleketin anası düzüldü, millet uyuyor.
sınavsız memur yaptığı için. ama rüyasında dede görenleri.
çünkü ben düşünmekten hoşlanmıyorum. verileni kabul ediyorum işime de geliyor.
Evimi taşıyan nakliye aracının shibi olan amcamsının verdiği cvp.

+Neden akpartiye oy verdin ?
-Para nerdeyse orada olacan yöğenim. ( dirseğylede beni dürtmüştü " Anladın sen onu" dercesine.)

(bkz: Omurgasız hayvanlar)
edit : bastınız eksiyi tabi. ay yazıkk
neden akp "değil" sorusunun cevabı;

http://www.gazetecell.com...r-sahibi-oldu-h50175.html

http://www.gazetecell.com...t-kapisi-oldu-h50176.html
- neden ak partilisin dayı?
- hebele hübele meee meeee...
- !!!

3. şahıs: şaşırma kardeş doktor kendi haline bırakın dedi.
Beyaz en sevdiğim renk.
yerine idare edebilicek parti olmamasi gibi bir gerçek olduğu için.
(bkz: annemin mesleği gereği)
dini kurtardı. yalan mı?
- neden akp'lisin?
+ başkan halifeymiş. direkt cennete girerim diye olmuştum ama, olmuyor meeee!?
3 harf yeterlidir.
(bkz: chp)
ülkemi sevdiğim için denilerek cevaplanacak durum.
görsel
eeeen basitinden buradaki akıllı bıdıkların anlaması için söylüyorum bütün partiler kötü, aralarında en az kötü olan akparti yetermi.