bugün

entry'ler (96)

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

kovaladım sevdiğimi yanıbaşımdan.

çağla akın

Gelecekte, türkiye a milli bayan voleybol takımı'nın pasörü olacağına inandığım, güzeller güzeli voleybolcumuz. Boyu da 178 cm olmuş.

bench press bir body building ayıbıdır

Alakası yoktur. bilardocusundan, rallycisinden, futbolcusuna, basketçisine, haltercisine, güreşçisine kadar herkes vücut geliştirme sporunu yapar. Vücut geliştirme sporların atasıdır, başıdır. * *

dünyanın en güzel kızı

(bkz: odette annable)

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Sen yokken, kuşların sesi çıkmıyor.
Sen yokken, istanbul'un bile hiç tadı yok.
Sen yokken, arızalarım bir bir depreşiyor.
Ah sen yokken, acılarım iç içe giriyor.

Bu sabah sensiz uyandım, zor oldu.
Aşktan mıdır, nedir bilmem.

Ses ver, bir kuşun kanadına takılıp gelirim.
uzanıp, nehirlerde akar gelirim.
Çünkü sen yokken, yağmurun bile tadı olmuyor
Çağır beni, gönlüme dikilmiş serenim.

tecavüze uğrayan doğursun gerekirse devlet bakar

(bkz: ben niye bakıyom amk)

3 rakamındaki göt

(bkz: 3 rakamındaki inanılmaz mantık hatası)
(bkz: Açıcağın başlığı sikiyim ben gidiyorum)

roger federer

"Herkes lider olur, ama biri lider kalır" sözünü bugün tekrar dünya 1 numara olarak kanıtlamıştır. Aynı zamanda tarihte kırmadığı belki de tek kaydadeğer rekoru da kırıp birkaçıncı kez tarih yazmıştır. *
Burda da birşeyler yapmaya çalıştım ama
görsel

roger federer

Bugün benneteau karşısında 2-0 geriye düşse de, 4. set de çok zorlu sayılar çevirmiş olsa da, hiç bir zaman bu maçı kaybedebileceği ihtimalini vermedim. Kaç grand slamdir çeyrekten önce elenmemiş, gelmiş geçmiş en iyi tenisçi. Bugünkü maçı da büyük tenisçi olduğu için kazandı daha iyi oynadığı için değil. Bu seneki wimbledon onun belki de son grand slam şanslarından biri. Wimbledonda şampiyon olursa tekrar dünya bir numara olucak ve kayda değer tek kırmadığı rekor olan 286 hafta birincilik rekorunu da kıracak. Nadal da elenmiş. Yarı finalde djokovici yendiği anda büyük ihtimalle şampiyon olucak. Bugünkü maç biraz zorlu geçti evet, ama umudu kaybetmenin bi anlamı yok. Neden federere bu kadar bitmiş, yaşlanmış, kazanamaz gözüyle bakıyolar anlamış değilim. inşallah majesteleri önündeki maçları da kazanır da yarı finalde djokovicten intikamını alır. Birilerinin federerin hala ölmediğini, hala en üst düzeyde tenis oynadığını anlaması gerek.

kucakta laptop varken ayağa kalkmak

Elinde içi su dolu bardak varken kol saatine bakmak eylemine benzer bir eylemdir. Manevi olarak aynı darbeyi verse de maddi olarak daha zorlayacaktır.

telefonu icat eden adamın ilk sözü

+ Usta bu böyle 2G iyi çekmiyo biz en iyisi 3G ye geçelim.
- ?

2000 li yıllar dendiğinde akla gelenler

(bkz: windows millennium)
(bkz: uefa kupası)
(bkz: fzr2000)

yapılmış en aptalca dalgınlık

Ipod elde kulaklıkla müzik dinlerken, ipodu elinden bırakmadan montu giymeye çalışmak ve kulaklığın kablosunun montun kolundan geçmesi hali.

flört

Türkiye'de hala kaliteli müzik yapılabildiğine en büyük kanıt olan grup. Her şarkısını beğenirim. Önümüzdeki aylarda "anadolu beat" adlı albümle yine meydana çıkması bekleniyor.

gecenin 3 ünde 7 artı 1 de dinlenebilecek parçalar

(bkz: ninni)

23 yaşında evi arabası ve işi olan yakışıklı erkek

23 yaşında gece kondusu, tofaşı ve asgari maaşlı bir işi olan yakışıklı erkek * *

toblerone

Yurtdışından her gelişte yakınlara alınacak makul bir hediye bulamayıp, toblerone al gitsin ya dedirten, herkesin sevebileceği, büyük boy olanlarının yenmesinin çok zor olduğu bir çikolata.

roger federer

Hiç beklenmedik bir şekilde miami 1000 turnuvasında Andy Roddick'e yenilmiştir. Roddick'ten daha fazla sayıda oyun almasına rağmen (7-6 / 1-6 / 6-4 ) 23 kere oynadığı ve sadece 2 kere yenildiği oyuncuya ruhunu teslim etmiştir. Roddick ise beklendiği üzere bir sonraki turda Juan Monaco'ya 7-5 / 6-0 lık setlerle yenilmiştir.
Tam da 2. sıraya yükselme şansının olduğu bu turnuvada çok erken gelen yenilgi tüm moralleri yıktı. Bu yenilginin altından kalkmak gerçekten kolay değil. Umarım aynı her konuda olduğum gibi yanılırım da ekselansları bu olayı unutup wimbledon'a ve olimpiyatlara konsantre olmayı başarır.

90 lı kızlar

(bkz: caroline wozniacki)

en müthiş girişe sahip müzik eserleri

Hiç şüphesiz;
Oliver Cheatham - Get Down Saturday Night
Gta Vice City oynayanlar bilir. Efsanevi bir melodi ile girer şarkıya.