bugün

özhan canaydın'ın başkanlığa aday olmayacağını açıklamasından sonra, galatasarayımızın yeni başkan adayı. franck ribery'in gelmesinde önemli rol oynamıştır kendisi zamanında.
kongreye kadar çekilmediği taktirde favori başkan adaylarından birisi olacaktır.
edindiğim izlenime,hakkında yaklaşan kongre nedeniyle şimdiden yapılan yorumlara göre ve frank ribery gibi bugün avrupa'da yıldız olmuş bir adamın galatasaray'a gelmesini sağlayacak kadar becerikli * * bir adam olduğunu da göz önüne aldığımda diğer iki adnan'dan * * çok daha hayırlı bir yönetici olacağını umduğum ve önümğzdeki kongrede başkan seçilmesini yürekten dilediğim galatasaraylı kişiliktir.

(bkz: kurtar bizi adnan öztürk)*
üzerinde çok fazla baskı kurulduğunu iddia ederek başkan adaylığından çekildiği konuşulan kişi.
bugünkü renk seçimlerine katılmasına rağmen, adnan polat'ın listesine gireceği söylentileri çıkan kişi.
martta yapılacak olan galatasaray başkanlık seçimine aday olacağı iddia edilen kişi.
--spoiler--
Adnan Öztürk açıklıyor
Galatasaray'da 27 Mart'ta yapılacak Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda aday olması beklenen Adnan Öztürk başkan adaylığını açıklıyor.
--spoiler--

http://www.ntvmsnbc.com/id/25057858/

not: galatasaray'daki bu adnan fazlalığının sebebinin ne olduğunu çok merak etmekteyim. mart seçimlerinden sonra da kazanan zaten adnan polat olacaktır. belli olan bir şey bu.
verdiği demeç ve vaatlerle bir dönem siyasetimize damgasını vuran cem uzan'a benzemektedir umarım sonunda onun gibi olmaz dostum.
galatasarayı avrupanın en iyi 10 takımı arasına sokacağım uyuyan devi uyandıracağım gibi açıklamalar yapan yönetici. hani bir galatasaraylı olarak benim bile inanasım gelmiyor.
27 mart 2010 galatasaray seçimli genel kurulunda galatasaray spor kulübü başkanlığı için yarışan başkan adayı, lakin yönetim listesine başkan danışmanı göreviyle haim fresco yu dahil ederek muhtemel bir kaybetme sürecini başlatmıştır, zira bu parlak(!) fikri seçtiği için kendisine de teşekkürlerimizi borç biliyoruz, bir gıdım kazanma şansı vardı belki de onu da yok etti, içimizi rahatlattı.
büyük ihtimalle galatasaray'ın yeni başkanı olacak şahıs. antu'daki fenerbahçelilerin de desteklediği kişidir aynı zamanda. sanki adam fenerbahçeli, ne diye desteklerler bilmem.
galatasarayın yeni başkanı olamayan şahıs.
mart'taki seçimde seçilmemesini o günden beri acı acı ödediğimiz başkan adayı.
galatasaray'ın kongreden beri yokuş aşağı freni patlamış kamyon gibi gittiğini gördükçe oy vermeyen tüm üyelere sövmemize neden olan gönlümün başkanı.

adnan x 2 gitsin adnan öztürk (geçen seçimde adları geçen profesyonellerle) gelsin!

ekleme: yazarlar arasında adnan öztürk'e oy vermemiş kulüp üyeleri var anlaşılan.
mart ayındaki kongrede konuşmalarıyla gönlümü fethetmişti aslında ama benim gibi istikrardan yana olanlar adnan polat'ın bir şans daha hakettiğini düşünerek öztürk'e oy vermediler.şimdi ise bunun bedelini ağır ödüyoruz.taraftarlar artık polatı istemiyor ve adnan öztürk'ü bekliyor.
facebookta grup bile kurmuşlar adnan öztürk'ün galatasaray başkanı olmasını isteyenler grubu.
http://www.facebook.com/?...ani-Olsun/169500179741401
Şirketler birleşti.
Stat bitti.
Riva halledildi.
florya tekrar planlanıyor, bitmek üzere.

yukarıda saydıklarım adnan polatın göreve devam etme sebebiydi. devam eden projeleri ( özhan canaydının ve önceki yönetimlerin projesidir hepsi) bitirmek için tekrar seçildi. demek ki, bu seçimde artık gidiyor. gitsin de zaten.

istediğimiz başkan adnan öztürktür. babamın oğlu değil, ama son seçimde yaptığı gövde gösterisi ve projelerini sevdim. en önemlisi de galatasarayımızı dünyaca tanınmış profesyonellere teslim edecekti. takımın başına bir ceo getirecek vs...

galatasarayın önü çok açık dostlar.
adnan polat belasından kurtulduğumuz vakit ( neden mi böyle düşünüyorum (bkz: galatasaraylıların bir türlü uyanamadığı gerçeği/#10489647))klübümüzü düzlüğe çıkaracak olan gerçek galatasaraylı bir kişiliktir. haydi adnan baba kurtar bizi bu polattan.
galatasaray ın bu kötü gününde adnan polattan kurtulması gereken dönemde muhalefet olarak atağa geçmesi ve başkanlığa en çok yakışan adam olacağını düşünüyorum adnan öztürk ün.

