bugün

entry'ler (63)

banka müşteri temsilcisi egosu

insanlarla nasıl konuşacağımı biliyorum demekle olmuyor demek ki bu işler. hakaretle, azarlamayla herşey elde edilemiyor demek ki. kim bilir ne yaptın da böyle davranılıyor sana? konuşmandan, hareketlerinden anlamıştır durumu bankaya bela etmeyim bunu demiştir belki. kurumu koruma olayı da diyebiliriz.

oyun 2018

yarı final sorularının cevaplarının açıklanma tarihi olarak 25 nisanı vermişler. ösym mübarek. yetişkinlerin blok ve altıgen sorusu için cevap ve mantıklı çözümü olan arkadaşların desteğini bekliyorum.

oyun 2018

türkiye zeka vakfı tarafından her yıl düzenlenen zeka oyunları yarışmasının 23.'südür.
yarı final sınavı için süre yaklaşık 12 saat sonra dolacak.
8 kesin doğru cevap ve doğruluğundan şüphe duyduğum 2 cevapla final barajının 80'den yüksek olmamasını diliyorum.

aksaray malaklısı

evliya çelebinin aksarayda ben aslan gördüm diye bahsettiği değerli bir köpek cinsidir.

jose mourinho

2003'te fenerbahçe'den teklif alımış teknik direktör.
kendisini çok sevmesem de, allah korumuş adamı.

moussa sow un galatasaray a attığı gol

pozisyonun faul olup olmadığı tartışılabilir, hatta sow aynı şekilde 100 tane vursa 1'i bile gol olmaz diyebiliriz; ancak gol muhteşem, helal olsun.

adnan öztürk

istifa ettiği kesin olan galatasaray yöneticisi.
http://www.kap.gov.tr/yay...m/Bildirim.aspx?id=188430

go

tamam iyi güzel oyundur da tutkunları tarafından sürekli satrançla karşılaştırılması goyu biraz antipatikleştiriyor gibi.
"satranç tüccar oyunu, go filozof oyunu", "bilgisayar en iyi satrançcıyı yener, gocuyu yenemez". ne gerek var bunlara.

2011 in ilk öğrenim kredisi

07/01/2010 240.00 t.c. ziraat bankası - anittepe şubesi
kyk.gov.tr der ki bu gece yatıyor. endişe etmeye gerek yok sanırım.

colin kazım richards

artık bizim futbolcumuzdur. hayırlı olmasını dilemekten başka yapacak birşey yok. en sevmediğim basketbolculardan biriydi ermal kurtoğlu da. ama canavar gibi oynuyor maşallah.
80 numarayı giyecekmiş. seksand kazım diyebiliriz sanırım.

türkiye nin en büyük spor kulübü fenerbahçe dir

2000 uefa cup
2000 super cup
1988 şampiyon kulüpler kupası yarı final
bayan basketbolda 2009 eurocup şampiyonluğu
erkek basketbol uleb final four (katkısız)
engelsiz aslanlarımızın 2 şampiyonlar ligi şampiyonluğu
engelsiz aslanlarımızın kıtalararası kupası

acıbademin avrupa şampiyonu olmadan dünya şampiyonu olması ayrıca büyük başarıdır. tek başına bunlarla yarışır değil mi? kulübün en büyük ikinci başarısı şampiyonlar liginde çeyrek final. *
şampiyon olmadan şamiyonluk yaşama sayısında dünya standartlarının üzerinde bir takım olduğuna da unutmadan ekleyelim.

reddettiği erkeğe ilgi gösteren kız

acıma değildir kesinlikle. içini rahatlatmak istiyordur. he güzelim deyin geçin. hatta başınıza böyle bir olay gelirse tersleyin gitsin. yüz verirseniz her canı sıkıldığında gelir, eğlenir gider.

yıl 2011 ak parti alacak yüzde 61

şeref yok, namus yok yüzde 61 alsan ne 91 alsan ne.
(bkz: nihat genç)

yaran satıcı yalanları

az önce geldi abi taze taze.

paranın satın alamayacağı şeyler

karakter.

modası geçen aktiviteler

(bkz: macarena dansı)

durmadan ben güzel miyim diye soran kız

güzelse de değilse de güzel olduğunu düşünmeyen kızdır. ya da güzel olduğunu düşünüp onaylatarak bir yerlerini kaldırmak istiyordur.

az kişi tarafından bilinen şaheser filmler

(bkz: masum hamleler)

ismini bile bilmediğin birine tutulmak

herkese olabilir. önce adını bilmezsin, sonra bir şekilde öğrenirsin ama bir türlü yaklaşamazsın. hatta o da sana bakıyordur sürekli. ama mal gibi baktım o kadar ondan bakıyor diye düşünürsün. cesaret edemezsin konuşmaya. böyle sürer gider işte.
(bkz: bir arkadaşım var ondan biliyorum)**

tataramazan

(#10311783)
(bkz: beyinsiz yazar)