bugün

angaraangaraangara die bagiran otobus söforlerinin bulundugu bir turizm sirketi sanirim
pamukkale turizm'i diğer bir sevme nedenim:
(bkz: pamukkart)
denizli'nin bir otobüs şirketi
otobüs filosunda yenilikler yapmaya devam eden firma... -hala o 403ler var ama genel olarak travego-

sahipleri denizlili olmasına rağmen, izmir merkezlidir. firmanın kendisine ait otobüslerin plakaları "pk" şeklindedir. örneğin, "35 pk 420" gibi

ayrıca, pamukkart sistemi ile, aldığınız biletin %10 tutarındaki puan pamukkartınıza eklenmekteydi, bu eklenen puan artık bilet fiyatının %8'ine düşürüldü...

özel servisleri, setra veya neoplan'dır. özel servisle izmir-antalya arasını mola dahil, 6 saatte alır. ayrıca denizli'den, antalya'ya giden yolcular için veya denizli'ye antalya'dan gidenler için zulüm bir mola yeri vardır... denizli'den ayrıldıktan 20 dakika sonra 30 dakika mola verir, yine antalya'dan gelenler için de, denizli'ye 20 dakika kala mola verir -aynı yer olunca 20 dakikalık mesafe değişmiyor doğal olarak * -

alanya'dan kalkan izmir otobüslerinde, filmi alanya'dan hareket eder etmez koyarlar, antalya'dan binen 30 kadar yolcuya da, "filmi alanya'dan çıkınca koyduk, şimdi koyamayız" derler... 52 kişilik otobüslerinde 15 kadar kulaklık bulunur, olanlar da büyük ihtimalle arızalıdır... bazı travegolarında çağır butonu çalışmaz.

yine de iyidir hoştur, müşteri şikayetlerini dikkate alırlar, gerektiğinde müşteri şikayetini göz önünde bulundurarak otobüsü seferden kaldırdıkları bile olmuştur... pamukkale turizmle alakalı bir probleminiz varsa, 0 232 445 55 66 numaralı telefonu arayarak, halkla ilişkiler departmanına şikayetinizi çok rahat dile getirebilirsiniz... emin olunuz ki, şikayetiniz değerlendirilir, araştırılır ve size geri dönüş mutlaka yapılır...

e-bilet uygulaması ile biletinizi internet üzerinden alabilir, otobüste yerinize oturabilir ve biletiniz görevli tarafından koltuğunuza kadar getirilebilir. ayrıca, internet üzerinden aldığınız biletler 1-2 lira daha düşük fiyatla satılır. bu bağlamda avantajlıdır. http://www.pamukkaleturizm.com.tr'den firmayla ilgili bilgilenebilir ve işlem yaptırabilirsiniz.

türkiye'nin her yerinden 444 35 35...
antalya - marmaris arasına setra s 417 hd koyup, o koca otobüsü tee köyceğiz otogarına bile sokma başarısını gösteren aşmış firma. gecenin 3 ünde ne işimiz var orada merak ediyorum açıkçası.
ankara - istanbul yolunda iş bu entryi girmemi sağlayan teknolojiye sahip süper firma. wireless var oğlum otobüste.

ha bende laptop olmasa ne işe yarar o ayrı mesele.

(bkz: zenginim demenin 1001 yolu)
eşek kadar adam olmuş şahsıma paso öğrenci bilet veren güzide firma. hayır tek sorduğum "öğrenci ne kadar" sorusu. öğrenciyim demiyorum ki.
bir de kart uygulaması başlatmışlar. belli bir kotaya ulaşınca bedava bilet veriyorlarmış.
otobüsleri konfor bakımından orta seviyede olan, yiyecek servisinde de alt seviyede olan firma..Ayrıca hiçbir koltukta kulaklık,yastık,pike bulunmamaktadır..
sözlükten otobüs firması beğenmeye çalışıp da yapılan olumsuz yorumlar karşısında şopar olan sözlük gençlerine yegane tavsiyemdir. geçenlerde ben de dolaştım bu başlıklarda ama yok anacığım yok. bu sözlükçülere kalsan gideceğin yere yürüyerek git. tüm firmalara bok atmışlar.

gittim pamukkale'den aldım biletimi. bodrum'a paşalar gibi rahat gittim geldim. şöförler iyi, muavinler iyi, otobüsler çok çok iyi (starliner). ne yolda yolcu beklemişliğimiz var ne de herhangi bir olumsuz durum her şey süper dört dörtlük. fiyatları da fena değil daha ne olsun anasını satayım.
yaz aylarında dağıttıkları dondurmalarla gönülleri fethetmiş otobüs firması.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.