profesyonelce yöneticilerin eline vereceğini söylemişti futbol şubesini.ceo falan getirecekti seçimi kazansaydı.aynı projelerle başkan olmasını canı gönülden bekliyorum.
adnan polat'ın kulübü rezil yönetmesinden dolayı atağa geçmiş olan gönlümüzün başkanı.muhalefet iyiden iyiye delnan polat'ı sıkıştırıyor ve bundan dolayı adnan öztürk çarşamba günü basın toplantısı düzenleyecekmiş.
http://fanatik.ekolay.net...in_3_Detail_32_214682.htm

peter kanyon,esteve calzada,haldun üstünelve abdurrahim albayrak'ı yönetime alırsa dünyada ses getirecek bir takım yaratacaklarına eminim.ancak önce şu basiretsiz adnanlardan kurtulalımda gerisi gelir inşallah.
yaptığı basın toplantısı ile adnan polat'ı eleştirmiştir.olağanüstü kongre çağrısı yapmıştır.gönlümdeki başkan adayımdır kendisi.
http://www.ligtv.com.tr/V...t=6&r=1&hid=87839
http://www.webaslan.com/h...-zehir-zembelek/?ref=ABM1
önünde sonunda bir gün galatasaray başkanı olacaktır kendileri. çünkü kendisi galatasaray başkanlığına ciddi anlam da talip ve bu işin peşinide hiçbir zaman bırakmayacak gibi gözüküyor.
"biz federasyonun atacağı her adımın arkasındayız dedik, onlar adım atmayacağız diye yanıtladılar." diyerek noktayı koymuş olan galatasaray spor kulübü başkan yardımcısı.
--spoiler--
Adnan Öztürk, "Federasyonun sergilediği tavır karşısında, Başkanımız Ünal Aysal'ın ağzından bir açıklama yapma zorunluluğumuz oldu. Bu açıklamamızın ardından Türkiye Futbol Federasyonu, kulübümüz ve başkanımızı fırsatçılıkla suçlayan bir açıklama yapmıştır. ikinci başkanımız Ali Dürüst, çok net bir tavır ortaya koymuştur, federasyonun atacağı her adımın arkasındayız. Ancak federasyon yaptığı açıklama ile adım atmayacağını göstermiştir. Ligler başlamadan, Türkiye Futbol Federasyonu'nu gerekli resmi girişimlerde bulunmaya davet ediyorum. Türkiye Futbol Federasyonu, istediği belgelere ulaşabilecek tüm yetkilere sahip özel ve özerk bir kuruluştur. Adım atmamak ve gereğini yapmamak, başkanımızın yaptığı açıklamada olduğu gibi kamu vicdanı tarafından kabul edilemez" diye konuştu.

Öztürk, "Adli mercilerin Türkiye Futbol Federasyonu'na iletmesi gereken delillerdir, iddianeme değildir. Türkiye Futbol Federasyonu'nun delillerle ulaşma talebi, bir lütuf değil, anayasa da yer alan bir haktır. Bu bakımdan Türkiye Futbol Federasyonu'nu hakkını elde etmek için gerekli resmi girişimlere bulunmaya davet ediyoruz. BGalatasaray olarak şaibesiz, fair-play ruhu içinde yarışma güvencesi istiyoruz ve böyle bir ortamı arıyoruz" dedi.

Yönetim olarak transferlerle uğraştıklarını belirten Öztürk, "Sorunsuz bir şekilde Galatasaray'a hizmet edecek oyunculara öncelik veriyoruz. Taraftarlarımızın endişe etmemesini talep ediyoruz. Altyapımıza ciddi bir kaynak ayırarak 10 yıllık bir strateji içine girdik. Altyapı binamız yenilemeye alındı. Florya'daki tesislerimizi istanbul'un merkezi ilçelerinden bir tanesine taşınması için gerekli arazi tahsis çalışmaları ilerlemektedir" şeklinde konuştu.
--spoiler--

divan kurulunda bu konuşmayı yapmıştır.
"tff istediği belgelere ulaşabilecek tüm yetkilere sahip özel ve özerk bir kuruluştur." diyerek tff'nin tanımını yapmış ve bazı şeyleri gayet güzel bir şekilde göz önüne sermiş olan galatasaray'ın başkan yardımcısıdır.
"tff istediği belgelere ulaşabilecek tüm yetkilere sahip özel ve özerk bir kuruluştur." diyerek Hukukun üstünlüğü tanımından bihaber olan at hırsızı kılıklı galatasaray kulübü başkan yardımcısıdır.

ister tff ister merkez bankası ol istediğin kadar özerk, istediğin kadar özel yetkilere sahip ol hukukun üstünlüğü gereği yargı ne derse ona uymak zorundasın.

savcı gizlilik kararı gereği belgeleri paylaşamam deseydi ne yapacaktı federasyon. benim özel yetkilerim var ben özerkim arkadaş ver bana belgeleri mi diyecekti.

10 yaşında çocuk bile bu konulara dair daha mantıklı cümleler kurar.