bugün

Önemli olan boyu değil işlevi derdiniz siz...
anlayan anlar.
görsel
O işler boyla olsaydı..
Atatürkün genetik olarak çok da iyi olmadığını gösteren durum.
tayyip erdoğan'ın dünya lideri olduğunun ispatı olan gerçektir.

heybeti yeter reis imizin.
Devlet yönetiminin başarısı ne boy, ne soy,ne de oy iledir. Aslolan icraattır, milli hizmettir.
1.74'tür atatürk'ün boyu.
görsel

(bkz: derdini sikeyim butonu)
şu gerizekalılara önemli olan boyun değil işlev olduğunu anlatın. ben bıktım anlatmaktan.
Sakin olun kardeşlerim. Zaten çomarların daha farklı ve mantıklı bir konuda başlık açmasını hiçbir zaman bekleyemeyiz, değil mi? Bırakın uzun boylu olmanın doları düşüreceğine, ülkeyi iyileştireceğine inanıp dursunlar.

Tanım: yok sayılması gereken bir başlık
atatürkün boyu 174 cm'dir. 161 olsa bile ne fark edecek ? bu başlığı açandan daha fazla yararlı olduğu su götürmez gerçektir.
Boy, işlev falan filanlar.
Adamda zurna gibi dırnih var kardaş, sen ne edecen boyu?
atatürk'ün o boyla ülke kurması
tayyibin o uzunlukla o ülkeyi batırması.

demekki neymiş; boyu değil işleviymiş.
(bkz: yörük ali efe) (bkz: #9663996)
Allah'ın yarattığı gerçeğini değiştirmez. boş işlerle uğraşmayın.
yaa 1.61 miymiş gerçekten, o zaman tamam sevmeyelim atayı. oysa biz onu 1.98 boyunda sandığımız için sevmiştik. bir de atalarımızın bir sözü vardır devede de boy var ama eşeğin arkasından gider diye. anlamı nedir acaba *

Önemli olan işlevi sözünün kanlı canlı kanıtıdır.
Bu bilginin Türk milleti'ni tam olarak nasıl bir sonuca ulaştırması bekleniyor bilmiyorum ama bir ülkede liderlerin boyu konuşuluyorsa halk tecavüzün kaçınılmaz olduğunu anladığı için zevk almaya bakıyor demektir. Bilmem anlatabildim mi?
(bkz: boyu değil işlevi) diyerekten nokta konulabilecek durum.
yanlış şeylere yanlış anlamlar yüklediğinizi gösterir. başka bir şey göstermez.
bok 161 en az 170 amk. ama ondaki taşşak alayınızda yoktur. hanginiz peşinizde bariz sizi öldürmeye çalışan bir gemi olduğunu bildiğiniz halde samsuna yola çıkar.

Devede de boy ama nafile...

Biri demiş dünya lideri olduğunun kanıtı ellam Paul sturgess a ne demeli o zaman?